Dubai Vizesi Nasıl Alınır?

Dubai vizesi nasıl alınır? konusu üzerine hazırladığımız sayfamıza hoş geldiniz.

Ziyaret etmekte olduğunuz bu sayfa Birleşik Arap Emirlikleri Devletinin en popüler, en gelişmiş 7 Emirliğinden biri olan Dubai’ye giriş yapacak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının izleyeceği vize işlem prosedürleri hakkında bilgi vermek üzere hazırlanmıştır.

Sayfamızın devamında: Dubai (BAE) vizesi nasıl alınır? konusu ile alakalı detayları inceleyebilir, ülkeye giriş şartları hakkında bilgi sahibi olabilir ve Dubai vizenizi SaltVisa aracılığıyla kolayca alabilirsiniz.

Dubai vizesi almak için lütfen Bize Ulaşın.

Detaylı bilgi için okumaya devam edebilirsiniz.

İÇİNDEKİLER

Dubai İçin Vize Almak Gerekir Mi?

Dubai’ye seyahat edecek umuma mahsus yani bordo renkli pasaportlara sahip Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Dubai için vize almaları gerekmektedir.

Yeşil, gri ve kırmızı renkli pasaportlara sahip Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının ise Dubai için vize almaları gerekmemektedir. Bu pasaportlara sahip vatandaşlarımız Dubai’ye 90 güne kadar vizesiz seyahat edebilirler.

Konu ile alakalı Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığının resmi açıklaması şöyle:

Birleşik Arap Emirlikleri: Umuma Mahsus Pasaport hamilleri vizeye tabidir.
Hususi, Hizmet ve Diplomatik Pasaport hamilleri 90 güne kadar seyahatlerinde vizeden muaftır.

Kimler Dubai Vizesi Alabilir?

 • Geçerli bir pasaporta sahip Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları,
 • Menşei ülke ile Birleşik Arap Emirlikleri arasında herhangi bir diplomatik kriz olmayan ülke vatandaşları Dubai vizesi alabileceklerdir.

Dubai Vizesi Nasıl Alınır?

Değerli ziyaretçilerimiz, Dubai vizesi alabilmek için bir vize aracı firmadan hizmet almanız zorunludur. Bu bize aracı firma kimi zaman bir vize danışmanlık acentası, kimi zaman Vfs Global, kimi zaman Emirates veya Pegasus gibi havayolu şirketi olabilir. Bu vizeyi almak için bir vize acentasına, havayolu şirketlerinin ofislerine gitmeniz gerekmemektedir. Dubai vizesi bir elektronik vizedir. İşlemleri online ortamda yürütülen hatta mobil telefonlarınızı kullanarak bile Dubai vizelerinizi alabilirsiniz.

Türkiye’de bulunan Dubai veya Birleşik Arap Emirlikleri Konsoloslukları vize başvuru işlemleri üzerine hizmet vermemektedir.

Dubai vize hizmeti, BAE göç idaresi çalışma alanındadır. Türkiye’de Dubai vizesi hizmeti veren BAE göç idaresi bulunmamaktadır. Bu sebeple BAE’de ki göç idaresi ile anlaşması bulunan vize başvuru yapma yetkisi verilen Türkiye’de ki Dubai vize başvuru merkezlerinden veya Dubai vize acentalarından vizelerinizi almanız gerekecektir.

Dubai Vizesi Nasıl Alınır? Adım Adım Dubai Vizesi Alma

 1. Öncelikle hizmet alacağınız güvenilir Dubai vize aracı firmayı belirleyin.
 2. Geçerli pasaportunuzun ikinci sayfasını renkli tarayarak dijital hale getirin.
 3. Varsa otel, uçak rezervasyonunuzu ve dijital hale getirdiğiniz pasaportunuzun görüntüsünü e-mail ortamda Dubai vize firmasına iletin.
 4. Banka havalesi ile vize ücretini ödeyin.
 5. Başvuru sonrası 1-3 iş günü arasında Dubai e-vizenizi alın.

Dubai Vizesi Almak Zor Mu?

Dubai vizesi, seyahat dönüşü en az 6 ay geçerli pasaporta sahip Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için alınması kolay bir vizedir. Dubai vizesini almak için başvuru sahibinin pasaportunun 2. sayfasının renkli görüntüsü yeterlidir.

