Müşteri Yorumları

Fransa’ya gitmek için vize almam gerekiyordu. Hem fiyat olarak makul hem de aklıma takılan sorularda Dilek hanım bana çok yardımcı oldu. Yılbaşı arifesine rağmen kısa bir sürede vizem çıktı. Çok teşekkür ediyorum.

İlknur Aykır

Göstermiş oldukları ilgi, alaka ve işlerini detaylı takiplerinden ötürü tekrar tekrar tebrik etmek isterim. Bu kadar yoğun ve kısa zaman içerisinde şirketimizin çeşitli başvurularını çok temiz biçimde tamamlamış olmalarıda taktire şayandır. Başarılarının devamını dilerim.

rıdvan Temirbilek

Kesinlikle tavsiye ediyorum ilgili ve güler yüzlü yaklaşımları içinde ayrıca teşekkür ediyorum.

Muhammet Töremiş

Sorunsuz bir vize deneyimi teşekkür ederim

Çiğdem Saçlı

Cezayir vize işlemlerimde yardımcı olan Dilek Hanıma çok teşekkür ederim.

Zehroşş Öge

Süreç boyunca çok ilgiliydiler. Çok memnun kaldım.

esra filibeli

Tüm işlemleriniz için SaltVisa’ya güvenebilirsiniz. Apostil işlemimde tüm süreçle ilgilendiği için Umut Bey’e teşekkür ederim.

Mervenur Doğan

İlgi ve alakası icin öncelikle Özge hanıma cok teşekkür ederim 🙏üst seviyede olan, işlerini titizlikle yürüten bir firma. Gerek iş takibi, gerekse doğru bilgilendirme ve yönlendirmeleri kusursuz yapmaktalar. Ailece SaltVisa ofisine baş vurduk. Gönül rahatlığıyla çalışılabilecek bir adres.

Teşekkürler Salt Vize 🙏

Gulbahar Canli

ABD vize sürecimizin çok hızlı ve sorunsuz şekilde ilerlemesini sağladılar. Öncesinde görüştüğümüz birçok vize merkezi işlemlerimiz hakkında net bilgiye sahip değilken ve net olarak süreci anlatamazken, daha ilk görüşmeden itibaren SaltVisa tüm süreci kendilerinden emin ve eksiksiz olarak anlattı ve birlikte çalıştığımızda da tam olarak anlattıkları şekilde süreç ilerledi. Yaptıkları işi çok iyi biliyorlar. Kesinlikle tavsiye ederim.

Cihan Nimsi

İngiltere express vizesine başvurdum, çok ilgili ve alakalılar. Vize sürecimde herşey çok kolay gelişti. Gerekli evrakları tamamlayıp göndermek haricinde tüm süreçler ile kendileri ilgileniyorlar. Çok teşekkür ediyorum.

B. K.

Freelance calisirken kendileriyle tanıştım,Umut bey sayesinde hazirladigimiz iyi niyet mektubumuzla seyahatimizi detaylariyla belirttik. Evrak hazirlamamda ve her aradigimda cozum buldular.Sonuc olarak kisa surede 3 yıllık schengen vizemin hazir olduğunun haberini aldim:)
Ucus murttebati oldugum icin Bunca zamandir bir suru vize dansimaniyla calisan ben,bu kadar profesyonel guler yuzlu seffaf ve cozum odakli bir ekiple calistigim icin cok mutluyum,simdi sirada İngiltere vizem var:)sorunsuz ve sonsuz teşekkürler

Gamze Taneri Alikoç

Vize işlemleriniz için Salt Visa ile çalışmıyorsanız çok şey kaybediyorsunuz. Umut Bey’ e çok teşekkürler. Son derece profosyonel ve ilgili arkadaşlar.

Secil Eren

Ticari vize basvurularımız icin sirket olarak tercih ettigimiz danismanlik Salt Visa oldu, istedigimiz süreler icin sorunsuz bir sekilde vizelerimizi aldik. Tüm sürec icin tesekkur ederiz.

Ebrar

Çok deneyimli ve ilgili arkadaşlara sahip bir firma. Vize işlemlerinizi güvenle teslim edebilirsin.

Onur Eren

Çok ilgili alakalılar durumunuza en uygun seçeneği bulmaya çalışıp yardımcı oluyorlar.

