Avustralya Vize Danışmanlık

‘’Avustralya Vize Danışmanlık’’ konu başlıklı yazımızla, Avustralya’ya seyahat etmek isteyen ve başvuru sürecinde danışmanlık hizmeti almayı planlayan kişileri bilgilendirmeyi hedefliyoruz.

Avustralya vize danışmalığı alınması durumunda sağlanacak hizmetler, vize danışmanlık hizmeti almanın avantajları, vize danışmanlık ücretleri ve hizmet veren vize firmaları gibi konular hakkında yazımızın devamında detaylı bilgileri bulabilirsiniz.

Avustralya’ya seyahat etmek isteyen Hususi, Hizmet, Umuma Mahsus, Diplomatik pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının vize almasının zorunlu olduğunu öncelikle belirtmek isteriz. Yeşil pasaportla ya da Diplomatik pasaportla Avustralya’ya seyahat mümkün değildir. Bu nedenle seyahat amacı ve sahip olunan pasaport türü fark etmeksizin, Avustralya’ya gidecek tüm T.C. vatandaşlarının vize alması mecburidir.

Avustralya’ya Türk Vatandaşları daha çok aile ziyareti, kısa süreli ya da uzun süreli dil eğitimi, üniversite eğitimi, ticari görüşme gibi amaçlarla seyahat etmektedirler. Davetiye sunularak başvuru yapılması durumunda Avustralya vizesi almak turistik başvuruya oranla daha kolay olabilir; fakat turistik vize için gerekli şartları sağlayan ve durumu uygun olan kişiler Avustralya’dan turist vizesi de alabilirler.

Avustralya vize işlemleri diğer ülkelerin başvuru süreçleri ile kıyaslandığında farklıdır. Vize başvurusu resmi vize portalı üzerinden online bir form doldurularak yapılır ve vize için istenen evraklar elden değil, bu online portal üzerinden sisteme yüklenir ve elçilik vize bölümüne iletilir. Süreç tamamlandıktan sonra vize onayı ise yine online olarak gönderilir ve pasaporta Avustralya vize etiketi basılmaz. Süreç online yürütüleceği için tecrübeli olmayan pek çok kişi Avustralya vize danışmanlık hizmeti alarak süreci tamamlamayı tercih etmektedir.

Avustralya vizesi için danışmanlık hizmeti almak isterseniz iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kimler Vize Danışmanlık Hizmeti Almalı?

Avustralya vize başvurusu yapacak, aşağıdaki durumlara sahip kişilerin vize danışmanlık hizmeti alarak süreçlerini tamamlamalarını tavsiye ederiz:

 • Seyahat geçmişi olmayan, ilk defa yurt dışına kişiler: Daha önce hiçbir ülke için vize almamış, pasaportunda giriş çıkış kaşeleri bulunmayan kişilerin vize danışmanlığı alarak başvuru yapmasını tavsiye ederiz.
 • Vize işlemlerine dair tecrübesi olmayan kişiler: Vize başvurusu nasıl yapılır, doğru form ve evrak listelerine nasıl ulaşılır, online formlar nasıl doldurulmalı vb. konularda tecrübesi olmayan ya da bu işlemleri tek başına yapamayacağını düşünen kişilerin Avustralya vize danışmanlık şirketi aracılığıyla başvuru yapması tavsiye edilir.
 • Vize işlemleri için yeterli zamanı olmayan kişiler: Avustralya’ya seyahat etmesi gereken fakat vize işlemleri ile ilgilenecek zamanı olmayan kişiler danışmanlık hizmeti alarak süreci firma desteği ile tamamlayabilirler. Danışmanlık firmaları Avustralya vize sürecinin başvuru sahibi için daha kısa sürede tamamlanmasını sağlarlar ve form doldurma, evrak yükleme gibi aşamaları başvuru sahibi yerine tamamlarlar.
 • Daha önce Avustralya ya da diğer ülkelerden vize reddi almış kişiler: Geçmişte vize reddi alan kişiler için işlem süreci daha zor olabilir. Özellikle vize reddini Avustralya Konsolosluğu’ndan aldıysanız yeni başvuruda danışmalık hizmeti almanızı öneririz.
 • Güncel çalışma durumu ve evrakları standart olmayan kişiler: Örneğin freelance çalışan ya da çalışmayan fakat açıklanabilir farklı gelirlere sahip, standart başvuru evrakları yerine ek evraklar sunması gereken başvurucuların danışman yardımı almaları tavsiye edilir. (Bkz. Çalışmayanlar İçin Avustralya Vizesi Şartları)

Vize Danışmanlığı Almanın Avantajları Neler?