Başvuru sahiplerinin Dubai vizesi için banka dökümü, şirket evrakları ve tapu gibi detaylı evrak hazırlamaları gerekmemektedir. Dubai vizesi evrak hazırlanmadan alınabilmektedir.

Dubai vizesi için banka hesabında belirli miktarda para bulundurma zorunluluğu yoktur. Bu sebeple Dubai vizesi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının en kolay aldığı vizeler arasında ilk sırada yer alır.

Dubai Vizesi Almak İçin Gerekli Evraklar Neler?

Dubai vize başvurusu için hazırlanması gereken evrakların sayısı birçok ülkenin vize başvurusuna oranla sayıca daha azdır. Diğer bir deyişle Birleşik Arap Emirlikleri devleti genç bir ülkedir ve gerek ülke reklamı, gerekse ticari faaliyetlerin gelişmesi için ülkeye giriş-çıkış yapacak yabancılar teşvik edildiği için Dubai vizesi alma şartları görece basit tutulmuştur.

Dubai vize başvurusu yaparken sizden Schengen veya İngiltere vize başvurularında sunulan iş yeri evraklarını, banka hesap dökümleri ve tapu, araç ruhsatı gibi evrakları sunmanız istenmez.

 1. Dubai vizesi almak için hazırlanması gereken en önemli evrak geçerli bir pasaporta sahip olmaktır. Seyahat dönüşü en az 6 ay geçerli pasaportunuz varsa bu sayfanın net, parlamayan bir fotoğrafını çekin.
 2. Varsa dijital ortamda kayıtlı arka fonu beyaz fotoğraf.
 3. Varsa otel ve uçak rezervasyonu.
 4. Yabancılar için en az 6 geçerli T.C. çalışma veya ikamet izni fotokopisi.
 5. Hizmet alınacak aracı firmaya göre taahhütname.
 6. Vize başvuru sahibinin durumuna göre depozito ödemesi.

Dubai Vizesi Nereden Alınır?

Dubai vizesi Türkiye’de bulunan Dubai Konsolosluklarından veya Schengen vize başvurularında sık karşılaştığımız İdata, VFS Global vb. vize başvuru merkezlerinden alınamamaktadır. Ancak İstanbul VFS Global vize başvuru merkezi Dubai vizeleri üzerine hizmet verebilmektedir.

Dubai vizeleri esas olarak Türkiye’de bulunan vize başvuru ve takip firmalarından veya seyahat edilecek hava yolu şirketinin vize departmanından alınabilecektir. Vatandaşlarımız herhangi bir vize aracı firma kullanmadan vizelerini doğrudan Konsolosluklardan veya Dubai Göçmenlik Ofisinden vizelerini alamayacaklardır.

Bu sebeple Dubai vize işlemlerinde aracı firma kullanmanız gerekecektir

Dubai Başkonsolosluğu’ndan veya Büyükelçiliği’nden Dubai Vizesi Nasıl Alınır?

Türkiye’de bulunan Dubai İstanbul Başkonsolosluğu ve Ankara’da bulunan Büyükelçiliği Dubai e-vize veya pasaporta basılan etiket vize için işlem yapmamaktadır. Türkiye’de bulunan Dubai Konsoloslukları sadece Konsolosluk hizmetleri için faaliyet göstermektedir. Dubai vizeleri UAE İmmigration Office tarafından verilmektedir.

Hangi Dubai Vizesini Almalıyım?

Birleşik Arap Emirlikleri devletinin yani sık kullanılan adıyla Dubai’nin farklı farklı seyahat amaçlarına göre hazırladığı toplamda 6 farklı kısa süreli vize türü bulunmaktadır.

Bu vize türlerine başvuru yapacak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Dubai’de bulunan iş ortaklarından, arkadaşlarından veya akrabalarından herhangi bir davetiye almaları gerekmemektedir.

Dubai Transit Vize:

Dubai topraklarını kullanarak üçüncü bir ülkeye geçiş yapacaksanız ve Dubai’de maksimum 48 saat konaklama yapacaksanız 48 saatlik Dubai Transit vizesini alabilirsiniz. Bu vize türü ihtiyaç duyulması halinde Dubai’de uzatılamamaktadır. Ülkede geçireceğiniz zamanı iyi planlamanızı tavsiye ederiz.

