Kanada Aile Ziyareti Vizesi

Kanada Aile Ziyareti Vizesi

Kanada’da yaşayan aile üyelerini, akrabalarını ya da arkadaşlarını ziyaret edecek kişilerin Kanada Aile Ziyareti Vizesi için başvuru yapmaları gerekecektir. Bu kategoriye başvuru için başvuru sahibinin; temel vize şartlarını sağlaması, gerekli evrakları hazırlaması ve zorunlu tüm vize prosedürlerini yerine getirmesi beklenir.

Yazımızın devamında ziyaret için Kanada’ya gitmek isteyen kişilerin takip etmesi gereken işlem adımlarını anlatarak sürece ilişkin detaylı bilgiler vereceğiz.

Kanada vize başvuru sürecinizde danışmanlık hizmeti almak isterseniz ‘’Kanada Vize Danışmanlık: Ücretler ve Firmalar’’ konu başlıklı yazımızı okuyabilir, dilerseniz iletişim sayfamız üzerinden bize hemen ulaşabilirsiniz.

Kanada Aile Ziyareti Vize Başvurusu

Kanada’ya seyahat edecek Türk Vatandaşlarının, sahip olunan pasaport türü fark etmeksizin vize almaları gerekecektir. Sıkı bir vize rejimine sahip olan Kanada için, diplomatik pasaport sahipleri ve yeşil pasaport sahipleri de dahil olmak üzere tüm T.C. vatandaşları vize başvurusu yapmak durumundadırlar.

Kanada’ya ziyaret amaçlı seyahat edecek başvurucuların ziyaretçi vizesi almaları gerekir.

Kanada aile ziyareti vizesi, arkadaş ziyareti vizesi, akraba ziyareti vizesi gibi vize türleri için başvuru adımlarını sıralamak isteriz:

 1. Kanada’da yaşayan yakından davet mektubu temin edilir.
 2. Vize için hazırlanması gereken şahsi belgeler, finansal durum belgeler evraklar, pasaport, fotoğraf ve diğer evraklar hazırlanır.
 3. Online Kanada vize başvuru sistemi (Kanada Göçmenlik, Mülteciler ve Vatandaşlık Bürosu-IRCC) üzerinden ziyaretçi vizesi Kanada seçimi yapılarak form doldurulur.
 4. Formun onaylanması sonrası sisteme yüklenmesi gereken evraklar sayfasına geçiş yapılır.
 5. Vize evrakları uygun kategoriye, uygun formatta taranarak yüklenir.
 6. Başvuru onaylanır ve vize ödemesi yapılır.
 7. Oluşan kişisel IRCC no ile yetkili vize başvuru merkezi olan Vfs Global’den randevu alınır ve randevuya şahsi katılım sağlanarak parmak izi verilir.
 8. Başvuru süreci online vize başvuru sistemi üzerinden takip edilir ve olumlu sonuç alınması durumunda pasaport vize basımı için posta yoluyla gönderilir.

Kanada vize başvurusu öncesi ihtiyacınız olan vize kategorisine ait şartları incelemeniz, şartları sağlamanız durumunda başvuru yapmanız tavsiye edilir.

Başvuru için vize ücretinin ödenmesi ve parmak izi beyanı için randevu alınması zorunludur. Son 5 yıl içinde Kanada vizesine başvuru yaparak parmak izi veren kişilerin parmak izi tekrarı gerekmeyecektir. Ayrıca bu kişiler, parmak izi beyanı için ödenmesi gereken 85 CAD vize ücretinde de muaf olacaklardır.

Aile ziyareti Kanada vize başvurusu için Kanada’daki aile yakınlarından mutlaka İngilizce davet mektubu alınmalıdır. Arkadaş ya da akraba ziyareti Kanada başvuruları için de yine davet mektubu alınması gerekmektedir. Davet mektubu ile birlikte Kanada’daki yasal oturumu gösteren belgeler (Kanada pasaportu, Kanada oturum kartı vb.) istenmelidir.

Ziyaret Vizesi Başvuru Formu

Kanada için vize başvurusu yapacak başvuranların gerekli vize başvuru formlarını tamamlamaları zorunludur. Formlar doldurulmadan vize başvuru süreci tamamlanamaz. Hatalı doldurulan formlar ise vize başvurusunun reddedilmesine ya da başvuru değerlendirme süresinin uzamasına neden olabilir.

