Kendileriyle tek başıma yaptığım İngiltere vizesi başvurumun reddedilmesi üzerine tanıştım. Başta Özge hanım olmak üzere herkes çok ilgili ve alakalıydı. Bir sorum olduğu zaman hemen dönüş yaptılar ve süreç hakkında yardımcı oldular. Bugün İngiltere vizemin çıktığını öğrendim. Her şey için çok teşekkürler 🙏🏻🙏🏻
Umut beye Fransa vize basvurumdaki vermis olduklari hizmet ve surec icerisindeki yardimlarindan oturu cok tesekkur ederim. Butun sureci titizlikle yoneterek, vize surecinin olumlu sonuclanmasi icin gereken tum adimlar tarafindan gerceklestirildi. Bir sonraki vize basvurumda kesinlikle yine Salt Vize ile calismaya devam edecegim.
İngiltere vizesi almak için Salt Vize’den danışmanlık aldım. İngiltere vizesiyle ilgilenen Özge Hanım’ın danışmanlığı ve tavsiyeleriyle sancısız ve hızlı bir süreç geçirerek vizemi aldım. Salt Vize’ye teşekkür ederim
Kardeşimle birlikte Avusturya seyahatimizin vize işlemleri için internetteki yorumlar üzerine SaltVisa’ya başvuruda bulunduk… Vize randevusu bile almanın çok zor olduğu bugünlerde başta Dilek hanım olmak üzere Umut bey ve Ali bey’in yakın ilgileri, disiplinli çalışmaları ve güler yüzleri ile kısa zamanda işlemlerimiz tamamlandı… Saltvisa grubuna çok teşekkür ediyoruz… Emeklerine sağlık… Keşke internette günlerce randevu aramadan önce Saltvisa’dan haberimiz olsaymış… S.Keskin
SaltVisa, very professional and on-time delivery of services. I can truly recommend.Zamaninda ve gercekten profesyonel hizmet sunuyorlar. Kesinlikle tavsiye ederim.
Baştan sona titizlikle yürüttüğünüz vize işlemlerim esnasında her soruma büyük bir incelikle cevap verdiğiniz için teşekkür ederim Umut Bey🙏🏻 Bu kadar vize reddi alınan bir zamanda kolaylıkla vize almama çok yardımcı oldunuz. İşini severek yapan sizle çalışmak harika bir deneyimdi. Teşekkür ederim
Teşekkür mesajım:Eşimin İngiltere vize başvurusu için Umut bey ile irtibata geçtik (geçen yıl başka bir vize merkezi aracılığı ile başvurup red cevabı almıştık .) Umut bey ve Özge hanım ilgilendiler. evrak hazırlama sürecini birlikte yürüttük. En ince detayına kadar yardımcı oldular. Şunu da eklemek istiyorum. İstenen belgelerin en ince ayrıntısına kadar hazırlanması ve profesyonel bir ekiple çalışmak ve çok önemliymiş. bunu gördük ve anladık. Bu vesile ile bu sürecin tüm aşamalarında bizlerle birlikte olan ve riskli olmasına rağmen vize almamızı sağlayan başta Umut bey olmak üzere, İngiltere uzmanı Özge hanıma ve vize başvuru merkezinde onca kalabalığa rağmen bizimle ilgilenen ve randevu saatinden yarım saat önce işlemlerimizi halleden Mahir beye çok çok teşekkür ediyorum. Allah razı olsun.
daha 1 ay önce aldığım pasaport ile hayatımda hiç yurtdışına gitmediğim halde ingiltere’ye gitmek istedim arkadaşlarımın önerisi ile saltviza aracılığıyla ingiltere vizesine başvurdum özge hanım inanılmaz yardımcı oldu süreç konusunda ve sonuç ingiltere vizem onaylandı teşekkürler
Kanada vize sürecimizde gösterdiğiniz çaba için SaltVisa danışmanlık hizmetlerine teşekkür ederiz. Tüm sürecimiz sorunsuz bir şekilde yönetildi. Tavsiye ederiz
İşlerinde çok başarılılar , girişimci , sorun çõzücü bir ekip .Tüm vize işlemlerl için herkese kesinlikle tavsiye ediyorum.Teşekkürler Umut Bey ve tüm Salt Visa ekibine.
Dubai’ye taşınma esnasında gerekli olan resmi evrakların tasdiklenmesi konusunda SaltVisa ile çalıştık. Ne yaptığını bilen, çözüm odaklı, nazik ve çok hızlılar. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
SaltVisa ekibi özellikle Umut Bey Amerika vize randevum konusunda çok destek oldu. Tesadüfen internette ne yapabilirimi ararken karşılaştığım bir firmanın bu kadar ilgili olması ve sonucunun da olumlu olması çok mutluluk verici. Emeğiniz ve ilginiz için çok teşekkür ederim.