Cihat Yüksel

Ozge hanima ve Umut Bey’e sonsuz tesekkurler Dogru adres ve guzel bi sonuc Aldik Tekrar tesekkurler. Devami gelir inşallah. Tekrar çok teşekkürler

Zeynep Özuzun

Salt vize 15 gün içinde ingiltere vizemi çıkardı salt vize çalışanları Umut Bey ve Özge hanıma çok teşekkürler bu konuda titiz ve uzman kişiler vize işlemleri bu şirketle halledilir çok teşekkürler

Asuman Gönültaş

Profesyonelliği ve pozitif enerjisiyle Abd vizesi sürecimde beni doğru yönlendiren ve güzel sonuca ulaştıran Özge hanım a çoookk teşrkkür edeeim.SALTVISA ya güvenebilirsiniz

Özlem Balcı

Vize işlemlerinde 1 numaralar

kıvanç sönmez

Vize işlerinde bir numaralar hiç sıkıntı çekmedik randevumuz hemen alındı Umut bey ve Dilek hanımla sonraki sonraki süreçte sürekli irtibat halinde olduk salt visa işini layıkıyla yapıyor herkese öneriyorum.

ezgi ocak

Babanem adına Hollanda vizesine başvurumuzu yaptık ve yaklaşık 4 ay kadar Umut bey ile koordineli bir şekilde süreci ilerlettik. Ocak ayına seyahatinizi plânladığımız için ben Eylül den itibaren Umut beyle iletişim halindeydim. Bu dört ay içinde benim unutup UMUT BEYin hatırlattığı çok şey oldu. Yani danışanlarına karşı çok ilgililer ve büyük bir titizlilikle çalışıyorlar. Profesyonelce kafamız karışmadan , karıştığı yer de ise hızlı ve çözüm odaklı geri dönüşlerle başvuruyu tamamladık. Emekleriniz için çok teşekkür ederiz , bir daha ki seyahatlerimizde görüşmek üzere… Hiç tereddütsüz tavsiye ediyorum biz çok memnun kaldık.

Aysel Svri

Salt Visa’ya süreç içerisindeki iletişim,bilgilendirme ve desteklerinden dolayı teşekür ederim.Vize işlemlerinizde tercih etmeniz için ısrarla tavsiye ederim.

ilkay eyupoglu

İlgili ve işini iyi yapan bir firma eşimle memnun kaldık.

Çağrı Eyüboğlu

İlk vize başvurumdu her şeyle özenle ilgilenip, tüm sorularımız silgiyle cevap verdiler. Sorunsuz bir vize başvurusu için herkese tavsiye ediyorum.

dilara zehra baç

evrak toplama sürecinde oldukça yardımcı oldular. bir sorumuz olduğunda her zmaan ilgilendikleri için teşekkür ederiz. tavsiye ederim.

dilara

2 red sonrası uzun arayışlar araştırmalar sonrası salt vizeyi keşfettim keşke daha önceden keşfetseydim çok kısa bir sürede vizemi aldılar hala gözlerime inanamıyorum umut bey ve ekibine kalpten teşekkür ediyorum gerçekten bu kadar profesyonel ekip görmedim emeklerine sağlık herkese gönülden tavsiye ederim bundan sonra sadece salt vizeden başkasını tercih etmem 🙏🏻

çağla Yavuz

Dubai vize evrakları için çalışma fırsatı buldum, gayet hızlılar ve açıklamaları tatmin edici.

Murat Can SÜRÜCÜ

İlgi ve alakanın çok üst seviyede olduğu, işlerini titizlikle yürüten bir firma. Gerek iş takibi, gerekse doğru bilgilendirme ve yönlendirmeleri kusursuz yapmaktalar. Gönül rahatlığıyla çalışılabilecek bir adres.

Teşekkürler Salt Vize 🙏

Ozan Yılmaz

İngiltere 10 senelik vize başvurumu bu sefer SaltVisa danışmanlığında yapmaya karar verdim.Çok uzun başvuru formu ve evrak tarama işlemleri gerekliliği bana bu şekilde daha rahat olacağını düşündürdü.. SaltVisa hakkında çok olumlu yorumlar okumuştum, gerçekten son derece haklı yorumlarmış.Özge hanımın ilgisi, konuya hakim olması, tavsiyeleri işi kolaylıkla tamamlamamızı sağladı, yaklaşık 15 günlük bir sürede vizem onaylandı.SaltVisa gayet profesyonel çalışan, yakından ilgilenen, soruları hızla cevaplayıp , işin hakkını veren bir kuruluş; Onları tanıdığıma gayet memnunum, ileride gerektiğinde tekrar onlarla tereddütsüz çalışabilirim.Herkese de tavsiye ederim. Herşey için çok teşekkürler..