Kanada aile ziyareti vizesi başvuru formu tek bir formdan ibaret değildir. Başvuru sürecinde 3 ayrı formun tamamlanması gerekecektir. Bu formlardan ilki online başvuru sistemi üzerinden doldurulan, daha çok evet-hayır seçenekleri ile tamamlanan, uygun vize kategorisini ve temel bilgilerin verilmesini sağlayan online Kanada vize başvuru formudur.

Bir diğer form ise; seyahat amacı ve tarihleri, konaklama yerleri, kişisel bilgiler, güncel ve geçmiş iş bilgileri gibi pek çok sorunun olduğu formdur. Bu form ise Kanada geçici ziyaretçi vizesi (Temporary Resident Visa- TRV) formudur. Önemli diğer form ise aile üyelerinin detaylı bilgilerini isteyen, yaşanan ülkedeki aile bağları hakkında bilgi edinmeyi amaçlayan aile bilgi formudur.

Ziyaretçi vizesi Kanada vize türleri arasında en çok başvuru yapılan kategorilerdendir. Süreçte evraklar, alınan davet mektubu, başvuru sahibinin çalışma durumu gibi detayların önemi kadar başvuru formunda verilen yanıtlar da önemlidir. Başvuru formu da vize karar sürecinde belirleyici olabilmektedir.

Bu nedenle; evraklar dikkate alınarak İngilizce olarak doldurulan formun eksiksiz ve hatasız olduğundan emin olunarak başvuru tamamlanmalıdır.
Kanada vizesi için form mutlaka İngilizce doldurulmalıdır. Ana form diyebileceğimiz TRV formu mutlaka tüm bilgiler girildikten sonra onaylanmalı (validate), barkodlu sayfa oluşturulduktan sonra form sisteme yüklenmelidir.

Kanada Online Vize Başvurusu

Kanada vize başvuruları online vize başvuru sistemi üzerinden kabul edilir. Türk vatandaşları için Kanada vizesi e-vize olarak verilmez, pasaporta basılır; fakat başvuru sürecinin büyük çoğunluğu çevrimiçi tamamlanacaktır.

Başvurular Kanada göçmenlik ofisi-IRCC web sitesi üzerinden tamamlanır. Bu sistem; başvuru yapma, evrak yükleme, başvuru takibi işlem sürecinde kullanılır.

Aile ziyareti online vize başvurusu Kanada işlem adımları:

 • Kanada Hükumeti resmi web sayfası üzerinden hesap açılır.
 • Hesaba giriş yapılarak vize kategorisi, vize süresi, Kanada’da ziyaret edilecek bölge, ve işlem sürecine dair diğer onay soruları yanıtlanır.
 • Vize türü ve süresi belirlenerek başvuru sayfasına geçiş yapılır.
 • Başvuru sahibine özel olarak oluşan yüklenecek evrakların listesi sayfası üzerinden, vize evrakları uygun kategoriye istenen format dikkate alınarak yüklenerek.
 • Başvuru ve yüklenen evraklar onaylanır ve ödeme sayfasına geçiş yapılır.
 • Vize ücreti kredi kartı kullanılarak ödenir.
 • Başvuru sahibi hesabına gönderilen biyometri formundaki IRCC numarası ile Vfs Global vize başvuru merkezi üzerinden randevu alınır.
 • Vfs Global’e şahsen gidilir ve parmak izi verilir.

Önemli: Son 5 yılda Kanada vizesi için parmak izi vermiş olan kişilerin yeni başvuruda tekrar parmak izi vermesine gerek yoktur. Vize başvurusu reddedilmiş de olsa, daha önce parmak izi verenler parmak izi beyanından muaf olurlar ve biyometri işlemi için ödenmesi gereken 85CAD olan tutarı ödemezler.

Aile Ziyareti Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Kanada aile ziyareti vizesi için evrak listesi aşağıdadır:

 1. Seyahat sonrası 6 ay geçerli, vize basılacak boş sayfası bulunan pasaport.
 2. Kanada’daki aile yakınlarından alınmış davet mektubu. (Güncel tarihli olmalı, davet eden kişi tarafından imzalı olmalıdır)
 3. Kanada’dan davetiye gönderen aile yakınları ya da arkadaşlara ait pasaport ya da Kanada oturum kartı fotokopisi.
 4. 2 adet 35×45 boyutlarında biyometrik, arka fonu beyaz, karşıdan çekilmiş fotoğraf.
 5. Kimlik fotokopisi.
 6. Türkiye’den başvuru yapacak yabancı başvuru sahipleri için Türkiye oturum kartı fotokopisi.
 7. Başvuru sahibine ait son 4 aylık, imzalı kaşeli olarak bankadan alınmış şahsi banka hesap dökümleri.
 8. Öğrenci başvuru sahipleri için güncel tarihli öğrenci belgesi.
 9. Seyahat amacını anlatan, seyahat tarihlerini belirten ve masrafların nasıl karşılanacağına dair bilgi veren vize talep dilekçesi.
 10. 18 yaş altı başvuru sahipleri için anne baba tarafından imzalanmış muvafakatname.