Tek başına vize başvurusu yapmak yerine Avustralya vizesi danışmanlık hizmeti alan kişiler aşağıdaki avantajlara sahip olabilirler:

 • Seyahat amacına uygun vize kategorisine başvuru: Avustralya vize talebinin Konsolosluğa doğru kategoride iletilmesi çok önemlidir. Yanlış vize tipi seçimi vize reddine ve ödenen ücretin yanmasına neden olabilir. Danışmanlık hizmeti alarak hatalı vize kategorisi seçiminin öne geçebilirsiniz.
 • Eksiksiz evrak hazırlığı: Vize danışmanlık hizmeti alan kişiler durumlarına uygun evrak listesini danışmanlarından talep ederek hazırlarlar ve hazırlanan evraklar danışman tarafından kontrol edilir. Vize danışmanlığı alınarak eksik evrak nedeniyle vize reddi alma riski engellenmiş olur.
 • Avustralya online vize formunun hatasız doldurulması: Avustralya vize formları tecrübeli vize danışmanı tarafından doldurulacağı için vize türüne uygun ve hatasız formla başvuru yapılır.
 • Vize talep dilekçelerinin amaca uygun hazırlanması: Vize dilekçesi Avustralya başvurusu için önemli bir evraktır. Özellikle özel durumu ya da seyahat gerekçesi olan kişiler danışman tarafından yazılmış dilekçe sunarak avantajlı duruma geçebilirler.
 • Vize reddine neden olabilecek durumlarla ilgili çözümler sunulması: Başvuru sahibinin durumu riskliyse, danışman firma kişiyi riskler hakkında uyarır ve riski en aza indirmek için yapılması gerekenler hakkında tavsiyelerde ve yönlendirmelerde bulunur.
 • Dosyayı güçlendirmek için yapılabilecekler hakkında tavsiyeler sunulması ve gerekliyse ek evrak istenmesi: Her başvuru sahibinin durumu farklıdır. Bazı başvuru sahiplerinin durumlarını açıklayabilmeleri için ek evrak sunmaları gerekebilir. Vize danışmanlık şirketi başvuru sahibi bu evraklar konusunda uyarır ve dosyayı güçlendirecek ek belgeler konusunda yönlendirir.
 • Başvurunun mümkün olan en hızlı sürede tamamlanması: Vize danışmanlığı alınması durumunda Avustralya vize başvurusu tecrübeli vize danışmanı tarafından zaman kaybı olmadan mümkün olan en kısa sürede tamamlanır ve vize randevusu kişinin onayını sunularak alınır.
 • Randevu günü başvuru sahibine eşlik edilmesi: Randevu günü yapılacak işlemler için danışman firma temsilcisi başvuru sahibine yardımcı olur.
 • Randevu sonrası başvuru takibi: Parmak izi verildikten ve başvuru değerlendirilmek üzere Avustralya Büyükelçiliği’ne gönderildikten sonra Avustralya vize sonuç takibi danışman tarafından yapılır.

Danışmanlık Şirketleri Hangi Hizmetleri Verir?

Avustralya vizesi için hizmet veren vize şirketlerinden aşağıdaki hizmetleri alabilirsiniz:

 • Avustralya vize türünün belirlenmesi için danışmanlık.
 • Avustralya vize evrak listelerinin iletilmesi ve evrak kontrolü danışmanlığı.
 • Başvurunun onaylanması için yapılması gerekenler ve redde neden olacak durumlarla ilgili başvurucuyu uyarma ve yönlendirme hizmeti.
 • Avustralya online vize başvuru formunun doldurulması ve vize evraklarının taranarak sisteme yüklenmesi hizmeti.
 • Avustralya Vize Başvuru Merkezi’nden randevu alınması.
 • Vize randevu günü başvuru sahibine eşlik hizmeti.
 • Vize işlemlerinin tüm süreçlerinin tamamlanması sonrası Avustralya başvuru takibinin yapılması hizmeti.