Dikmen Sencer

Çok hızlı ve başarılıydı 2 günde vizemi çıkardılar

Efe Taşır

Saltvisa danışmanlıkla çalıştığım için çok memnunum İtalya vizemi hiç sorunsuz çok kısa bir sürede aldım ihtiyacı olan herkese tavsiye ederim

Işıl Akdeniz

Fransa tatilimden döneli tam 1 hafta oldu. Salt Visaya ve Umut Beye çok teşekkür ederim. 3 hafta içerisinde vizeniz çıkar demişti ve ikinci hafta bize güzel haberi vermişti. Herkese tavsiye ederim 🤗

ayşenur pamukcuoğlu

Pakistan Vizesi işlemlerimde kısa sürede ve istediğimiz vizeyi aldığımız ayrıca ilginiz alakanız için Dilek hanım başta olmak üzere sizlere çok teşekkür ederim.

Mustafa Yelmen

Çok profesyonel bir şekilde işlerini yürütüyorlar. Aldığım hizmetin kalitesinden ve hızından çok memnun kaldım, herkese tavsiye ederim. Özellikle Umut Bey’e teşekkürlerimi iletiyorum.

Mesut Kaplan

Bizim işimizi çok kolaylaştırdılar. Beklentimizin üzerinde hızlıydılar.

Yiğithan Çıvgın

İşlerimizi hızlıca hallettiler teşekkürler

Ugur Alparslan

Umut Bey’e çok teşekkür ederim hızlıca vize sürecimizi tamamladılar

Canberk Turan

Daha once Shangen vizesi icin danismanlik almistik olumlu sonuclandi. ABD vize basvurumuz icin yine destek aldik. Ekip cok basarili ozellikle Umut Bey’in hizli bilgi paylasimi, yonlendirmeleri ile basvurumuz olumlu sonuclandi. Guvenerek tavsiye ederim.

okan ozkan

UAE diploma apostil işlemi için SaltVisa’ya başvurdum, Umut bey yardımcı oldu, söyledikleri gibi 1 hafta içinde işlemlerim halloldu, memnun kaldım, herkese tavsiye ederim.

Berat Arslan

Vize danışmanlık şirketimizi değiştirmeye karar verdiğimizde yeni bir firma ararken tesadüfen karşıma çıkan SaltVisa…İyi ki karşılaştık.Bu kadar olumlu yorum acaba gerçek mi diye düşünmedim değil. Sizinle çalışınca ne kadar gerçek olduğunu gördüm.Bıkmadan, usanmadan, tüm nezaketinizle sorularımı sabırla cevapladığınız için hatta çoğu zaman sormama bile gerek kalmadan siz bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim.Tüm işlemlerimizi hızla hallettiğiniz için, ilginiz ve bilginiz için tüm çalışanlarınıza teşekkürler….

Arzu EGE

Muhtemelen 5 ve ya 6. Schengen vizemden sonra ABD vize sürecini de kendileriyle yürüttük. Danışmanlıkları ve vize öncesi hazırlanmaları sayesinde ABD vizem 30sn süren bir görüşme sonrasında onaylandı.
Vize görüşmeleri bir futbol olsaydı, Salt Visa Real Madrid, Umut Bey ise Prime Time R9 olurdu.
İyi çalışmalar.

hasancan soytürk

Abd vize işlemleri için İstanbulda umut beyin ilgisi ve alakası için teşekkür ederim.

Bülent Tunç

ABD vize işlemlerimizde yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederiz.

Derya Politoğlu

Öncelikle Umut Bey ve ofiste benimle ilgilenen Dilek Hanım başta olmak üzere tüm SaltVisa ekibine teşekkürü borç bilirim. Vize başvuru sürecinde çıldırmam sonucunda kendilerini buldum, bu kadar profesyonel ve titiz bir çalışmayla karşılacağımı bilmiyordum. Her türlü detaya dikkat edip, iletişim konusunda çok hassaslar. Aklınızda hiçbir tereddüt olmadan işlemlerinizi SaltVisa ile halledebilirsiniz.

Yusuf Can Kuşgöz

Merhabalar Sude hanım adına yazıyorum. Avustralya Turistik vizesini 1 haftada Özge Hanım sayesinde aldık çooook teşekkürler.

