İngiltere Vize Danışmanlık

Birleşik Krallık ülkelerine farklı gerekçeler ile seyahat etmesi gereken ve vize başvurusu yapacak Türkiye Cumhuriyeti pasaportuna sahip kişilerin; süreçte işlemleri kolaylaştırmak ve hızlandırmak, danışman desteği ile tamamlamak amacı ile araştırmaya giriştiği ‘’ İngiltere Vize Danışmanlık ’’ konusu hakkında bilgiler vereceğimiz sayfamıza hoş geldiniz.

Türk Vatandaşlarının başvuru sürecinde ve vize onayı alma konusunda zorlandığı ülkeler arasında sayabileceğimiz Birleşik Krallık ülkeleri için pek çok başvuran İngiltere vize danışmanlık hizmeti almayı tercih etmektedir.

Vize danışmanlık İngiltere yazımıza başlamadan önce Türk Vatandaşlarının onay alması durumunda Birleşik Krallık vizesi ile seyahat edebileceği ülkelerin; İngiltere, İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda olduğunu belirtmek isteriz.

İngiltere vize başvuru sürecinde başvuru sahibinin ilgili kategori için belirlenmiş vize şartlarını sağlıyor olması kadar başvurunun belirlenmiş prosedürlere uygun olarak tamamlanması da önemlidir. İngiltere vize danışmanlığı alarak; İngiltere vize başvurunuzu doğru kategoride, doğru evraklarla, mümkün olan en kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

İngiltere Vize Danışmanlık hizmeti almak için BİZE ULAŞIN sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İngiltere vizesi danışmanlık işlemlerine dair sayfamızın devamında vize türlerinden de bahsederek ayrıntılı bilgiler vereceğiz.

Danışman firmaların size hangi vize türlerinde nasıl yardımcı olabileceğini, ek olarak hangi hizmetleri sunabileceklerini, danışmanlık ücretlerini ve işlem sürecinize etkilerini değerlendireceğiz.

İngiltere vize işlemlerine dair detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz ”İngiltere Vizesi” yazımızı okuyabilirsiniz.

İÇİNDEKİLER

Kimler İngiltere Vize Danışmanlık Hizmeti Almalı?

 • İlk defa yurt dışına çıkacak olan kişilerin,
 • Daha önce vize almamış olan kişilerin,
 • Daha önce vize başvuru işlemlerine dair tecrübesi olmayan kişilerin,
 • Vize başvuru işlemleri ile ilgilenmek için yeterli zamanı olmayan kişilerin,
 • Vize formlarının doldurulması, dilekçe yazımı, doğru evrak listesi temini ve hazırlığı gibi önemli prosedürleri tek başına tamamlayamayacağını düşünen kişilerin,
 • Seyahat amacı ve güncel durumu (çalışma durumu, eğitim durumu, gelir durumu gibi.) çok net olmayan kişilerin,
 • Daha önce İngiltere ya da farklı bir ülkeden vize reddi almış kişilerin İngiltere vize başvurusu için danışmanlık hizmeti almaları tavsiye edilir.

İngiltere Vize Danışmanlığı Avantajları Nelerdir?

 • Uygun vize türüne başvuru yapılması,
 • Amaca uygun zorunlu ve destekleyici ek evrakların eksiksiz hazırlanması,
 • Vize talebini anlatan dilekçelerin Konsolosluk talebine uygun olarak yazılması,
 • Vize başvuru formunun uygun kategoride seçimi ve hatasız doldurulması,
 • Vize randevusunun başvuran talebine uygun alınması, gerekli olması halinde Vip randevu, erken saat randevu gibi ek çözümlerin sunulması,
 • İngiltere vizesini hızlı almak isteyen kişiler için ek hizmet ücretlerine dair bilgiler verilmesi ve başvuranın onaylaması halinde ek hizmet satın alınması,
 • İngiltere vize randevu günü başvuru sahibine acente temsilcisinin eşlik etmesi, oluşabilecek özel durumlarda hızlı çözüm sunulması,
 • Konsolosluğa değerlendirilmek üzere iletilen başvuru dosyasının aşamalarının takip edilmesi,
 • Vize sonuçlandığında pasaportun İngiltere Vize Başvuru Merkezi’nden alınması ve başvuru sahibine kısa sürede ulaştırılması İngiltere vize danışmanlığı almanın faydaları olarak sıralanabilir.

‘’ İngiltere Vizesine Danışmanla Başvuru Nasıl Yapılır? ’’ yazımızı okuyarak; süreçte dikkat etmeniz gerekenlere dair ek bilgiler de edinebilirsiniz.

İngiltere vize danışmanlık yazımızı okuyarak en çok sorulan sorulardan biri olan ‘’ En iyi İngiltere vize danışmanlık firması hangisidir? ’’ sorusunun yanıtını bulmak için bilmeniz gerekenler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

İngiltere Turistik Vize Danışmanlık

Türk Vatandaşlarının en çok vize başvurusu yaptığı ve ne yazık ki ret oranlarının en yüksek olduğu vize türü olan İngiltere turist vizesi için, pek çok kişi İngiltere turistik vize danışmanlık hizmeti almayı tercih etmektedir.

İngiltere’ye turist olarak gideceğini belirterek başvuruda bulunan kişilerin İngiltere Başkonsolosluğu’nu seyahatin sadece turistik amaçlı olduğuna ikna etmeleri başvurunun en önemli kısmı olacaktır. Bu nedenle başvurunun ikna edici olması, kişinin seyahat sonrası ülkesine geri döneceğine dair gerekli kanıtların sunulması çok önemlidir.

Turistik İngiltere vize başvurusu öncesi mutlaka; turistik seyahat giderlerinin karşılanabileceğine dair belgelerin sunulduğundan emin olunmalıdır.

Kişi masraflarını kendisi karşılıyorsa kendisine ait dokümanları eksiksiz sunmalı, sponsorlu turistik vize başvurusu yapılıyorsa sponsora ait evrakları hazırlamalıdır.

Ayrıca başvuru sahibinin yaşadığı ülkedeki durumu, ülkesine kişiyi bağlayan gerekçeler, ülkesindeki eğitim-çalışma durumu, ülkesindeki finansal durumu gibi konular da ülkeye geri dönüşü kanıtlaması açısından oldukça önemli veriler olacaktır.