96 Saatlik Dubai Vizesi:

Dubai’ye neredeyse günü birlik giriş çıkış yapacak veya maksimum 3-4 günlük konaklama yapacaksanız 96 saatlik Dubai vizesi alabilirsiniz. Bu vize türü yabancıların ülkeye kısa süreli giriş-çıkışları için tasarlanmış bir vizedir. İhtiyaç duyulması halinde bu vize Dubai’de uzatılamamaktadır.

30 Günlük Dubai Vizesi:

Dubai’ye turistik, fuar, iş görüşmesi, müşteri ziyareti gibi amaçlarla seyahat edecekseniz ve ülkeye giriş çıkış yapacağınız tarihleri kesin değilse 30 gün, tek girişli Dubai vizesi için başvuru yapabilirsiniz. Bu vize türü sizlere BAE topraklarında maksimum 30 günlük konaklama hakkı verecektir ve vizeyi aldığınız tarihten itibaren 2 ay geçerliliği olan bir vizedir. İhtiyaç duyulması halinde bu vizenizi Dubai’den uzatabilirsiniz.

30 Günlük, Çok Girişli Dubai Vizesi:

30 günlük, çok girişli Dubai vizesi 1 ay gibi kısa süre içerisinde Dubai’ye sık seyahat etmesi gereken vatandaşlarımızın alması gereken bir vize türüdür. Bu vize ile 1 ay içerisinde herhangi bir yeni vizeye ihtiyaç duymadan veya herhangi bir yere kayıt yaptırmaya gerek kalmadan Dubai’ye sınırsız giriş-çıkış yapabilirsiniz. İhtiyaç duymanız durumunda bu vize türünü Dubai’den uzatabilirsiniz.

90 Günlük, Tek Girişli Dubai Vizesi: – Bu Vize Türü Geçici Süreliğine Durdurulmuştur.

90 günlük, tek girişli Dubai vizesi, Dubai’ye bir kere giriş yapacak Dubai topraklarında maksimum 3 ay konaklama yapacak vatandaşlarımız için tasarlanmış vizedir.

Dubai’ye çalışmak için gidiyorsanız ve çalışma vizesi işlemleri için belirsiz bir süre Dubai’de kalacaksanız 90 gün, tek girişli Dubai vizesini alabilirsiniz.

Bu vize ile Dubai’ye 1 kere giriş yapabilirsiniz. Vizenizin geçerlilik süresi olsa bile bu vize size ülkeye 1 kere girme hakkı verecektir. İhtiyaç duymanız durumunda vizenizi Dubai’de uzatabilirsiniz.

90 Günlük Çok Girişli Dubai Vizesi: – Bu Vize Türü Geçici Süreliğine Durdurulmuştur.

3 aylık zaman diliminde Dubai’ye sık seyahat etmeniz gerekiyor veya Dubai’de aileniz yaşıyorsa 90 günlük çok girişli Dubai vizesini alabilirsiniz. Bu vize ile 3 ay boyunca Dubai’ye sınırsız giriş çıkış yapabilir ve bu vizenizi Dubai’de uzatabilirsiniz.

Dubai Vizesi Hangi Şehirlerden Alınır?

Dubai vizesi online ortamda alınan bir vizedir. Bu ülke vizesi için vatandaşlarımızın Ankara’da bulunan Dubai Büyükelçiliğine veya İstanbul’da bulunan Dubai Başkonsolosluğuna gitmeleri gerekmemektedir.

Yine Schengen vize işlemlerinde sık karşılaşılan Konsoloslukların yetki alanı sınırlaması sorunu Dubai vize işlemlerinde geçerli olan bir uygulama değildir. Vatandaşlarımız hangi şehirde ikamet ederse etsin Dubai vizelerini İnternet ortamında alabileceklerdir.

Online Dubai Vizesi Nasıl Alınır?

Online Dubai vizesi, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının en kolay alabileceği vizeler arasında ilk sırada yer almaktadır.

Online Dubai vizesi alabilmek için yapmanız gereken ilk şey öncelikle güvenilir bir vize danışmanlık firması bulmak olacaktır.