Hira Polat

İlk defa vize başvurusu yapıyor olduğum için evrakların hazırlanması ve sürecin nasıl işleyeceği konusunda hiç bilgi sahibi değildim ve çok tedirgin olduğum için Salt Visa’dan danışmanlık hizmeti almaya karar verdim. Süreci benim için sabır ve titizlikle ilerlettiler ve kafamdaki bütün soru işaretlerini cevapladılar. Sundukları önerileri ve alternatif yolları dikkate alarak belgeleri tamamladık ve Avusturya schengen vizem oldukça kısa bir sürede onaylandı. Her şey için kendilerine teşekkür ederim.

Ada Dorman

Salt Visa işini profesyonelce yapan bir şirket. ABD vizesi başvuru sürecim; Özge hanımın titiz çalışmaları ve Umut beyin destekleri ile kısa sürede olumlu sonuçlandı.

Murat Dogru (DOGRU)

Hızlı ve ilgili firma. Teşekkürler!

Ihsan Caner Boz

Dilek hanım ve çalışan diğer arkadaşlar çok ilgililer. Ve çok yardımcı oldular. SaltVize ekibine çok teşekkür ederim…

Ramazan Polat

UAE Konsolosluğu’ndan Diploma onayı ve diğer evraklarım için ulaştığımız SaltVisa’nın gösterdikleri destek ve Umut Bey’in profesyonelliği sayesinde araya bayram girdiği halde gerekli işlemleri uygun bir ücret karşılığında halledebildik. Umut Bey’e ve SaltVisa’ya yardımları ve ivedilikle talebimizi yerine getirdikleri için teşekkür ederim 🙂 Bu tarz konsolosluk onayı işlemleri için danışmanlık hizmeti arayanlara tecrübe etmiş biri olarak SaltVisa’yı tavsiye ederim!

Buse Ceter

Almanya vizemiz randevuya gittiğimiz tarihten tam 15 gün sonra hızlı bir şekilde çıktı.Tüm vize aşamaları için çok yardımcı oldular.Sorularımıza hızlı bir şekilde dönüş yaptığınız ve süreç boyunca gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ederiz.

Go Performans

Saltvisa danışmanlık firmasına çok teşekkür ederim ailecek başvurduğumuz vizemizi aldık umut bey bizimle ilgilendi ön mülakatı provası gerçekleştirdik çok yararımıza oldu ilgileri için çok teşekkürler ederiz 🙏🏽

Elf Gn

Cezayir e üç aylık turistik vize için Alper beylerden yardım rica ettim, haftasonu olmasına ramen sağolsunlar ilgilendiler ve en hızlıca vizemi alıp pasapotumu güvenlice evime ulaştırdılar. Hızlı ve alakalı hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum

özer özyılmaz

SaltVisa Danışmanlıktan aldığımız hizmetten son derece memnunuz. Geçen yıl çok memnun kalınca bu yıl da buradan hizmet aldik . Özellikle Umut Bey’e teşekkür ediyorum. Her aradığımızda geri dönüşte bulunmasi, nazik davranışı , guvenilir olmasi , sorularimizi hizla yanitlamasi ve islerimizi kolaylıkla çözümlemesi isini severek yaptığının bir göstergesi…Diğer çalışan arkadaşlar da özverili davrandılar ve onlar da yardımcı oldular bizlere… Çok çok teşekkür ederiz.

Sevil Hasan

Salt Visa firmasının titiz ve profesyonel yaklaşımı ile beklentimin üzerinde bir hizmet aldım. Teşekkür ediyorum. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. Mustafa Dinçer

Mustafa Dincer

İşinin ehli bir kurum,herhangi bir aksaklık yaşamayıp aldığım hizmetten gayet memnun kaldım.Umut beye ve tüm diğer çalışanlara teşekkürlerimi iletiyorum.

Tarik Taha Ozdogan

Kesinlikle tavsiye ediyorum diplomamın tercüme ve tasdik süreci çok hızlı gerçekleşti ayrıca Umut Sayar’a ilgisi için ayrıca teşekkür ederim 🙏

Murat Cigirtas

Saltvisa firmasından aldığım hizmetten çok memnun kaldım, herkese tavsiye ederim. Aydin Dinçer

Aydın Dinçer

Titizlikle süreci yöneten ve takip eden bir ekip. Schengen vize başvurum uzun süre ile olumlu sonuçlandı.Bu konuda Profesyonel bir ekip

Ceren Zobi

Umut bey sürecin en başından sonuna kadar devamlı iletişim halinde, her aşamayı bildirerek ilerledi. Çok teşekkür ediyorum, ben çok memnun kaldım.