İngiltere turistik vize başvurusu için uçak biletinin satın alınmış olması, otel rezervasyonu yapılması ya da tüm konaklama masraflarının ödenmiş olması gibi zorunluluklar yoktur. Başvuru dosyasının güçlendirilmesi, seyahat detaylarının daha net olması için başvurusu riskli olabilecek kişiler otel-uçak rezervasyonlarını dosyalarına ekleyebilir.

İngiltere turist vizesi için otel ve uçak ödemelerinin tümünün yapılmış olması vizenin onaylanacağı ya da vize alımının doğrudan kolaylaşacağı anlamına gelmemektedir.

İngiltere turistik vize başvurusu yapmayı düşünen fakat;

 • Turistik yurt dışı seyahat geçmişi olmayan,
 • Daha önce vize reddi almış,
 • Vize işlem tecrübesi olmayan ve araştırma için yeterli vakti olmayan,
 • Seyahat sonrası geri dönüşü kanıtlayan yeterli bağlar sunamayan (aile bağları, iş ya da okula devam zorunluluğu gibi),
 • Başvuruda sunulacak banka hesaplarında düzenli resmi gelirler bulunmayan,
 • Başvuru formu doldurma, randevu alma, evrak yükleme gibi İngilizce ve online vize başvuru işlemleri konusunda kendine güvenmeyen kişilerin İngiltere turistik vize danışmanlık hizmeti almaları tavsiye edilir.

İngiltere Ticari/Fuar Vizesi Danışmanlık

İngiltere’ye iş toplantısına ya da fuara katılmak, bir fuarda stant açmak, bir konferansa katılmak ya da makine kurulumu gibi amaçlarla gitmek isteyen kişilerin başvuru yapması gereken vize türü olan İngiltere ticari vize için pek çok kişi İngiltere ticari/fuar vizesi danışmanlık hizmeti almayı tercih etmektedir.

İngiltere iş vizesi/ticari vize için kişiler bireysel başvuru yapmanın yanında, şirketlerinin kendileri için vize başvurusu yapmalarını da talep edebilmektedirler. Bazı kurumsal firmalar ise çalışanlarının ticari vize başvuru işlemlerini şirket ilgili departmanları vasıtası ile tamamlamayı tercih etmektedirler.

İngiltere vize danışmanlık şirketleri; İngiltere ticari vize/Business Visa başvuru süreçlerinde hem bireysel hem de kurumsal hizmet vermektedir.

Ticari İngiltere vize işlemleri için öncelikle ticari seyahati gerekçelendiren davet mektubu ya da katılım belgesinin sağlanabilmesi gerekmektedir. Ticari seyahat amacının belgelenmemesi durumunda İngiltere Konsolosluğu ticari vize başvurusunu onaylamayabilir.

İngiltere ticari vize başvuru işlemlerine dair daha detaylı bilgi için ‘’ İngiltere Ticari Vize ’’ sayfamızı ziyaret edebilir; ticari vize evrakları, ticari vize ücretleri gibi pek konuda bilgi alabilirsiniz.

Şirket çalışanı ya da şirket sahibi/işveren olarak İngiltere ticari vize başvurusu yapmak isteyen kişiler ya da asistan şirket seyahat ve vize departmanı yetkilisi aracılığı ile işlemleri tamamlayacak kişiler aşağıdaki durumlardan en az birine sahip ise danışmanlık desteği ile işlemlerin tamamlanması tavsiye edilir:

 • Başvuru sahibinin işe girişi yeni yapıldıysa,
 • Şirket çalışanı başvuru sahibinin maaş ödemesi bankaya yapılmıyorsa,
 • Başvuran şirket sahibi ise fakat şirket kurulumu yeni yapıldıysa,
 • Şirket banka hesapları geriye dönük olarak alınamıyorsa ya da hesap hareketleri ticari faaliyetleri belgeleyemiyorsa,
 • Başvuruyu yapacak asistan ya da başvuru sahibi vize işlemleri konusunda yeterli tecrübeye sahip değilse,
 • Başvuru sahibi daha önce İngiltere ya da farklı bir ülkeden vize reddi aldıysa,
 • Ticari vizenin kısa sürede, doğru yönlendirmelerle alınması gerekiyorsa,
 • Şirket vergi levhası matrahsız ise,
 • Tüm sürecin başvuru işlemlerine hakim kişi/kurum tarafından takip edilmesi ve başvuru sahibinin parmak izi beyanı dışında işlemlerle zaman kaybetmemesinin istenmesi halinde İngiltere ticari/fuar vizesi danışmanlık hizmeti alınması tavsiye edilir.

İngiltere Aile, Arkadaş, Akraba Ziyareti Vize Danışmanlık

İngiltere’de yaşayan, eğitim gören, belirli süre için çalışmaya giden kişilerin yakınları İngiltere aile, arkadaş, akraba ziyareti vize danışmanlık hizmeti alarak başvuru işlemlerini yapmayı tercih etmektedirler. Bireysel olarak başvuru yapan ve vize onayı alan kişiler de vardır.

İngiltere ziyaretçi vizesi başvuruları için hem başvuru sahibinin hem de İngiltere’de yaşayan kişilerin gerekli bazı koşulları sağlamaları gerekecektir.

Ayrıca davet eden-davet edilen ilişkisinin ispatlanması ve seyahatin gerekçelendirilmesi de İngiltere aile arkadaş ziyareti vize başvuruları için çok önemlidir.

İngiltere vizesi için; yakın akraba, arkadaş, birinci derece aile yakını ziyareti gibi nedenlerle danışman desteği ile başvuru yapanlar gibi, aileyi İngiltere’ye getirme vizesi danışmanlık hizmeti alanların sayısı da oldukça fazladır.

Yani İngiltere’de yaşayan kişi aile üyelerini kendisi ile beraber İngiltere’de yaşamak üzere yanına almak için de vize danışmanlık hizmetlerinden faydalanmayı tercih edebilir. (Bkz. Aileyi İngiltere’ye Getirmek)

İngiltere’ye ziyaret amacı ile gidecek ya da İngiltere’deki yakının yanına yerleşmek için başvuru yapacak kişiler;

 • İlk defa vize alacaklarsa,
 • Vize prosedürlerine dair bilgi sahibi değillerse,
 • İngiltere vize davetiyesi formatı ve vize dilekçesi yazımı konusunda desteğe ihtiyaç duyuyorlarsa,
 • Özellikle yerleşim vize türlerinde kategori belirlemekte zorlanıyorlarsa,
 • Vize formlarının doldurulması, vize randevu alımı, vize ücretlerinin ödenmesi gibi online tamamlanması gereken işlemlerde desteğe ihtiyaç duyuyorlarsa İngiltere aile, arkadaş, akraba ziyareti vize danışmanlık hizmeti almaları tavsiye edilir.

