Kadıköy Kanada Vize Danışmanlık & Vize Başvuru Merkezi

Değerli SaltVisa ziyaretçileri, ‘’Kadıköy’den Kanada vizesi nasıl alınır?’’ sorunuzun yanıtlarını, genel Kanada vizesi prosedürleri beraberinde aktarmaya çalışacağız.

Öncelikle Kanada vizesi başvurusu yapacak kişilerin seyahat amaçları beraberinde, vize koşullarına uyum sağlayıp sağlamadıklarına yardımcı olmak adına Kanada Konsolosluğu’nun vize onayı verirken dikkat ettiği koşullardan bahsetmek istiyoruz.

Kadıköy’den Kanada Vizesi Nasıl Alınır, Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Turistik, ticari ya da aile ziyareti amacıyla Kanada’ya seyahat gerçekleştirmek için başvuru yapacak kişilerin;

  • Finansal durumları,
  • Çalışma durumları,
  • Türkiye’deki aile bağları,
  • Kendilerini Türkiye’ye ya da yaşamakta oldukları ülkeye bağlayan geçerli diğer nedenler,
  • Seyahat geçmişleri Kanada vize değerlendirme sürecinizde önemli yere sahip olacaktır.

Vize başvurunuz değerlendirilirken; belirttiğiniz seyahat amacınızın ikna edici olması, Kanada vizesi için geçerli koşulları sağlıyor olmanız, Kanada vizesi için gerekli evrakları eksiksiz hazırlamanız ve Kanada vize başvuru formunuzu eksiksiz doldurmanız önemlidir.

Kanada vizesi başvurusu yapacak olan, Türkiye’nin herhangi bir ilinde ikamet etmekte olan kişiler için başvurular iki şehir üzerinden alınmaktadır. Kanada vizesi başvurusu yapacak kişilerin evraklarını Ankara Kanada vize başvuru merkezi üzerinden ya da İstanbul Kanada vize başvuru merkezi üzerinden teslim etmeleri ve parmak izi vermeleri gerekmektedir. Kişi kendisine hangi şehir yakınsa, ya da hangi şehre gitmesi uygunsa o ilden Kanada vizesi parmak izi beyanında bulunabilir.

Kadıköy’den Kanada Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kanada vize başvurusu için Ankara ve Kanada vize başvurusu için İstanbul illerinde yetkili vize başvuru merkezi VFS Global’dir.

Kanada Vfs Global Ankara ve Kanada Vfs Global İstanbul başvuru merkezleri evrak teslimi, parmak izi alımı ve başvuru dosyasının Kanada Ankara Büyükelçiliği Vize Bölümü’ne ulaştırılması ile yetkilidir. Kanada vize kararını başvuru merkezi vermemektedir. Başvurunun yapıldığı ilden bağımsız, tüm başvurular Ankara Kanada Büyükelçiliği tarafından değerlendirilmektedir.

Örneğin; İstanbul Kadıköy’den Kanada vizesi başvurusu yapmak isteyen başvuru sahibi resmi web sayfası üzerinden Kanada vize başvuru formunu tamamlayarak İstanbul Kanada Vfs Global vize başvuru merkezi üzerinden randevu almalıdır. Kanada vize başvuruları, Vfs Global Altunizade ofisinden kabul edilmemektedir. Kadıköy’de yaşayan başvuru sahibi Avrupa Yakası, Beyoğlu’nda bulunan Kanada vize başvuru merkezi üzerinden işlemlerini tamamlayabilir.

Corona Virüsü ile alakalı Kanada devletinin açıklaması 

Corona virüsü vize işlemlerine nasıl yansıdı

Google Değerlendirme Notu
4.9
950 yoruma göre
js_loader