Deneyimli ve Uzman Kadrosuyla
SaltVisa ile Vizeniz Güvende!

Salt Turizm Organizasyon ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti (SaltVisa) temelleri 2013 yılında atılmış 16878 Belge Numaralı Casalto Turizm Seyahat Acentası unvanıyla TURSAB üye acentası olarak vize işlemleri üzerine hizmet veren İstanbul merkezli vize danışmanlık firmasıdır.

SaltVisa vize danışmanlık sektöründe hizmet veren deneyimli, araştırmacı ve işini seven kişilerin çabalarıyla kurulmuş vize danışmanlık şirketidir.

Kuruluş amacımız: kişi ve şirketlerin daha kolay, hızlı ve sorunsuz vize alabilmelerini sağlamaktır. Web sayfamızı mümkün olduğunca bu amacımızdan  yola çıkarak oluşturmaya çalıştık.

Yapmış olduğumuz bu çalışmalar ile İngiltere, Amerika, Kanada, Schengen, Orta Doğu ve Afrika ülkelerin turistik, ticari, aile-arkadaş ziyareti, fuar ve konferans gibi kısa süreli vizelerini tek bir muhatap ile kolayca almanızı hedefliyoruz.

Hakkımızda
SaltVisa Ofis
SaltVisa
SaltVisa
SaltVisa
SaltVisa
logo6 – SaltVisa

Sıkça Sorulan Sorular

En çok sorulan soruları sizler için derledik.
Vize danışmanlık hizmeti almadan önce bu cevaplara göz at.

SaltVisa, sizlerin adına vize başvuru sürecinizi yönetir, randevunuzu oluşturur, formlarınızı doldurur,
dilekçenizi yazar, vize başvurunuzu yapar, olası eksik evraklarınızı tamamlar ve işlemi tamamlanan
pasaportlarınızı ilgili kurumdan sizlerin adına teslim alır. (Bazı konsolosluklar hariç)

Uzun süredir bu sektörde yer alan tecrübeli vize danışmanlarımızdan hizmet alırsınız.

Süreç boyunca danışabileceğiniz bir vize danışmanınız olur.

Farklı farklı vize danışmanlık şirketlerinden hizmet almak yerine tüm dünya ülkelerinin vizeleri için hizmet veren ve durumunuzu bilen tek bir danışmanlık şirketi ile muhatap olursunuz.

Her zaman durumunuza en uygun ve en mantıklı vize başvuruyu yaparsınız.

SaltVisa: Konsolosluklardan ve vize başvuru merkezlerinden bağımsız olarak faaliyet gösteren ve kişilere özel hizmet veren, çözüm odaklı bir vize danışmanlık şirketidir.

Vize başvuru merkezleri: İlgili ülkenin Konsolosluğu veya Dışişleri Bakanlığı tarafından akredite edilmiş, danışmanlık hizmeti vermeyen ve sadece konsolosluklar adına başvuru dosyalarının kabulü, harç ücretlerinin tahsili ve biyometri kayıtlarının alınması gibi idari konularda hizmet veren uluslararası şirketlerdir.

SaltVisa Türk vatandaşlarından vize isteyen tüm dünya ülkelerinin kısa süreli vize türleri için hizmet veren bir vize danışmanlık şirketidir.

SaltVisa ofisi İstanbul, Anadolu Yakası Kadıköy semtinde bulunmaktadır.

Web sayfamızda bulunan iletişim bilgilerimizi kullanarak danışmanlarımıza hafta içi her gün 09:00/18:00 saatleri arasında görüşebilirsiniz

Google Değerlendirme Notu
4.9
915 yoruma göre
js_loader