İngiltere Transit Vize Danışmanlık

Birleşik Krallık ülkeleri üzerinden geçiş yaparak farklı bir ülkeye seyahat edecek kişiler vize başvuru işlem süreçlerinde İngiltere transit vize danışmanlık hizmeti almayı tercih edebilirler.

İngiltere transit vize başvuru için seyahat detaylarının net olması ve İngiltere’den transit geçişi gösteren uçak biletinin satın alınmış olması gerekmektedir.

Transit vize türü bu bilete bağlı olarak, kişinin Birleşik Krallık topraklarında kalış süresine uygun olarak belirlenmektedir.

Ayrıca bazı özel durumlarda transit vize alımına gerek olmadan Birleşik Krallık aktarmalı olarak yurt dışı seyahati gerçekleştirilebilmektedir.

Farklı bir ülkeye seyahat ederken İngiltere’den geçmeniz gerekiyorsa ve vizeye ihtiyacınız varsa fakat;

 • Daha önce yurt dışına seyahat etmediyseniz,
 • Vize başvuru süreçlerine hakim değilseniz,
 • Hangi İngiltere transit vize türüne (Direct Airside Transit Visa, Visitor in Transit Visa) başvuru yapacağınıza dair bilgi sahibi değilseniz,
 • Transit vize başvuru formu doldurulması, dilekçe yazılması, uygun evrak listesine erişim gibi başvuru için önemli işlemleri tek başınıza gerçekleştirebileceğinizi düşünmüyorsanız,
 • Sürecin sizin adınıza kısa sürede ve kolayca tamamlanmasını istiyorsanız,
 • Daha önce vize reddi aldıysanız İngiltere transit vize danışmanlık hizmeti almanız tavsiye edilir.

İngiltere Öğrenci Vizesi Danışmanlık

İngiltere’ye 6 aya kadar ya da çok daha uzun bir eğitim almak amacıyla gidecek olan ve vize işlemlerini riske atmak istemeyen kişiler İngiltere öğrenci vizesi danışmanlık hizmeti almayı tercih edebilirler.

İngiltere’de eğitim vizesi için başvuru sahibinin gideceği okuldan kabul almış olması gerekmektedir. Vize başvurusunun yapılabilmesi için kişinin teklif maili (Offer) ya da kabule dair tebrik e-postası alması yeterli olmayacaktır. İngiltere öğrenci vizesi için resmi kabul mektubu (Acceptance Letter) gelmiş olmalıdır.

Kabul mektubu öğrenci ile elektronik ortamda paylaşılabilir, başvuru için aslı istenmeyecektir.

Online öğrenci vize başvurusu eğitim süresine bağlı olarak yapılacak, vize türü eğitim süresine göre değişecektir.

(Kısa süreli öğrenci vizesi ya da uzun süreli öğrenci vizesi) 6 ayı geçen ve Cas belgesi sunulan öğrenci vizeleri için daha önce Tier 4 vize kategorisi üzerinden başvuru yapılırken, yeni uygulama ile vize türü ‘’öğrenci vizesi’’ olarak güncellenmiştir.

İngiltere öğrenci vizesi başvuruları yapılırken; uygun kategori seçimi yapılması, resmi kabul belgesinin alınmış olması, maddi durumun eğitim masraflarını karşılayacağının kanıtlanması, dil okuluna gidiliyorsa okulun British Council üyesi olması gibi dikkat edilmesi gereken önemli noktalar vardır.

Bu nedenle İngiltere dil okulu vize danışmanlık hizmeti ve diğer öğrenci vize kategorileri için danışmanlık almak faydalı olabilmektedir.

İngiltere’de bir okula kayıt yaptıran ve vize alması gereken fakat;

 • Hangi öğrenci vize türüne başvuru yapması gerektiğini bilmeyen,
 • Öğrenci vizesi için bankada ne kadar para gösterilmesi gerektiğine dair bilgi sahibi olmayan,
 • Tercümanlık işlemleri, dilekçe yazımı, formların doldurulması gibi konularda desteğe ihtiyaç duyan,
 • Daha önce öğrenci vize reddi ya da farklı kategoride ret alan,
 • Öğrenci vizesi sponsorluk işlemlerine dair detaylı bilgisi olmayan,
 • Öğrenci vizesi işlemleri için yeterli zamanı bulunmayan kişilerin süreçte İngiltere öğrenci vizesi danışmanlık hizmeti almaları tavsiye edilir.

İngiltere Akademik Ziyaretçi Vizesi Danışmanlık

İngiltere’ye bir Üniversite’de ya da laboratuvarda araştırma yapmak, doktora sonrası araştırma gibi amaçlarla gidecek olan akademisyenler İngiltere akademik ziyaretçi vizesi (Academic Visitor Visa) almalıdırlar.

Akademik ziyaretçi vizesi için başvurunun doğru kategoride, doğru evraklarla tamamlanması gerekmektedir.

Araştırma süresi bu vize türünün belirlenmesi için önemlidir. 6 ayı geçmeyen bir araştırma için başvuru esnasında seçilecek kategori ile 6-12 ay arası sürecek araştırma için seçilecek kategori farklı olacaktır. 6 aya kadar olan araştırma vizesi için standart ziyaretçi vize ücreti ödenecektir fakat 6 ayı geçen kategori için harç ücreti artacaktır.

İngiltere’ye araştırma için gidecek kişi davet edildiğine dair bir mektup almış olmalıdır. Akademik seyahat nedeni, süresi, çalışılacak konu, çalışılacak kişi ve yer bilgisi bu belgede yer alacaktır.

Ayrıca araştırmacı TUBİTAK bursu ile İngiltere’ye gidiyorsa bu durumu belgeler resmi yazıları da başvuru dosyasına eklemelidir.

Tubitak desteği ile İngiltere’de araştırma yapılacağı, masrafların Tubitak tarafından karşılanacağı açıklanmalıdır.

12 aya kadar akademik ziyaret için İngiltere’ye gidecek kişiler birinci derece aile yakınlarını da Akademik ziyaretçi bağımlı vizesi (academic visitor dependent visa) ile İngiltere’ye götürebilirler.