 1. Güvenilir Dubai vize danışmanlık firması bulduktan sonra pasaportunuzun 2. sayfasını renkli tarayın veya bu sayfanın renkli, tüm bilgilerinin okunabileceği şekilde fotoğrafını çekin.
 2. Çektiğiniz fotoğrafı hizmet alacağınız vize firmasına gönderin.
 3. Talep edeceğiniz vize süresine göre değişecek vize ücretini ilgili firmanın banka hesabına yatırın.
 4. 1-3 iş günü arasında e-mail veya WhatsApptan tarafınıza PDF formatında iletilen Dubai vizenizin çıktısını alın.

Çıktısını aldığınız barkodlu belgeye başka herhangi bir işlem yaptırmanız gerekmemektedir. Yani tarafınıza gönderilen A4 kağıdına basılı vizenizin çıktısını almanız yeterlidir. Bu belge seyahat süresince pasaportunuzun arasında bulunmalı ve pasaportunuzla birlikte Dubai’ye giriş yapmanız zorunludur.

Dubai Vize Fiyatı Ne Kadar?

Dubai vizesi alacak vatandaşlarımızın 2024 yılında ödeyecekleri ücretler aracı firmanın alacağı hizmet bedeline bağlı olarak aşağıdaki fiyat aralığında değişiklik gösterecektir:

 • Fuar ve turistik seyahatler için 30 gün tek girişli vize ücreti: 125-150 $
 • Çalışma izni işlemleri ve uzun süreli konaklamak için uzun süreli, tek girişli Dubai vize ücreti: 250-300 $
 • Uzun süreli, çok girişli Dubai vize ücreti: 550-600 $ arasında değişiklik gösterecektir.

Bu konu hakkında daha detaylı bilgi için ” Dubai Vize Ücreti ” yazımızı okumanızı öneririz.

Dubai Çalışma Vizesi Nasıl Alınır?

Değerli ziyaretçilerimiz, Dubai çalışma vizesi alabilmek için öncelikle Emirlikte lisansı olan bir şirketten resmi bir iş teklifi almanız gerekmektedir. Bu teklifin ardından karşılıklı kontrat yapmanız ve Emirlik şirketine çalışma vizesi başvurunuz yapılabilmesi için diploma ve başarı sertifikası gibi evraklarınızı göndermeniz gerekmektedir.

Çalışma vizesi başvurunuz çalışacak olduğunuz Dubai şirketi tarafından Dubai’de yapılacaktır. Dubai çalışma vizesi başvuruları Türkiye de bulunan BAE Konsoloslukları’nda yapılamamaktadır. Çalışacak olduğunuz şirket çalışma vizesi başvuru işlemleriniz için sizden diplomanızı tasdik ettirmenizi isteyecektir. Bu işlem Türkiye’de bulunan Dubai Konsoloslukları’nda yapılacaktır. Eğer Türkiye’de ki üniversitelerden mezunsanız ve Dubai çalışma vizesi başvurusunda bulunacaksanız sahip olduğunuz diploma tek başına yeterli olmayacaktır. Bu diplomanıza resmiyet kazandırabilmek için diplomanızın bir takım güvenlik soruşturmalarından geçmesi zorunludur. (Bkz: Dubai evrak tasdik işlemleri) Dubai Konsolosluğu diploma tasdik işlemlerini tamamladıktan sonra bu belgeyi çalışacağınız şirkete göndermeniz gerekecektir. Başvuru işlemleriniz tamamlandıktan sonra ise 1 ya da 3 aylık Dubai turistik vizesi alarak Emirliğe gitmeniz çalışma vizesi işlemleriniz için parmak izi vermeniz gerekecektir. Ardından ise pasaportunuza BAE çalışma vizeniz basılacaktır.

Dubai çalışma vizesi işlemlerinizin sonuçlanma süresi 1 ila 3 ay arasında değişiklik göstermektedir.

SaltVisa İle Dubai Vizesi Nasıl Alınır?

 1. SaltVisa ile iletişim kurun.
 2. Seyahat dönüşü en az 6 ay geçeli pasaportunuzun sayfasını renkli taramasını yapın.
 3. Pasaport görüntüsünü whatsapp hattımıza veya e-posta adresimize gönderin.
 4. Banka hesabımıza vize ücretini ödeyin.
 5. 2-3 iş günü içerisinde Dubai vizenizi alın.

VFS Global Aracılığıyla Dubai Vizesi Nasıl Alınır?