ayça paralı

Birleşik Arab Emirlikleri için diploma apostil işlemini gerçekleştirdim. Umut Bey başta olmak üzere tüm sorularıma cevap verildi, adım adım haber verildi ve kısa sürede tamamlandı. Kafanız rahat bir şekilde güvenebilirsiniz. Teşekkürler

Sedat Sert

Hollanda Schengen vizesi başvurumun tüm sürecini Salt Visa yaptı. Nazik yardımları ve profesyonel danışmanlığı için Dilek Hanım’a teşekkür etmeliyim. Geçtiğimiz yıl 2 kez red cevabı aldım ancak Dilek Hanım ve Salt vizesinin yardımıyla vizemi alabildim.
Herşey için teşekkürler.

Hamid Partovi

Sanatçılara bile vize çıkmazken bana vize çıkaran ve işini titizlikle yapan güvenilir kurum. Kesinlikle tavsiye ederim

Fazlı SONER

Hollanda vizesi için arkadaşımın tavsiyesi ile ulaştım kendilerine, Umut bey ilgilendi tüm süreç ile ve her detayına kadar destek ve bilgileri sayesinde ilk defa başvurduğum shengen vizesi şükür ki alındı. Çok teşekkür ederim ilgi, alaka ve süreç konusunda bilgilerini net şekilde aktardıkları için.

karis deniz kara

Tum belgelerimle ozel olarak ilgilendiler ve cok yakin zamanda baska bir ulkeden red almama ragmen fransa vizemi aldilar🙏🏻 cok tesekkur ediyorum

Begum Celik

Kaliteli hizmet ve açıklayıcı bilgilendirmeleri ile Avustralya vize başvurumda çok yardımcı oldular. Tüm sorularımın eksiksiz ve güvenilir cevaplarını sundular ilgi ve alakaları için çok teşekkür ederim.

ENES BUĞRA CAN

Çok teşekkür ediyoruz ilginize, rahat bir şekilde sorunsuz vizemizi onayladılar.

mete comert

Seri bir şekilde işimiz halloldu her şey için teşekkürler.

Yüksel Yıldız

Umut bey çok yardımcı oldu teşekkür ederiz 🙂

Mehmet Yunus Comar

Merhaba, SALTVİZE Umut Sayar bey ve ekibine Vize başvurumda göstermiş oldukları profesyonel ve kaliteli hizmetten dolayı çok teşekkür ederim. Hüseyin Güven

Hüseyin Güven

Saltvisaaaa! bundan sonraki tüm vize başvurularım için tek adresimdir . İlk vizem redlenince başka danışmanlar tarafından o kadar komik red sebepleri söylendi kiiii ,neyse ki karşıma Özge hn çıktı ve kendimi onun güvenli kollarına bıraktım , baştan sonra sakinliği ve titizliği ile o kadar hızlı ve profesyonelce yardımcı oldu ki , kendisine buradan da çok çok teşekkür ederim ,iyi ki varlar 🙂

Derya Çiftci

EVRAK hazırlığı sırasında, Heyecanıma ortak olup…Gösterdiğiniz hassasiyet ve özen için çook teşekkürler… Bu süreç içinde yanımda olup beni yönlendiren Özge hanım ♥️🙏🏼✨️İstanbul da beni karşılayıp sürecin sonuna kadar beni bekleyen Ali bey çokkk teşekkürler…

Gulen Turan

Hizmet konusunda gerçekten fark yaratıyorlar, son dakika işlemimizde çok yardımcı oldular, profesyonel, titiz ve zamanında servisleri ile kesinlikle tavsiye ederim

Sehnaz Carli

Teşekkürler herşey için

İhsan Meral

Vize işlemimi başarılı bir şekilde tamamladık. Tüm ekip yardımsever ve çok ilgili. Her soruma hızlıca yanıt verdiler. Tüm destekleri için teşekkürler.

idil Altınkaynak

Salt visa ekibi ne özellikle umut bey’e ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim. 1 gün içerisinde vizem sonuçlandı. Ve süreç boyunca bilgilendirmelerinden dolayı kendilerine çok teşekkür ederim🙏🏻🙏🏻

Ezgi Arslan

Gösterilen ilgi alaka ve hizmetten son derece memnun kaldım. Firmayı ve danışmanları kesinlikle tavsiye ediyoruz.

ozlem

Umut bey vize konusunda çok yardımcı oldu. Abu dabi’ye olan biletlerimiz için 1 gün içerisinde vizemizi aldı. kendisi tecrübeli ve çok kibar, yardımları için teşekkür ederiz 🙂

Başak kaya

Vize sürecimiz Saltvisa ve Umut bey sayesinde çok kolay geçti. 4 kişi ilk kez shengen vize başvurusu yaptık ve hepimize çıktı. Umut beye teşekkür ediyoruz. Bir sonraki vize sürecimizde görüşmek üzere.