İngiltere akademik ziyaretçi vizesine başvuracak kişi;

 • İlk defa vize başvurusu yapıyorsa,
 • Vize işlemlerine dair tecrübe sahibi değilse,
 • Vize kategorisine ait gereklilikler hakkında bilgi sahibi değilse,
 • Daha önce vize reddi aldıysa,
 • Vize formlarının doldurulması, dilekçelerin yazılması, randevu alımı, pasaport takibi gibi süreçlerde destek almak istiyorsa İngiltere akademik ziyaretçi vizesi danışmanlık hizmeti alabilir.

İngiltere Akademik Ziyaretçi Vizesi hakkında daha detaylı bilgi için bkz. İngiltere Akademik Ziyaretçi Vizesi İşlemleri

İngiltere Ev Hizmetlileri Vizesi Danışmanlık

İngiltere’ye seyahat etmek isteyen ve ev hizmetlisini (dadı, temizlik görevlisi vb.) yanında götürmek isteyen kişiler, çalışanları için İngiltere ev hizmetlileri vizesi başvurusu yapabilirler. Bu durumda başvuru sahibi olan ev hizmetlisinin gerekli koşulları sağlıyor olması kadar, işverenin koşulları da önemli yere sahip olacaktır.

İngiltere ev hizmetlisi vizesine başvurular daha çok dadılar için yapılmaktadır. Bu nedenle bu vize türü dadı vizesi olarak da adlandırılır.

İngiltere dadı vizesi için; dadının işvereni için en az 1 yıldır çalışıyor olması gerekmektedir. İşverenin ise İngiltere’ye 6 aya kadar bir seyahat için gidiyor olması, dadının İngiltere’deki masraflarını karşılayabileceğine dair kanıtlar sunması gerekmektedir.

İngiltere ev hizmetlileri vizesi İngiltere kısa süreli çalışma vizesi türüdür. Bu özel vize türü için İngiltere ev hizmetlileri vizesi danışmanlık hizmeti alınması olumlu sonuç alınmaması İçin çok önemlidir.

İngiltere vize danışmanlık hizmeti alınmadan başvuru yapılacak ise mutlaka resmi web sitesi üzerinden tüm detaylar incelenme, İngiltere dadı vizesi şartlarına hakim olunmalıdır.

‘’ İngiltere dadı vizesi ’’ yazımızı okuyarak vize türüne dair daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

AB Vatandaşları ve Aile Yakınları İçin İngiltere Vize Danışmanlık

Brexit ile beraber Ab vatandaşlarının İngiltere’deki hakları ile ilgili değişikler olmuştur. Ab pasaportuna sahip kişiler İngiltere’ye vizesiz girmeye devam edebilecekler fakat İngiltere’de oturum almak için belirli şartları sağlamak durumunda olacaklardır.

Örneğin; İngiltere’de çalışacak kişiler Brexit öncesinde olduğu gibi AB pasaportu ile ülkeye giriş yaparak oturum alamayacak, çalışma nedeniyle oturum almak için bir şirketten Cos (Confirmation of Sponsorship) mektubu alacaklardır. Bu hakkı elde eden AB pasaport sahibi kişi aile üyelerini de yanına alabilecektir.

AB vatandaşı eş ve aile yakınları için geçerli olan İngiltere Eea Family Permit vizesi 30 Haziran 2021 tarihinde sona ermiştir. Bu tarihten sonra İngiltere’de oturum hakkı bulunan AB vatandaşları aile yakınlarını yanlarına almak için farklı vize kategorisine başvuru yapacaklardır.

AB vatandaşları eş ve aile yakınlarının vize için sağlaması gereken şartlar Brexit sonrası zorlaşmıştır.

İngiltere Start-up Vize Danışmanlık

Yenilikçi bir fikre sahip olan girişimciler, İngiltere Start-up vizesine başvuru yaparak İngiltere’de kendi işletmelerini kurabilirler.

İngiltere Start-up vize onayı için öncelikle kişinin İngiltere’de yapacağı işin girişim niteliği taşıması gerekmektedir.

Ayrıca kişi onay için dil yeterliliği, sermaye gibi önemli koşulları da sağlıyor olmalıdır.

Start up vize başvurusu yapacak kişi; 18 yaşından büyük olmalı, İngilizce biliyor olmalı ve orijinal iş fikrine sahip olmalıdır. Bu iş fikri başvuru öncesi onaylanmış kurul (endorsing body) tarafından değerlendirilmeli ve kabul edilmiş olmalıdır.

Endorsing body’ler (endorsing bodies) iş fikrine onay verir ve kabul sonrası işletmenizi denetler.

Start-up vizesine dair daha detaylı bilgi almak için ‘’ İngiltere Start-up Vizesi Başvuru Şartları ve Evraklar ’’ yazımızı okuyabilirsiniz.

Start up vizesine başvuru yapacak kişi;

 • Endorsing body belirlenmesi,
 • Start-up vizesi iş planı hazırlanması,
 • Vize için sahip olunması gereken sermayenin hesaplanması,
 • Online başvuru, ödeme, randevu işlemlerinin yapılması,
 • Vize evraklarının hazırlanması süreçlerinde İngiltere Start-up vize danışmanlık hizmeti alabilir.

İngiltere Innovator Vize Danışmanlık

Brexit ile beraber sona eren Ankara Anlaşması vizesi sonrası, İngiltere’de iş kurmak için farklı vize türleri gündeme gelmiştir. Bu vize türlerinden biri yatırım yoluyla İngiltere’de işletme kurulumu sağlayacak olan İngiltere İnnovator vizesidir.

İnnovator vizesi için başvuru sahibinin bazı koşulları sağlaması gerekmektedir.

Bu koşullardan en önemlisi, İnnovator vizesini Start-up vizesinden ayıran sermaye koşuludur.

Innovator vizesi için:

 • Yenilikçi bir iş fikri olmalıdır.
 • B2 seviyesinde İngilizce dil yeterliliği belgelenmelidir.
 • 50.000 Pound sermaye gösterilmelidir.
 • Endorsing body onayı alınmış olmalıdır.

İngiltere Innovator vize başvurusu için sektör kısıtlaması/koşulu bulunmamaktadır. Girişim niteliği taşıyan herhangi bir iş fikri vize almayı
sağlayabilir.

Innovator vizesi 3 yıllık olarak verilmektedir. 3 yılın sonunda ise kişi gerekli koşulları sağlaması halinde süresiz oturum hakkı elde edebilmektedir. Ayrıca Innovator vize sahibi kişi eşini, en az 2 yıldır birlikte olduğu partnerini ve 18 yaş altı çocuklarını da İngiltere’ye götürebilir.