Ssk’lı çalışanların Kanada aile ziyareti vizesi için hazırlaması gereken evraklar:

 1. Çalışılan şirketin antetli kağıdına, şirket yetkilisi tarafından yazılmış, seyahat amacı ve tarihlerini içeren vize talep dilekçesi. (Kanada Konsolosluğu’na hitaben dilekçe)
 2. QR kodlu SGK işe giriş bildirgesi.
 3. Barkodlu olarak e-devletten alınmış Sgk Hizmet Dökümü.(4a)
 4. Son 3 aya ait imzalı kaşeli maaş bordroları.
 5. Çalışılan iş yerinin güncel tarihli şirket evrakları: Vergi levhası, faaliyet belgesi, ticari sicil gazetesi, imza sirküleri.
 6. Maaş ödemelerinin yapıldığı banka hesabının son 4 aylık hesap hareketleri (bankadan imzalı kaşeli alınmalı ya da barkodlu belge olmalı)

Şirket sahiplerinin Kanada aile ziyareti vizesi için hazırlaması gereken evraklar:

 1. Şirket antetli kağıdına yazılmış, seyahatin amacı ve tarihlerini belirten, imzalı İngilizce dilekçe. (Kanada Konsolosluğu’na hitaben dilekçe)
 2. Barkodlu olarak e-devletten alınmış Sgk Hizmet Dökümü. (4b)
 3. Şirketin güncel tarihli şirket evrakları: Vergi levhası, faaliyet belgesi, ticari sicil gazetesi, imza sirküleri.

Devlet memurlarının Kanada aile ziyareti vizesi için hazırlaması gereken evraklar:

 1. Çalışılan kurumdan çalışma yazısı.
 2. Çalışılan kurumdan izin yazısı.
 3. Kurum görev kimlik kartı fotokopisi.
 4. Maaş ödemelerinin yapıldığı banka hesabının son 4 aylık hesap hareketleri (bankadan imzalı kaşeli alınmalı ya da barkodlu belge olmalı)
 5. Barkodlu olarak e-devletten alınmış Sgk Hizmet Dökümü.

Sigortalı çalışan, işveren ya da devlet memuru olmayan, yani düzenli resmi gelir sahibi olmayan kişiler sponsorlu Kanada vize başvurusu yapabilirler.

Sponsorlu başvuruda seyahat masrafları birinci derece yakın olmasını tavsiye edeceğimiz sponsor tarafından karşılanacaktır. Sponsor finansal desteği beyan eden dilekçe yazmalı, çalışma durumuna uygun evrakları hazırlamalıdır. Bu evraklar yukarıdaki çalışma durumuna göre sınıflandırılmış evraklarla aynıdır.

Sigortalı çalışmayan, bir şirketle sözleşmesi olmayan freelance çalışanlar da Kanada vizesine başvuru yapabilirler. Freelance çalışanlar için Kanada vizesi işlem sürecinde önemli olan; yapılan işe/işlere ait kanıtlayıcı belgeler sunmak ve banka hesabına iş karşılığı yapılan ödemeleri gösterebilmektir.

Kanada Davet Mektubu Örneği

Kanada aile/arkadaş ziyareti vizesi alacak kişilerin, Kanada’dan davetiye (invitation letter) almaları gerekir. Davet mektubu aşağıdaki bilgileri içermelidir.