Avustralya Vize Danışmanlık Ücreti

Avustralya vize danışmanlık ücreti 150-300 Dolar arasında değişmektedir. Vize danışmanlık şirketleri verdikleri hizmete göre farklı vize danışmanlık ücretleri belirleyebilirler. Ayrıca vize danışmanlık ücretleri başvuru yapılan Avustralya vize türüne göre de değişiklik gösterebilmektedir.

Avustralya turistik vize danışmanlık ücreti, ticari ve aile ziyareti vizesi danışmanlık ücreti gibi kısa süreli vizeler için ücretler aynıdır; fakat öğrenci vizeleri ya da çalışma vizeleri ücretleri daha yüksek olabilir.

Vize danışmanlık hizmeti için ücretleri araştırırken mutlaka ilgili kişiye vize türünüzü iletmenizi ve ücrete dahil hizmetler hakkında ayrıntıları öğrenmenizi tavsiye ederiz.

Vize Danışmanlığı Veren Firmalar (İstanbul ve diğer şehirler)

 • SaltVisa
 • MonaVisa
 • His Global
 • Mavi Düş Vize
 • Taksim Vize
 • Vize Merkezi
 • Rota Vize
 • EmproVize
 • Praxis Visa Solutions

İstanbul Avustralya Vize Danışmanlık Hizmeti

İstanbul Avustralya vize danışmanlık firmaları desteğiyle başvurusunu tamamlamak isteyen kişiler evraklarını posta yoluyla, elden ya da e-posta yoluyla ilgili firmaya iletebilirler. İstanbul’da Avustralya vizesi için hizmet veren çok sayıda firma vardır. Bu firmalar hem İstanbul’da ikamet eden hem de diğer şehirlerde ikamet eden kişilere Avustralya vize danışmanlığı vermektedir.

Avustralya Vize Başvuru Merkezi İstanbul’da hizmet verir. İstanbul’dan başvuru durumunda randevu Beyoğlu’nda bulunan Avustralya Vize Başvuru Merkezi Vfs Global’den alınacaktır. İstanbul dışında Ankara ve Gaziantep’te de Avustralya vize başvuru merkezleri vardır.

Avustralya vize başvurularında ikamete bağlı olarak başvuru yeri seçimi zorunluluğu bulunmamaktadır. Bu nedenle Gaziantep ve Ankara illeri de dahil olmak üzere farklı şehirlerde ikamet eden kişiler dilerlerse İstanbul’dan Avustralya vize başvurularını tamamlayabilirler.

Anadolu Yakası Vize Danışmanlık Hizmeti

İstanbul’da ya da farklı illerde ikamet eden kişiler, şartların kendileri için uygun olması halinde Anadolu Yakası Avustralya vize danışmanlık firmalarından destek alabilirler.

Avustralya vize işlemleri için hizmet veren Avustralya Vize Merkezi sadece İstanbul Avrupa Yakası’ndan hizmet vermektedir. Bu nedenle randevu Avrupa Yakası’ndan alınacaktır fakat işlem süreci Anadolu Yakası vize firmaları desteğiyle tamamlanabilir.

SaltVisa olarak Avustralya vize işlemleri konusunda Anadolu Yakası Kadıköy’de bulunan ofisimiz ile Kadıköy, Altunizade, Üsküdar, Pendik, Kartal, Tuzla, Ümraniye gibi çevre ilçeler için hizmet vermekteyiz. Ayrıca; Avrupa Yakası ve İstanbul dışındaki diğer illerden gelen talepler konusunda da profesyonel Avustralya vize danışmanlık hizmeti sağlamaktayız. İletişim sayfamızı ziyaret ederek bize ulaşabilirsiniz.

Ankara Vize Danışmanlık Hizmeti

Ankara’da ya da çevre illerde ikamet eden kişiler Avustralya vize işlemlerini Ankara Avustralya vize danışmanlık şirketleri aracılığıyla tamamlayabilirler. Ayrıca Ankara, Avustralya vize başvuru merkezi bulunan, vize randevu alınabilecek şehirlerden biridir. Ankara vize danışmanlık firması ile çalışan kişiler Ankara Vfs Global üzerinden randevuya katılarak işlemlerini tamamlayabilirler.

Avustralya vizesi için başvurular Ankara, İstanbul ve Gaziantep’te bulunan vize başvuru merkezleri aracılığıyla tamamlanabilir. Ankara’da ve yakın illerde ikamet eden kişiler Ankara Kanada Vize başvuru Merkezi’nden parmak izi verebilirler.