VFS Global aracılığıyla Dubai vizesi alacak vatandaşlarımızın vize başvuruları sırasında Vfs Global’de hazır bulunmaları veya bir temsilci aracılığıyla VFS Global’a başvuru yapmaları zorunludur. VFS Global aracılığıyla Dubai vizesi almak vize acentasıyla Dubai vizesi almaya oranla daha zordur. Vize acentası online ortamda hizmet verirken VFS Global vize başvurularının manuel ortamda başvuru merkezinde yapılmasını talep etmektedir.

VFS Global’den Dubai vizesi almak için:

 1. İstanbul VFS Global-Dubai ofisinden randevu alın.
 2. Dubai vize başvuru formunu eksiksiz doldurun.
 3. Emirates’ten gidiş-dönüş uçak bileti satın alın.
 4. Pasaportunuzun 2. Sayfasının renkli fotokopisini çekin.
 5. Kimlik kartınızın ön ve arka yüz renkli fotokopisini çekin.
 6. 1 adet arka fonu beyaz, 35×45 mm ölçülerinde biyometrik fotoğraf çektirin.
 7. Vize ücretini ödeyin.

Vize Merkezi Aracılığıyla Dubai Vizesi Nasıl Alınır?

 1. Vize Merkezi web sayfasını ziyaret edin.
 2. Web sayfada yer alan online başvuru formunu doldurun veya Vize Merkezi müşteri temsilcisine Dubai vizesi evraklarınızı gönderin.
 3. Vize Merkezi banka hesap bilgilerine vize ücretini yatırın.
 4. Vize Merkezi temsilcisinden gelecek başvurunun yapıldığına dair bildirimi bekleyin.
 5. 2-3 iş günü sonunda Dubai vizenizi alın.

Dubai Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Dubai vize başvuruları 2024 yılında 2-3 iş günü arasında çıkmaktadır. Perşembe-Cuma günleri yapılan başvurular hafta sonu tatili nedeniyle 3-4 günde çıkabilir.

Acil durumlarda 24 saatte çıkan Dubai ekspres vize başvurusu yapabilirsiniz.

Dubai’ye sık seyahat eden kişilerin çıkışları sistemde görünmemesi durumunda vize çıkış süresi daha uzun sürebilir.

Aynı şekilde Türkiye’den Dubai vizesine başvuru yapacak yabancıların vize işlemleri daha uzun süre de çıkabilir.

Dubai Vizesi İçin Bankada Ne Kadar Para Olmalı?

Dubai vizesi işlemleri için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının banka hesap dökümlerinin sunmaları gerekmemektedir.

Dubai vizesi sadece pasaport görüntüsü ile alınan kolay bir vizedir. Bu sebeple başvuru sahiplerinin banka hesap dökümü, maaş bordrosu, tapu veya kira sözleşmesi gibi dokümanlar sunmaları gerekmez.

Vize Almak İçin Pasaport Şart Mı?

Dubai vizesi almak için pasaport almak zorunludur. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları kimlik kartları ile Dubai’ye giriş yapamamaktadır. Bu sebeple Dubai vizesi alacak vatandaşlarımızın seyahat dönüşü en az 6 ay geçerliliği ve karşılıklı 2 boş sayfası olan pasaporta sahip olmaları zorunludur.

Ayrıca bebek ve çocukların da yaşları kaç olursa olsun Dubai vizesi için pasaport çıkartmaları gerekmektedir.

Dubai Vizesi Kapıdan Alınabilir mi?

Türkiye Cumhuriyeti devleti vatandaşları için Dubai kapı vizesi uygulaması bulunmamaktadır. Dubai kapı vizesi uygulaması sadece Avrupa Birliği pasaportuna sahip kişiler için geçerlidir. Dubai, Abu Dhabi veya Birleşik Arap Emirlikleri devletine seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Dubai vizelerini BAE’ye seyahat etmeden önce Türkiye’den almaları gerekecektir. Aksi takdirde vizesiz vatandaşlarımız uçağa alınmayacaklardır.

Dubai Türklere Vize Vermiyor Mu?

Hayır. Türk vatandaşlarına uygulanan Dubai vize yasağı 2024 yılı itibariyle kaldırılmıştır.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ister evli olsun ister bekar, ister 55 yaş üstü olsun ister altı, isterse pasaportunda Amerika vizesi olsun ister olmasın Dubai vizelerini herhangi bir yasak olmadan alabileceklerdir.

Alınan Vize Dubai’de Uzatılabilir Mi?