 • Davet edilen kişi ile yakınlık derecesi (arkadaş, akraba, eş, kardeş vb.)
 • Davet edilen tarih aralığı.
 • Davet eden kişinin ev adresi bilgi, telefon numarası ve e-mail adresi.
 • Davet edilen kişinin (vize başvuru sahibinin) pasaport numarası, adı soyadı.
 • Seyahat masraflarının kim tarafından karşılanacağına dair bilgi. (davet kişi tarafından ya da başvuru sahibin kendisi tarafından)
 • Davet eden kişinin Kanada’daki statüsü (yasal oturum sahibi, Kanada vatandaşı, geçici çalışma izni sahibi, öğrenci vizesi sahibi vb.)
 • Davetiye Kanada Konsolosluğu’na hitaben yazılmalıdır.
 • İngilizce ya da Fransızca olmalıdır.
 • Davet eden kişi tarafından imzalı olmalıdır.
 • Davetiye tarihi güncel olmalıdır (1 aydan eski olmaması tavsiye edilir)

Kanada davet mektubu belediyeden onaylı ya da göçmenlik ofisi onaylı olmak durumunda değildir. Davet mektubunun davet eden kişi tarafından imzalı olması ve kişinin adres-iletişim bilgilerini içermesi yeterlidir. Diğer ülkelerle karıştırılan ve sık sorulan resmi bir davetiye çıkarılması, Kanada’dan istek yapılması, belediyeden davetiye alınması gibi zorunluluklar Kanada için geçerli değildir.

Kanada Dilekçe Örneği (Aile Ziyaret)

Kanada vizesi için dilekçe; başvurunun amacını, tarihlerini, sponsorunu, varsa özel durumları belirtmek için önemli Kanada vize evraklarından biridir.

Aile ziyareti vizesi Kanada dilekçesi bu detayları içeren, İngilizce yazılmış bir dilekçe olmalıdır. Dileyen başvuru sahipleri dilekçeyi Fransızca olarak da yazabilirler.

Kanada vize başvuru dilekçesi aşağıdaki bilgileri içermelidir:

 • Başvuru sahibi adı soyadı, pasaport numarası.
 • Seyahat amacı ve tarih aralığı.
 • Seyahatin masraflarının kim tarafından karşılanacağı bilgisi. (şahsen ya da sponsor)
 • Kanada’da evinde kalınacak kişi ile yakınlık derecesi ve kişinin adı-soyadı.
 • Varsa özel durumları anlatan kısa bilgilendirme. (bu açıklamanın dosyaya eklenen belgelerle desteklenmesi tavsiye edilir)

Yukarıdaki temel bilgilere ek olarak kişinin özel durumları dilekçede detaylandırılabilir.

SaltVisa ile Kanada aile ziyareti vizesine başvuru yapmanız durumunda Kanada dilekçe örneği sizinle paylaşılacak, dilekçe yazmanız konusunda yönlendirme yapılacaktır.

Kanada Aile Ziyareti Vizesi Ücreti Ne Kadar?

Kanada vize ücretleri, Kanada Hükumeti vize harç ücreti ve biyometri ücreti olarak sınıflandırılabilir. Bu giderlere ek olarak; ek bir hizmet talebi halinde Vfs Global Kanada Vize Başvuru Merkezi’ne de ek ücret ödemesi yapılması gerekebilir.

Kanada’ya ziyaret için gidecek, daha önce Kanada vizesine başvuru yapmamış kişilerin ödemesi gereken Kanada aile ziyareti vizesi ücreti 185 CAD’tır. Bu tutar online başvuru esnasında kredi kartı ile ödenecektir.

Kanada ziyaretçi vizesi için ödenmesi gereken harç ücreti 100 Kanada Doları, ödenmesi gereken biyometri ücreti 85 Kanada Doları’dır. Başvuru ücretleri her başvuru sahibi için ayrı ödenecektir fakat toplu yapılan başvurularda biyometri ücretinde indirim uygulanacaktır.

 • Ziyaretçi vizesi ücreti (çok girişli/tek girişli): 100CAD
 • Ziyaretçi vizesi biyometri ücreti: 85CAD

5 kişi ve üzeri kişi sayısıyla, aynı anda başvuru yapılıyorsa toplam harç ücreti 500CAD olacaktır. Biyometri ücreti ise; aynı yerden aynı zamanda başvuru yapan aile üyeleri için 2 kişi ve üzeri 170CAD olacaktır.

Örneğin; 3 kişilik ya da 4 kişilik bir aile biyometri ücreti olarak 170CAD ödeyecektir. Vize harç ücreti olarak ise 5 kişi ve üzeri kişi varsa ödenecek maksimum tutar 500CAD olacaktır.

Ziyaret Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Kanada ziyaretçi vizesi (visitor visa) kategorisi başvuruları randevu sonrası 2-8 hafta arasında sonuçlanır. Sonuçlanma süreleri başvuru sahibinin durumuna göre ve Kanada Elçiliği yoğunluk durumuna göre değişebilir.