Ankara Avustralya vize danışmanlığı ile; uygun vize tipinin belirlenmesi, online vize formunun doldurulması, vize evraklarının kontrolü ve sisteme yüklenmesi, vize ücretlerinin ödenmesi, randevu alınması, dilekçelerin yazılması, randevu günü eşlik ve başvurunun takibi gibi süreçlerde hizmet alınabilir.

İzmir Vize Danışmanlık Hizmeti

Avustralya vizesi için İzmir’de bulunan vize danışmanlık şirketlerinden hizmet alınabilir. Bu şirketler aracılığıyla başvuru işlemleri tamamlanır fakat randevu işlemleri için Ankara, İstanbul ya da Gaziantep’te bulunan Avustralya vize başvuru merkezlerinden birine gidilmesi gerekecektir. İzmir’de Avustralya resmi vize başvuru merkezi bulunmamaktadır.

İzmir Avustralya vize danışmanlığı ile; vize türünün belirlenmesi, uygun evrak listesinin iletilmesi, vize formlarının tamamlanması ve evrakların scan edilerek sisteme yüklenmesi, Avustralya vize harç ücretlerinin online ödenmesi, randevu alımı ve başvuru takibi işlemleri için hizmet alınabilir.

Turistik Vize Danışmanlığı

Avustralya turist vizesi danışmanlığı alınması, Avustralya’nın zor vize onayı vermesi ve işlem sürecinin karmaşık olması nedeniyle tavsiye edilir. Turist olarak Avustralya’ya gidecek kişilerin net bir seyahat amacı sunamamaları vize onayı almayı zorlaştırabilir. Bu nedenle başvurunun güçlü sunulması ve vize ihlali yapılmayacağının, seyahat sonrası ikamet ülkesine geri dönüleceğinin kanıtlanabilmesi çok önemlidir.

Avustralya’ya turistik amaçla seyahat edecekler kişilerin özellikle ilk defa yurt dışına çıkılacaksa danışmanlık desteği almaları daha doğru olacaktır.

Turistik vize için danışmanlık hizmeti alınması durumunda danışman firmalar; form doldurma, randevu alma, evrak kontrolü, otel ve uçak rezervasyonu yapılması, dilekçe yazımı gibi konularda başvuru sahiplerine hizmet verebilirler.

Avustralya turist vizesi başvurusu öncesi farklı ülkelere seyahat edilmiş olması, pasaportta vizelerin ve kaşelerin olması başvuru sahibi için önemli bir avantaj olacaktır. Turist vizesine dair daha detaylı bilgi almak için ‘’Avustralya Turistik Vize’’ yazımızı okumanızı öneririz.

 Ticari Vize Danışmanlığı

Avustralya’ya ticari toplantı, fuar katılımı, makine kurulumu gibi amaçlarla seyahat edecek kişilerin başvuru yapması gereken vize çeşidi olan ticari vize başvurusu için Avustralya ticari vize danışmanlığı alınabilir. Danışmanlık hizmeti alınarak; vize başvuru aşamaları daha hızlı tamamlanabilir, vize adımlarıyla uğraşırken zaman kaybı yaşanmaz, vize ret riski azaltılır ve dosya Konsolosluğa eksiksiz sunulur.

Ticari vize başvurusu için davetiye zorunluluğu vardır. Davetiyeniz ulaştıktan sonra hizmet alacağınız firma ile paylaşarak kontrol edilmesini isteyerek uygunsa başvuru sürecini başlatabilirsiniz.

Avustralya ticari vize başvuru işlemlerinizi SaltVisa danışmanlığı ile tamamlayabilirsiniz. Ayrıca; ticari vize evrakları, işlem süreci, ücretler ve online işlemlere dair daha bilgi almak için ‘’Avustralya Ticari Vize’’ yazımızı okuyabilirsiniz.

Aile, Arkadaş Ziyareti Vizesi Danışmanlığı

Aile ziyareti vize türü Türkiye’de en çok başvuru yapılan Avustralya vize kategorilerinden biridir. Bu kategori için başvuru sahibinin Avustralya’da yaşayan bir aile yakınından davet mektubu alması gerekmektedir. Bu davetiyenin onaylı, resmi bir belge olması zorunlu değildir. Gerekli bilgileri içeren davetiye İngilizce olarak yazılarak imzalanmalıdır.