İngiltere Innovator vizesine başvuru yapacak kişi;

 • Endorsing body belirlenmesi,
 • Innovator vizesi iş planı hazırlanması,
 • Vize için sahip olunması gereken sermayenin kontrolü,
 • Online başvuru, ödeme, randevu işlemlerinin yapılması,
 • Vize başvuru evraklarının hazırlanması ve tercüme işlemleri süreçlerinde İngiltere Innovator vize danışmanlık hizmeti alabilir.

İngiltere Vize Reddine İtiraz Danışmanlığı

İngiltere vize başvuruları online başvuru ve Vize Başvuru Merkezi (VAC-Visa Application Center) pasaport teslimi işlemleri sonrası, vize kategorisine bağlı olarak İstanbul İngiltere Başkonsolosluğu ya da Home Office (İngiltere İçişleri Bakanlığı) tarafından değerlendirilmektedir. Değerlendirme sonrası vize ret kararı verilmesi durumunda, ret mektubu kişi ile elektronik ortamda paylaşılmaktadır.

İngiltere vize ret e-maili çevrimiçi başvuru işlemleri tamamlanırken kullanılan e- posta adresine iletilmektedir. Ret mektubu ile ret nedenleri detaylı açıklanmakta, ret gerekçeleri başvuru dosyasında verilen beyanlar ve sunulan evraklar üzerinden anlatılmaktadır. Ret gerekçeleri bazen hatalı başvuru, eksik evrak gibi nedenleri de içerebilmektedir. Bu ve benzeri durumlarda kişi yeni bir başvuru yaparak ilk başvurudaki hataları düzeltmeyi ve onay almayı deneyebilir.

Başvuru yapılan kategori itiraz hakkı tanınan bir kategori ise yeni başvuru yerine İngiltere redde itiraz başvurusu da yapılabilir.

Kısa süreli ziyaretçi vize kategorileri için İngiltere vize reddine itiraz hakkı bulunmamaktadır.

Örneğin; turistik İngiltere vize reddi, aile ziyareti İngiltere vize reddi ya da ticari İngiltere vize reddi alınması halinde itiraz başvurusu (Administrative Review) yapılamayacaktır. Ret sonrası yeni başvuru yapılarak yeniden başvurunun değerlendirilmesi talep edilebilir.

Vize reddi sonrası İngiltere vize danışmanlık hizmeti alarak;

 • Önceki başvuruda yapılan hataların incelenmesini,
 • Başvuru dosyasının eksiklerinin belirlenmesini,

Ret maddelerinin detaylı incelenerek yeni başvurunun bu gerekçeleri ortadan kaldırılacak şekilde yapılmasını sağlayabilirsiniz. ‘’ İngiltere Vize Reddi Sonrası Tekrar Başvuru ’’ yazımızı okuyarak;

 • İngiltere vize reddi almamak için yapılması gerekenler,
 • Vize reddi sonrası yeni başvuru yapılırken dikkat edilmesi gerekenler hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

İngiltere vize reddi danışmanlık hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çalışmayan Kişiler İçin İngiltere Vize Danışmanlığı

İngiltere’ye seyahat edecek olan fakat; vize için gösterilmesi zorunlu finansal resmi kaynakları belgelemekte zorlanacak kişiler alternatif başvuru yöntemleri için danışmanlık hizmeti almayı tercih edebilirler.

Danışman firmalar çalışmayanlar ve düzenli resmi geliri olmayan kişiler için ek destekleyici dokümanlar talep ederek ve durumu açıklar dilekçeler yazarak başvuru yapabilirler.

Çalışmayanların İngiltere vizesi alması mümkün olabilmektedir. Süreçte önemli olan seyahat masraflarının karşılanabileceğinin kanıtlanabilmesi ve özel durumları anlatan bir başvuru yapılmasıdır.

Çalışmayanlar için danışman desteği ile başvuru yapıldığında;

 • Sponsorlu başvuru işlemi konusunda doğru bilgilendirme sağlanabilir,
 • Resmi olarak belgelenemeyen ek gelirlere ilişkin kanıtlar destekleyici evrak olarak dosyaya eklenebilir,
 • Vize başvuru formunda finansal durum bölümleri mevcut duruma uygun doldurulabilir,
 • Kişinin durumunu varsa resmi olmayan gelirlerini açıklayan dilekçe yazılabilir.

‘’ Çalışmayanlar İçin İngiltere Vizesi Alma Şartları ’’ yazımızı okuyarak dikkat edilmesi gerekenler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Çalışmayan kişiler için İngiltere vize danışmanlığı almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Vize Danışmanlık Ücretleri

İngiltere vize başvuru ücretleri gibi İngiltere vize danışmanlık ücretleri de vize süresine ve vize kategorisine göre değişmektedir. İngiltere vize başvurusu için yapılması gerekenler diğer ülke vize başvuru süreçlerine oranla daha zordur.

Doldurulan vize formu daha uzun, evrak yükleme işlemleri meşakkatlidir. Ayrıca vize ret oranları yüksek olan İngiltere için başvurunun tüm aşamalarının hatasız tamamlanması gerekmektedir. Süreçte yapılan hatalar İngiltere vize reddine neden olabilmektedir.

Kısa süreli ziyaretçi vizeleri, kısa süreli eğitim vizeleri, transit vize işlemleri gibi kategorilerin vize danışmanlık ücreti çok yüksek değildir fakat; aile birleşimi, Eea Family Permit, uzun dönem eğitim, çalışma vizeleri, Start up ve Innovator vizeleri, İngiltere tek temsilci vizesi, İngiliz pasaportu çıkarma gibi hizmetlerin ücretleri yüksektir.

Bu tutarlar için alınan danışmanlık ücretlerinde de önemli tutar farkları olabilmektedir.

İçinde pek çok vize türü barındıran, en çok başvuru yapılan standart ziyaretçi vizeleri için İngiltere vize danışmanlık ücretleri 90-150 Dolar arasında değişmektedir.

İngiltere vize danışmanlık hizmeti alacak kişilerin hizmet alacakları firmadan;

İlgili kategori vize harç ücreti ve vize danışmanlık ücreti bedelini ayrı ayrı talep etmesini, süreçte ihtiyaç duyulacak ek işlemler için (dilekçe yazımı, fotokopi işlemleri, randevu işlemleri, kargo-kurye hizmetleri gibi.) ek ödeme yapılıp yapılmayacağının sorgulamalarını tavsiye ediyoruz.