Yakın aile üyelerini ziyaret edecek kişilerin işlemleri genellikle turist vizelerine göre daha hızlı sonuçlanmaktadır fakat bu konuda yapılan resmi bir açıklama yoktur. Bu nedenle genel ziyaretçi vizesi sonuçlanma süreleri dikkate alınarak seyahat planı yapılması tavsiye edilir.

Pandemi ve sonrasında Kanada vize işlem süreleri uzamıştır. Bazı başvuruların değerlendirme süresi çok uzamaktadır. Bu nedenle Kanada vizesi çıkış süresi hakkında güncel durumda net gün/hafta süresi veremiyoruz.

Ziyaret Vizesi İçin Bankada Ne kadar Para Olmalı?

Kanada ziyaretçi vizesi için başvuru sahibinin sağlaması gereken önemli şartlardan biri finansal durum yeterliliğidir. Finansal durumu yeterli olmayan kişilerin, yani bankada yeterli para göstermeyen kişilerin Kanada vizesi alması zorlaşabilir.

Kanada ziyaretçi vizesi için bankada olması gereken para miktarına dair minimum net bir tutar bulunmamaktadır. Banka hesabında olması gereken paranın seyahat masraflarını karşılamaya yetecek miktarda olması ve kaynağı belli olan bir tutar olması önemlidir. Aylık gelirlerin aksine çok yüksek tutarları bankada göstermek çelişkili bilgi olabilir ve para kaynağına dair şüpheye neden olabilir. Bu nedenle kişi gerçekten kendisine ya da sponsoruna ait, kaynağı belli, kişinin kullanımına açık para miktarı ile Kanada vize başvurusunu yapmalıdır.

Kanada aile ziyaretçi vizesi için banka hesabınızda en az 20 bin TL göstermenizi tavsiye ederiz. Var olan tüm para birimlerinde hesaplarınızı sunabilirsiniz.

Kanada Süper Vize

Kanada süper vize (Canada Super Visa) Kanada anne baba vizesi olarak da isimlendirilir. Bu vize türü ziyaretçi vizesi kategorisine dahildir fakat başvuru sahibine Kanada’da daha uzun süre, aralıksız kalma hakkı tanır.

Ebeveyn, büyükanne ve büyükbaba süper vizesi (parent and grand parent süper visa); Kanada’da yaşayan çocukların ve torunların yanında tek seferde 5 yıla kadar kalma hakkı veren bir vize türüdür. Normalde ziyaretçi vizesi ile ülkede tek seferde kalış süresi 6 ay iken, Kanada süper vize 5 yıl aralıksız Kanada’da kalma hakkı sağlar. Bu vize ile 10 yıla kadar Kanada’ya birden fazla giriş çıkış yapılabilir.

Kanada’daki torunlarını ya da çocuklarını ziyaret edecek, 6 aya kadar Kanada’da kalacak kişilerin standart ziyaretçi vizesine başvuru yapmaları gerekir.
Kanada süper vize ve Kanada standart ziyaretçi vizesi ücretleri aynıdır.

Kanada vatandaşları ve Kanada’da daimi oturum hakkı olan kişiler, Kanada dışında yaşayan anne babalarını ya da büyükanne büyükbabalarını süper vize ile davet edebilirler. Bu vize başvurusu için davetiye gönderecek kişilerin gelir durumunun uygun olması, konaklamaya uygun evlerinin olması önemlidir.

Süper vize sahiplerinin Kanada’da çalışma hakkı bulunmamaktadır.

Kanada Vize Reddi (Aile-Arkadaş-Akraba Ziyareti Reddi)

Kanada’ya ziyaret amaçlı seyahat edecek kişiler vize kriterlerini sağlamamaları durumunda Kanada vize reddi alabilirler. Davetiye ile başvuru yapılması bu vize türünde ret oranın düşük olması anlamına gelmemektedir. Davet mektubu; seyahatin amacını açıklayan, konaklama adresini belirten önemli bir belgedir fakat vize onayını garantilemez.

Kanada ziyaretçi vizesi retleri; başvuru sahibinin yaşadığı ülkedeki aile bağları, geçmiş seyahatinin olmaması, finansal durumunun yeterli olmaması, hatalı vize başvurusu gibi nedenlerle reddedilebilir.