Avustralya aile ziyareti vizesi danışmanlığı; özellikle ilk defa vize alacak, vize işlemlerine dair tecrübesi olmayan, yeterli zamanı olmayan kişiler için tavsiye edilebilir. Danışman firma desteği ile başvuru yapmanız durumunda; davetiyeniz kontrol edilir ve uygun değilse davetiye içeriği hakkında bilgilendirme yapılır, formlarınız doldurulur, gerekli dilekçeleriniz yazılır, evraklarınız kontrol edilir ve randevunuz alınır.

Avustralya aile ziyareti vize işlemlerine dair detaylı bilgi almak için ‘’Avustralya Ziyaret Vizesi’’ yazımızı okuyabilir, daha detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti almak için ise bizi arayabilirsiniz.

Öğrenci Vizesi Danışmanlığı

Avustralya’ya eğitim almak amacıyla gidecek kişilerin öğrenci vizesine başvuru yapmaları gerekmektedir. 90 günü geçmeyen kısa süreli eğitim, dil okulu, sertifika programı gibi amaçlarla Avustralya’ya gidecek kişiler varsa geçerli Avustralya turist vizesi ile eğitim alabilirler. Daha uzun süreli eğitim amacıyla Avustralya’ya gidecek kişilerin ise Avustralya öğrenci vizesi almaları gerekecektir.

Avustralya öğrenci vizesi başvurusu için öğrencinin bir kayıt onayına ihtiyacı vardır. Eğitim alacağını onaylayan belgeye sahip olunmadan öğrenci vizesi kategorisine başvuru yapılamaz. CoE (Confirmation of Enrolment) belgesi olarak adlandırılan bu belge numarası alındıktan sonra başvuru tamamlanabilir.

Gerekli kayıt işlemlerini tamamlayan ve eğitim onay koduna sahip kişiler Avustralya öğrenci vizesi danışmanlığı alarak işlemlerini tamamlayabilirler.

Öğrenci vizesi için iyi niyet dilekçesinin yazılması ve başvurunun doğru tamamlanması çok önemlidir. Ayrıca ingilizce tercümeli olarak belge sunumu gerekmektedir. Bu nedenle hatasız ve eksiksiz başvuru için bu kategoride danışmanlık hizmeti alınması tavsiye edilir.

Okul kaydını tamamlayan ve eğitim amacı net olan kişilerin başvuru sürecini doğru tamamlamaları halinde Avustralya’dan öğrenci vizesi almaları çok zor olmayacaktır.

Çalışma Vizesi İçin Danışmanlık

Avustralya’da çalışmak amacıyla vize başvurusu yapacak kişilerin öncelikle Avustralya’da bulunan bir şirketten kabul almaları gerekir. Kabul sonrası vize danışmanlık şirketleri desteği ile Avustralya çalışma vizesi başvurusu yapılabilir.

Çalışma vizesi danışmanlığı özel bir hizmettir ve bu hizmeti tüm vize şirketleri vermeyebilir. Bu nedenle çalışma kabul mektubunuzu aldıktan sonra çalışma vizesi kategorisini danışmanlık şirketine ileterek hizmet alıp alamayacağınız sormanızı öneririz.

Avustralya geçici çalışma vizeleri, oturum hakkı veren uzun süreli çalışma vizeleri ya da yatırımcı vizeleri uzun işlem ve sonuçlanma süresi gerektirebilir. Bu nedenle işlemlere mümkün olduğunca erken başlanmasını tavsiye ederiz.

Avustralya Göçmenlik Danışmanlığı

Avustralya’da iş bulma ve yerleştirme, Avustralya’da eğitim ve sonrasında çalışma izni, nitelikli göçmen vizesi, ticari inovasyon ve yatırımcı vizesi gibi konularda hizmet veren firmalar ile iletişime geçerek Avustralya yerleşim süreçleri ve seçenekleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bu seçenekleri değerlendirirken sahip olduğunuz nitelikler, eğitim durumunuz, yerleşim amacınız gibi konuları danışmanınızla görüşerek doğru yöntem konusunda bilgi alabilirsiniz.

Avustralya Vize Reddi Sonrası Yeni Başvuru ve Redde İtiraz Danışmanlığı

Avustralya vize başvurusu yapmış ve vize reddi almış kişiler vize reddi itiraz danışmanlığı ve ret sonraki yeni başvuru danışmanlığı alabilirler. Bu süreçte önemli olan hangi kategoride vize başvurusu yapıldığı ve ret gerekçelerinin neler olduğudur. Bu nedenle ret sonrası ret mektubu mutlaka saklanmalıdır ve başvuru önceki ret gerekçeleri düzeltilerek tekrarlanmalıdır.