Evet. En az 30 gün tek girişli ve daha üstü vizelere sahip olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları vize sürelerinin bitmesine en az 15 gün kala Dubai vizelerini Türkiye’ye gelmelerine gerek kalmadan uzatabileceklerdir. Bu durumda belirleyici olan:

 1. Vize henüz bitmiş olmamalı ve vizenin bitmesine en az 15 gün süre kalmış olmalı,
 2. Vize sahibi hala Birleşik Arap Emirlikleri toprakları içerisinde bulunuyor olması gerekmektedir.

48 saatlik ve 96 saatlik Dubai vizelerinde süre uzatımı yapılamamaktadır.

Dubai Vizesi İçin Seyahat Sağlık Sigortası Yaptırmak Gerekir Mi?

Hayır. Sunulması zorunlu olan Dubai seyahat sağlık sigortası beyanı artık kaldırılmıştır.

Türkiye’de Yaşayan İran Vatandaşları İçin Dubai Vizesi Nasıl Alınır?

Evet. Türkiye’de yaşayan İran vatandaşları yasal çalışma izinleri olmaları halinde Dubai vizesine başvuru yapabilir ve vize onayı alabilirler. Pasaportunda Amerika vizesi olan veya evli olan İran vatandaşları Dubai vize başvuruları sırasında Amerika vizelerinin fotokopilerini ve evlilik cüzdanlarının fotokopilerini vize başvuruları sırasında sunmalarını tavsiye ederiz.

Pasaportunda İsrail Vizesi Olanlar İçin Dubai Vizesi Nasıl Alınır?

Evet. Pasaportunda İsrail vizesi olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Dubai vizesine başvuru yapabilir ve Dubai’ye giriş yapabilirler. BAE devleti tarafından pasaportunda İsrail vizesi olan Türk vatandaşlarının Dubai’ye alınmayacaklarına dair resmi bir açıklama yoktur. Bu sebeple pasaportunuzda İsrail vizesi olsa bile Dubai’ye giriş yapmanızın önünde herhangi bir engel bulunmamaktadır.

Çalışmayan Kişiler Dubai Vizesi Alabilir Mi?

Evet. Çalışmayan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Dubai vizesi alabilecektir. Dubai vizesi bir elektronik vizedir. Elektronik vizeler her zaman bir kolaylaştırma anlaşması sonucunda ortaya çıkmıştır ve elektronik vize almak için ciddi bir ön koşul bulunmamaktadır.

Bu doğrultuda Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Dubai vizelerini herhangi bir iş evrakı sunmadan, sigorta girişi olmalarına gerek kalmadan vizelerini alabilecektir.
Ancak bu vize ile Dubai’de çalışmak yasaktır.

Dubai’ye Gitmek İçin Ne Gerekir?

 1. En az 6 ay geçerli pasaport
 2. Seyahat edilen pasaport numarasına göre hazırlanmış geçerli Dubai vizesi
 3. Gidiş-dönüş uçak bileti
 4. Kimlik kartı,
 5. Otel rezervasyonu.
 6. Seyahati finanse edecek miktarda nakit para veya kredi kartı.

Yeşil Pasaportlar İçin Dubai Vizesi Nasıl Alınır? Vize Almak Gerekir Mi?

Hayır. Türkiye Cumhuriyeti devletinin geçerli yeşil pasaportuna sahip vatandaşlarımızın Dubai için vize almaları gerekmemektedir.
Yeşil pasaportlular yıl içerisinde maksimum 90 güne kadar Dubai’ye vize almadan seyahat edebileceklerdir.

Değerli ziyaretçilerimiz, Dubai vizesi nasıl alınır? konusu üzerine hazırladığımız yazımızın sonuna geldik. Daha detaylı bilgi için web sayfamızı inceleyebilir veya temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Bu yazı ne kadar faydalı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

bae vizesiDubaidubai vizesi
Okumaktan yorulduysanız, bizimle iletişime geçin!
Vize danışmanlarımızla görüşün, hizmetlerimiz hakkında bilgi edinin ve başvuru sürecinizi başlatın.
Hızlı İletişim
Vize danışmanlarımızla görüşmek için iletişim bilgilerimiz

Diğer Yazılar

Popüler Yazılar

Google Değerlendirme Notu
4.9
950 yoruma göre
js_loader