Çok sık sorulan ‘’En ucuz İngiltere vize danışmanlık firması hangisidir?’’ sorusunun yanıtı için firmalardan ücret bilgisi e-postaları talep edebilir, ayrıca çalışma koşulları ve verdikleri hizmet detaylarını da isteyebilirsiniz. Önemli olan İngiltere vize dosyanızın bir bütün olarak değerlendirilmesi, eksik ya da güçlendirilmesi gereken durumlarla ilgili bilgi verilmesidir. Sadece vize formu için danışmanlık hizmeti almanız yeterli olmayabilir. Bu nedenle uygun fiyatlı danışmanlık hizmeti veren firmaların dosyanızla gerçekten ilgilenip ilgilenmeyeceklerinden emin olarak hizmet almanızı tavsiye ederiz.

İngiltere Hızlı Vize Alma Danışmanlık

İngiltere seyahati acil olan kişiler vize başvurularını kısa sürede tamamlamak için danışmanlık hizmeti almayı düşünebilirler fakat; danışman firmalar vize başvurusunun kısa sürede sonuçlanması konusunda dosya işleme alındıktan sonra yetki sahibi değillerdir.

İngiltere vize danışmanlık firmaları hızlı vize işlemleri için sizi doğru hizmete yönlendirebilir ve bu hizmetin oluşturulması, satın alınması işlemlerini sizin adınıza tamamlar.

Ayrıca danışman firmalar başvuru prosedürlerini daha kısa sürede tamamlayarak randevu alım aşamasına kısa sürede geçebilirler.

İngiltere seyahatiniz acilse İngiltere danışmanlık firması temsilcisine mutlaka dosyanızın ne zaman işleme alınacağını sormanızı tavsiye ederiz.

İngiltere vize randevuları genellikle 2-7 gün sonrası alınabilmektedir fakat yoğun dönemlerde en yakın randevu tarihi yaklaşık 10-14 gün sonrasını da bulabilmektedir.

Bu nedenle formların kısa sürede doldurulması ve randevu alımı süreci hızlandırabilir.

İngiltere vize işlemlerinin hızlı sonuçlanması ve daha konforlu bir ortamda tamamlanabilmesi için, işlemlerin tamamlanacağı Tls Contact vize başvuru üzerinden satın alınabilecek ek hizmetler bulunmaktadır.

Bu ek hizmetlerle vize çıkış süresi hızlandırılabilir, erken tarihe randevu alınabilir, Vip hizmet alınabilir ya da başvuru merkezi görevlilerinden form doldurma, evrak yükleme gibi hizmetler alınabilir.

 • Yardımlı Servis (Assisted Service):

Başvurunun tamamlanması için zorunlu evrak tarama işlemi başvuru merkezi tarafından tamamlanır. Hizmet ücreti 590 TL’dir.

Tutar randevu günü Tls Contact’ta ödenebilir. Bu hizmetin satın alınmak istenmesi halinde vize randevusu ‘’Assisted’’ olarak alınmış olmalıdır.

 • Yardımlı Servis Yerleşim (Assisted Service Settlement):

Yerleşim kategorisi başvuruları için de evrak tarama hizmeti alınabilir. Hizmet ücreti 1.840.00 TL’dir.

 • Esnek Randevu (Flexi Appointment):

Sistem üzerinden alınan randevu tarihinde kişi randevuya katılamayacaksa ya da randevu aldığı tarihi öne almak isterse bu hizmeti satın alarak çalışma saatleri içinde dilediği zaman randevuya katılabilir. Yoğun dönemlerde merkez hizmeti kullanıma kapatabilir.

Hizmet ücreti 1.500.00 TL’dir. Tutar Tls Contact’a randevu günü kredi kartı ile ödenebilir.

 • Pasaportsuz Başvuru (Keep My Passport):

Pasaportunu randevu günü teslim etmek istemeyen, başvuru işlemdeyken farklı seyahat planı olan kişiler pasaportsuz başvuru hizmeti satın alabilirler.

Hizmet ücreti olan 1.125.00 TL randevu günü ödenebilir.

 • Ekspres Vize-Öncelikli Vize Hizmeti (Priority Visa Service):

Vize çıkış süresini kısaltmak isteyen kişiler vize sonuçlanma süresini 5 iş gününe düşürmek için bu hizmeti satın alabilirler.

Hizmet ücreti 250 Pound’tur. Tutar randevu alımı esnasında başvuru sistemi üzerinden kredi kartı ile ödenir.

 • Ekspres Vize-Öncelikli Vize Hizmeti Yerleşim (Priority Visa Service-Settlement):

Yerleşim kategorisi için de hızlı vize hizmeti satın alınabilir. Hizmet ücreti 573 Pound’tur.

 • Süper Ekspres Vize- Süper Öncelikli Vize Hizmeti (Super Priority Visa Service):

Vize başvurusunun 1 günde sonuçlanması isteyen kişiler, sadece İstanbul’dan başvuru yapılması durumunda kullanılacak bu hizmeti 956 Pound ödeme yaparak satın alabilirler. Ödeme online başvuru esnasında yapılmalıdır.

 • Vip Başvuru (Premium Lounge):

Başvurusunun rahat bir ortamda, kendisi için hizmet veren temsilci yardımıyla tamamlanmasını isteyen kişiler 2.000.00 TL ödeyerek vip İngiltere vize randevusu alabilirler. Hizmetin vize sonucuna etkisi olmayacaktır.

Bu hizmet randevu yoğunluğu olan dönemlerde ek ödeme ile daha erken bir güne randevu alımını da sağlayabilir.

 • Özel Saatler İçin Randevu (Prime Time Appointment):

Mesai saatlerinde uygun olmayan, başvurusunu mesai saatleri başlamadan tamamlamak isteyen kişiler prime time İngiltere vize randevusu alabilirler.

Bu hizmet randevu yoğunluğu olan dönemlerde ek ödeme ile daha erken bir güne randevu alımını da sağlayabilir.

Hizmet ücreti 1.650.00 TL’dir.

 • Grup Başvurusu Hizmeti (Group Service):

Grup halinde başvuru yapacak kişiler, aynı gün ve saatlerde randevuya katılım sağlamak için bu hizmetten faydalanabilirler.

Hizmet ücreti 1.230.00 TL’dir. İşlem öncesi başvuru merkezi Tls Contact’tan onay alınmış olmalıdır.