Avustralya vize reddi detaylı bir ret mektubu ile kişiye iletilir. Bu mektup kişiye özel olarak düzenlenir ve redde dair detayları içerir. Ret sonrası kişi bu mektuptaki gerekçeleri dikkate alarak yeni bir başvuruda bulunabilir ya da itiraz hakkı tanıyan bir kategoride başvuru yaptıysa itiraz başvurusunda bulunabilir.

Vize danışmanlık şirketleri Avustralya reddi sonrası ret mektubunu inceleyerek gerekçeleri araştırır ve önceki başvuruda sunulan evraklar ve bilgiler hakkında inceleme yapar. Yeni başvuru yapılacaksa mutlaka önceki başvuru hakkında fikir sahibi olunarak başvuru tekrarlanmalıdır. Redde itiraz sürecinde de yine önceki başvuru ve sunulan evraklar detaylı değerlendirilmelidir.

Ret aldıktan sonra tekrar başvuru yapmayı planlıyorsanız tecrübeli bir vize danışmanlık şirketinden hizmet almanızı tavsiye ederiz.

Danışmanlık Hizmeti Alan Kişilerin Konsolosluğu Gitmesi Gerekir Mi?

Avustralya Hükumeti vize başvuru işlemleri için Türk Vatandaşlarının parmak izi beyanı vermesini zorunlu tutar. Bu nedenle başvuru sahibinin vize için randevu alması ve her yeni başvuruda randevuya şahsen gitmesi zorunludur. Kişi danışman şirket ya da bir asistan aracılığıyla tüm işlemleri tamamlıyor olsa da, son aşamada randevuya şahsen gitmek durumundadır.

Avustralya vize başvurusunu danışmanla yapmak başvuru sahibini randevuya şahsen katılımdan muaf tutmaz.

Vize Danışmanlığı Alanların Vizesi Kesin Çıkar Mı?

Vize danışmanlık şirketleri vize onayını garantilemez. Danışman firmalar başvurunun Konsolosluk taleplerine uygun olarak eksiksiz tamamlanması konusunda hizmet verir; fakat vize sürecine ya da kararına müdahale edemezler. Bu nedenle vize danışmanı ile Avustralya vize başvurusu vizenizin kesinlikle olumlu sonuçlanacağı anlamına gelmemektedir.

Vize Reddi Durumunda Danışmanlık Ücretleri Geri İade Edilir Mi?

Vize başvurusunun reddi durumunda ödenen vize harç ücretlerinin iadesi mümkün olmadığı gibi Avustralya vize danışmanlık ücretlerinin iadesi de yapılmamaktadır.

Avustralya Türk vatandaşlarının zor vize aldığı ülkelerden biridir. Bu nedenle hem başvuru yapmadan önce hem de başvuru sürecinde detaylı araştırma yapılması ve şartların sağlanıp sağlanmadığının incelenmesi tavsiye edilir. Özellikle daha önce hiç yurt dışına çıkmamış, seyahat amacını belgeleyen davetiye sahibi olmayan, düzenli resmi gelir sahibi olmayan kişilerin titiz bir şekilde başvuru sürecini tamamlamaları çok önemlidir.

SaltVisa; turistik vize, ticari vize, aile ziyareti vizesi, öğrenci vizeleri gibi kategorilerde Avustralya vize hizmeti sağlamakta, süreci sizin yerinize tamamlamaktadır. İstanbul merkezli şirketimiz; tüm şehirlerden vize başvurularını kabul etmekte, talebe uygun vize başvuru merkezlerinden randevu alarak işlemleri tamamlamaktadır.

Avustralya vize danışmanlık hizmeti almak için iletişim sayfamız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Okumaktan yorulduysanız, bizimle iletişime geçin!
Vize danışmanlarımızla görüşün, hizmetlerimiz hakkında bilgi edinin ve başvuru sürecinizi başlatın.
Hızlı İletişim
Vize danışmanlarımızla görüşmek için iletişim bilgilerimiz

Diğer Yazılar

Google Değerlendirme Notu
4.9
865 yoruma göre
js_loader