Kanada Vize Reddi yazımızı okuyarak ret gerekçeleri ve ret riskini azaltmak için yapılması gerekenler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Kanada aile ziyareti vize işlemlerine dair bilgilendirmeler sonrası, bu vize türü hakkında sık sorulan soruları aşağıda yanıtlamak isteriz.

Davetiye ile Vize Almak Kolay Mı?

Kanada vizesine davetiye ile başvurmak, Konsolosluğa daha net bir seyahat nedeni sunulacağı için daha avantajlı olabilir. Özellikle birinci derece yakınların davetiyesi ile Kanada vizesine başvurularda kabul oranı yüksektir fakat Konsolosluk başvuru sahibinin durumunu da değerlendirir. Bu nedenle davetiye Kanada vizesinin kesin çıkması için tek başına yeterli olmayabilir.

Aile Ziyareti Vizesi Nedir?

Kanada aile vizesi olarak isimlendirilen bir vize türü yoktur. Ziyaretçi vizeleri ya da eş-partner vizeleri bu isimle anılabilir.

Kanada’dan davetiye alırsam vizem kesin çıkar mı?

Kanada’da yaşayan bir yakınınızdan ya da arkadaşınızdan davetiye almanız Kanada vizenizin onaylanmasını garantilemez. Konsolosluk değerlendirme yaparken vize başvuru sahibinin koşullarını inceleyecektir.

Kanada’da akrabam var, yanına gidip orada çalışabilir miyim?

Kanada’daki akrabanızdan davet mektubu alarak, kendilerini ziyaret etmek amacıyla Kanada’ya gidebilirsiniz. Başvuru yapacağınız vize türü ziyaretçi vizesi türü olacaktır. Bu vize türü Kanada’da çalışma hakkı vermez.

Kanada’ya davetiye ile nasıl gidilir?

Kanada’ya gitmek için, Kanada’da yaşayan vatandaş ya da oturum sahibi kişilerden davetiye alabilirsiniz. Davetiyeli Kanada vizesi ile pasaport süresini kapsayan vize onayı alabilirsiniz. Davetiye alınmış olması vizenin olumlu sonuçlanacağı anlamına gelmez. Kişi başvuru için gerekli prosedürü tamamlamalı, vize ücreti ödemeli ve parmak izi vermelidir.

Davetiye alarak Kanada’ya ziyaret amaçlı giden kişiler Kanada’da 6 aya kadar kalabilirler. Aile yakını, akraba ya da arkadaşlardan alınan davetiye ile Kanada’ya kalıcı olarak gidilmez. Bu vizeler kısa süreli ziyaretçi vizeleridir.

Kanada aile ziyaret vizesi kaç yıllık?

Kanada aile ziyareti vizesi (visitor visa) başvuru sahibinin pasaport süresi kadar verilir. Örneğin; 10 yıllık yeni bir pasaport çıkaran kişi, 10 yıllık Kanada vizesi alabilir.

Ziyaretçi vizesi ile Kanada’da ne kadar kalınır?

Ziyaretçi vizeleri Kanada’da 6 aya kadar kalış hakkı verir. Vize çok girişli düzenlenir.

Soyismi farklı olan kişiden davetiye alabilir miyim?

Kanada’da yaşayan birinci derece yakınlardan, akrabalardan davetiye alınabileceği gibi; soy ismi farklı olan uzak akrabalardan ya da arkadaşlardan davetiye alınabilir. Davetiye gönderen kişinin birinci derece yakın olması zorunluluğu bulunmamaktadır.

Kanada’daki akrabam tüm masraflarımı karşılayacak. Vizem kesin çıkar mı?

Kanada Büyükelçiliği vize başvuru değerlendirmesi yaparken öncelikle vize başvuru sahibinin durumuyla ilgilenir. Kanada’daki akrabanızın davetiye göndermesi ve tüm masraflarınızı karşılayacağını belirtmesi vizenin kesin çıkacağı anlamına gelmemektedir.

Kanada Aile Ziyareti Vizesi hakkında daha fazla soru sormak, bilgi almak ve başvurunuzu danışmanlığımızla tamamlamak isterseniz iletişim sayfamız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Okumaktan yorulduysanız, bizimle iletişime geçin!
Vize danışmanlarımızla görüşün, hizmetlerimiz hakkında bilgi edinin ve başvuru sürecinizi başlatın.
Hızlı İletişim
Vize danışmanlarımızla görüşmek için iletişim bilgilerimiz

Popüler Yazılar

Diğer Vizeler

Google Değerlendirme Notu
4.9
950 yoruma göre
js_loader