İstanbul İngiltere Vize Danışmanlık

İstanbul’da yaşayan ve İngiltere vize danışmanlık hizmeti almak isteyen kişiler başvuru işlemleri için İstanbul’da bulunan İngiltere vize acentalarından destek alabilirler. İşlemler için evrakları posta yoluyla ya da danışman firma için de uygunsa e-posta yoluyla iletebilirler.

Evrakların kontrolleri yapıldıktan sonra vize randevusu İstanbul Mecidiyeköy’de bulunan Tls Contact Vize Başvuru Merkezi’nden alınacaktır.

İstanbul’da bulunan İngiltere vize danışmanlık firmaları:

 • SaltVisa
 • Rota Vize
 • Setur
 • Praxis Visa Solutions
 • Vista
 • CSS Legal
 • Taksim Vize
 • Mavi Düş Turizm

Kadıköy İngiltere Vize Danışmanlık

Kadıköy, Üsküdar, Pendik, Kartal, Ataşehir gibi İstanbul Anadolu Yakası ilçelerinde ikamet eden ve kendisine yakın danışmanlık firması ile işlemlerini tamamlamak isteyen kişileri Kadıköy İngiltere vize danışmanlık firmaları aracılığı ile işlemlerini tamamlayabilirler.

Kadıköy’den İngiltere vizesi alacak kişilerin randevu işlemleri için Avrupa Yakası’nda bulunan vize başvuru merkezine şahsen gitmeleri gerekecektir.

Kadıköy’de ya da Altunizade’de İngiltere Vize Merkezi bulunmamaktadır.

Kadıköy İngiltere vize danışmanlık firmaları:

 • SaltVisa
 • Kadıköy Vize
 • Setur
 • Vize başvuru merkezi

İzmir İngiltere Vize Danışmanlık

Aliağa, Bayraklı, Bergama, Urla, Foça, Dikili, Çeşme, Tire, Selçuk, Menderes, Buca, Bornova, Bayraklı gibi İzmir ilçelerinde ikamet eden kişiler İzmir’deki İngiltere danışmanlık firmalarından ve İstanbul, Ankara gibi illerde bulunan danışmanlık firmalarından hizmet alabilirler.

İzmir İngiltere Vize Başvuru Merkezi bulunan illerdendir. Bu nedenle İzmir’de ikamet eden kişilerin İngiltere vize başvurusu için Ankara ya da İstanbul’a gitmeleri gerekmeyecektir.

İzmir İngiltere vize danışmanlık firmaları:

 • SaltVisa
 • CSS Legal
 • Setur
 • BRS Global
 • Empro Vize
 • Vista
 • Vize 35
 • Ege Vize
 • İzmir Vize Merkezi
 • Jolly Tur

Antalya İngiltere Vize Danışmanlık

Akseki, Aksu, Alanya, Kaş, Konyaaltı, Kepez, Manavgat gibi Antalya ilçelerinde ikamet eden kişiler Antalya’da ya da diğer illerde bulunan İngiltere vize danışmanlık firmalarından hizmet alabilirler.

İşlemlerin tamamlanması ve randevu alınması sonrası başvuru sahibinin İstanbul ya da Ankara’ya gitmesi gerekmeyecektir. Randevu Antalya’da bulunan İngiltere vize başvuru merkezi üzerinden alınabilir.

Antalya İngiltere vize danışmanlık firmaları:

 • SaltVisa
 • Setur
 • Vize Antalya
 • Nero Vize
 • Jolly Vize
 • CSS Legal

Gaziantep İngiltere Vize Danışmanlık

Şahinbey, Şehitkamil, İslahiye, Nizip, Oğuzeli, Araban gibi Gaziantep ilçelerinde yaşayan kişiler İngiltere vize işlemleri için Gaziantep’te bulunan ya da diğer şehirlerde bulunan danışmanlık firmalarından hizmet alabilirler.

Gaziantep’te yetkili İngiltere vize başvuru merkezi bulunduğu için başvuru sahiplerinin randevuya katılım için İstanbul ya da Ankara’ya gitmeleri gerekmeyecektir.

Gaziantep İngiltere vize danışmanlık firmaları:

 • SaltVisa
 • Setur
 • Vize Form
 • İl-Çe Tercümanlık
 • CSS Legal

İngiltere vize danışmanlığı ile vizem kaç günde çıkar?

İngiltere vizelerinin çıkış süreleri Home Office ve İngiltere Başkonsolosluğu kararlarına göre belirlenir. Belirlenen süreler vize bölümü yoğunluk durumuna göre uzayabilir veya kısalabilir. Ayrıca vize sonuçlanma süreleri başvuru sahiplerinin özel durumlarına göre de değişiklik gösterebilir.

İngiltere vize danışmanı ile başvuru yapmanız durumunda İngiltere vizesinin çıkış süresi değişmeyecektir. Birleşik Krallık vize danışmanlık firmaları vize çıkış süresine müdahale edemez ve hızlandırma talep edemez. Danışmanlık firmaları başvurunuzun hızlı yapılmasını, randevunuzun mümkün olan en erken tarihe alınması, varsa hızlı vize seçenekleri hakkında bilgi verilmesi ve bu hizmetlerin müşteri onayı ile satın alınması gibi konularda yardımcı olurlar.

Vize şirketi İngiltere vizesi almamı kolaylaştırır mı?

İngiltere vize başvuruları bireysel olarak yapılabilir. Ayrıca isteyen başvuru sahipleri vize danışmanlığı alarak başvuru yapabilirler. Bireysel ya da danışmanlık şirketi ile yapılan başvuruların tümü İngiltere Başkonsolosluğu vize bölü tarafından değerlendirilir. Başvurular değerlendirilirken bireysel başvurular ya da danışmanla yapılan başvurular olarak ayrı ayrı değerlendirilmez.

Vize şirketleri İngiltere vize başvurunuzun doğru evraklarla ve doğru kategoride yapılmasını sağlar. Vize süreci için en önemli aşama olan vize formunun doldurulması aşaması da danışman firma tarafından tamamlanır. Danışmanlık hizmeti almanız durumunda başvurunuz olması gerektiği şekilde vize memuruna iletilmiş olur ve eksiksiz başvuru vize onayı almanızı kolaylaştırabilir.

İngiltere vizesi için danışmanlık alırsam randevuya gitmeden vize alabilir miyim?

Birleşik Krallık vize başvurusu için yetkilendirilmiş vize başvuru merkezleri bulunmaktadır. Bu merkezler başvuru sahiplerinin biyometrik verilerini ve pasaportlarını teslim alarak Başkonsolosluğa iletmek için hizmet verirler. İngiltere vizesi talep eden tüm başvuru sahiplerinin kendileri için uygun olan, randevuya katılabilecekleri merkezden randevu almaları ve randevuya gitmeleri zorunludur. Danışmanlık hizmeti almanız İngiltere vize randevu muafiyeti sağlamayacaktır. Randevuya şahsen gidip parmak izi vermeniz ve fotoğraf çektirmeniz zorunludur.

İngiltere en kolay vize hangisidir?

İngiltere vizesi almak için başvuru yapılan vize türünün gerektirdiği şartlara sahip olmak önemlidir. En kolay İngiltere vize türü hangisiyse o vizeye başvuru yapmak ve bu şekilde kolay vize alınacağını düşünmek doğru değildir. Önemli olan gerçek seyahat amacına uygun başvuru yapmak, seyahat amacının ikna edici olması ve vize türünün temel şartlarının sağlanabilmesidir. İngiltere vize danışmanı size bu konularda yardımcı olacak ve sizi doğru başvuru konusunda yönlendirecektir.

İngiltere’ye kolay vize almak için dil okuluna kayıt yaptırmalı mıyım?

Dil okuluna kayıt yaptırmak, kayıt ücretlerini ödemiş olmak İngiltere’den vize almayı kolaylaştırmaz. Dil okuluna kayıt yoluyla başvuru yapılan öğrenci vizeleri değerlendirilirken; eğitime neden ihtiyaç duyulduğu, eğitim amacı gibi önemli kriterler dikkate alınır. Gerçek bir eğitim amacı olmayan ve eğitim amaçlı seyahati ikna edici bulunmayan başvuru sahipleri vize reddi ile karşılaşabilirler. Dolayısıyla dil okuluna kayıt yaptırarak vize başvurusunda bulunmak her zaman olumlu sonuç vermeyebilir.

Durumunuzun öğrenci vizesi başvurusu için uygun olup olmadığına dair bilgi için İngiltere vize danışmanlık şirketleri ile görüşmenizi tavsiye ederiz.

İngiltere vizem reddedilirse danışmanlık ücretimi geri alabilir miyim?

İngiltere vize başvurusunun onaylanmaması durumunda vize için ödenen ücretlerin iadesi yapılmaz. Vize sonucuna dair karar verici İngiltere Başkonsolosluğu olduğu için vize reddi durumunda ödenen İngiltere danışmanlık şirketi ücretleri de iade edilmemektedir.

İngiltere vize reddi aldım, tekrar ne zaman başvuru yapabilirim?

İngiltere vize reddi sonrası istediğiniz zaman yeniden başvuru yapabilirsiniz. Yeni başvuruyu daha dikkatli ve ret nedenlerine dair düzeltmeler sonrası yapmanızı tavsiye ederiz. Daha güçlü bir dosyanız olduğunda yeni bir başvuru yapabilirsiniz. Vize reddi sonra İngiltere vize danışmanlık hizmeti alarak yeni başvuru yapmanızı öneririz. Vize ret mektubunuzun danışman tarafından detaylı incelenmesi sonrası yeni başvuru işlemlerine başlanması doğru olacaktır.

Vize danışmanlık şirketi İngiltere vize mülakatına hazırlıyor mu?

İngiltere vize başvurusunda mülakat yapılmaz. Güncel durumda randevu günü hiç bir İngiltere vize türü için mülakat uygulaması yoktur fakat bazı durumlarda işlem devam ederken Konsolosluk başvuru sahibini arayarak bazı sorular sorabilir ve telefonda bir mülakat gerçekleşebilir. İngiltere için vize danışmanlık hizmeti almanız durumunda danışmanınız sizi bu konuda bilgilendirecektir.

İngiltere Vize danışmanlık şirketlerinin Konsolosluk’ta tanıdığı oluyor mu?

İngiltere vizesinin değerlendirilme sürecine hiç bir kurum ve kişi müdahale edemez. Konsolosluk’ta tanıdığı ya da arkadaşı olduğunu, bu nedenle vize almanızın kolaylaşacağını söyleyen firma ya da kişilere itibar etmemenizi öneririz.

Birleşik Krallık vizesi için danışmanlık hizmeti alarak başvurunuzun vize memuruna eksik olmadan ulaşmasını sağlarsınız. Değerlendiren görevli başvurunun bireysel ya da danışmanla yapılıp yapılmadığıyla ilgilenmez. Ayrıca tanıdık vasıtasıyla vize almak gibi bir durum da mümkün değildir.

Vize şirketi uzun süreli İngiltere vizesi alabilir mi?

İngiltere vizeleri 6 aylık, 2 yıllık, 5 yıllık ve 10 yıllık verilmektedir. Vize süresi online başvuru esnasında seçilir ve seçilen süreye göre vize ücreti ödenir. İngiltere’den uzun vize almak isteyen kişilerin gerekli vize ücretini ödeyerek talepte bulunmaları gerekir. Vize ücretini ödeyen başvuru sahipleri ilgili vize türü ve süresi için şartları sağlıyorsa uzun süreli İngiltere vizesi alabilir. Danışman firmaların İngiltere vize süresine müdahale etmesi, kişi gerekli şartları sağlamıyorsa uzun süreli vize alabilmesi mümkün olmamaktadır. Vize süresi talebe ve şartların sağlanıp sağlanmaması durumuna göre değerlendirme yapılarak Konsolosluk tarafından belirlenir.

İngiltere vize danışmanlık hizmeti alınması hem başvuru sürecini kolaylaştırır hem de vize onay şansını arttırır. Bu sebeple, vize süreci zor olan ve vize onayı alınması zor olan ülkelerden biri olan Birleşik Krallık için başvurunun danışman firma desteği ile tamamlanması tavsiye edilmektedir.

2024 İngiltere vize şartlarına uygun olarak vize başvurunuzun tamamlanması için temsilcilerimizle iletişime geçerek; vize danışmanlık ücretleri, verilen hizmetler ve sürece dair merak ettikleriniz hakkında görüşebilirsiniz.

ingiltere
Okumaktan yorulduysanız, bizimle iletişime geçin!
Vize danışmanlarımızla görüşün, hizmetlerimiz hakkında bilgi edinin ve başvuru sürecinizi başlatın.
Hızlı İletişim
Vize danışmanlarımızla görüşmek için iletişim bilgilerimiz

Diğer Yazılar

Google Değerlendirme Notu
4.9
915 yoruma göre
js_loader