Simge KÖSEOĞLU

Umut bey sayesinde bugün Kanada vizemizin onaylandığını öğrendik bu süreçte bizim tüm sorularımıza sabırla ve anında cevap verdiği için kendisine çok ama çok teşekkür ediyoruz diğer vize başvurularımızda da kesinlikle Umut beyle çalışacağız eğer sizde güvenilir bir danışman arıyorsanız Umut bey Saltvisa’ya güvenebilirsiniz 😇

Merve Cerit

Süreç boyunca bizimle ilgilenen sorularımıza sabırla geri dönüş yapan umut beye yardimlari için çok teşekkür ederim. Bir sonraki süreçlerde kendisine şüphe etmeden tekrar başvuracağım.

gökhan selam

Çok ilgililer, çok hızlı geri dönüş yapıyorlar. Hızlı geri dönüşle süreç çok kolay ilerliyor. Teşekkürler, sonraki süreçlerimde de danışmanlık almayı düşünüyorum

Gülşah Meral

Çok iyiler

Kerem Sarışen

Birleşik Arap Emirlikleri belge tasdiki konusunda hizmet aldım. Çok hızlı bir şekilde işlemler tamamlandı. Samimi ofis ortamı ve güler yüzlü hizmetleri için çok teşekkür ederim.

Diğer tüm vize ve belge işlemlerinde SaltVisa’yı tercih edeceğim.

Mustafa Fatih Güneş

Tarihi one alma konusunda bir mucize yarattilar. Kimsenin ihtimal vermedigi tarihte randevu almayi basardik. Ellerine saglik. Gozunuz kapali guvenebilirsiniz.

Korea Press

İngiltere vizemizi kolaylıkla aldık. Özge hanım, her sorumuza hızlı bir şekilde geri dönüş yaptı. İşlerinde çok tecrübeli bir acenta. Bundan sonra vize alımlarında arayacağım tek adres.

Busra Altunkum

SaltVisa iyi çalışmaktan çok memnun kaldık. Vizemiz çok hızlı çıktı, neredeyse 1 hafta içinde onaylandı ve elimize ulaştı. Umut Bey ve Özge Hanım ikisi de çok ilgili ve işlerine hakim insanlar. Dökümanlar hakkındaki yorumları da çok kritikti ve vizenin olumlu sonuçlanmasında çok etkiliydi. Ayrıca en önemlisi sürekli iletişim halinde kalabildik ve mesajlarımıza çok hızlı geri dönüş yapabildiler. Bu nedenle bir sonraki seferlerde de SaltVisa ile çalışacağız.

Berkay Yildirim

Çok profesyonel hızlı ve zamanında bilgilendirerek çalışıyorlar. Herkese tavsiye ederim

Özgür Nalbant

Çalışanlar çok ilgili sorunsuz bir süreç geçirdik. Herkese çok teşekkür ediyorum
Kesinlikle tavsiye ederim

ceyhan kundukan

Özge hanım ve Dilek hanım annemin hem Avrupa, hem Yeni Zelanda turist vizelerini hiç sorunsuz, hızla çıkardılar. Çok memnun kaldık. Teşekkürlerimizle

Idil Kaplan

Vize basvurusunun basindan sonuna kadar cok profesyonel, ilgili ve eksiksiz bir sekilde sorularimi cevaplayarak cok rahat bir sekilde surecin gecmesini sagladilar. Ikinci kez Almanyadan Schengen vizemi kendileri sayesinde almis bulunmaktayim. Bundan sonraki vize basvurularimda kesinlikle calismayi surdurecegim bir kurumdur. Sureci cok iyi bildiklerinden dolayi hicbir sikinti cekmedik ve Umut beyle calistigimiz icin cok sansliyiz.

Melis Aksoy

Her şey için çok yardımcı oldular, şahane hizmet.

Bahar Güneysu

Gayet kurumsal bir yaklaşımı olan, tüm gerekli evrakların eksiksiz hazırlanmasına yardımcı olan ve yakından ilgilenen bir kurum.
Yardımları için teşekkür ederim.

Rafet Polat

SaltVisa’ya ingiltere vizesi icin basvurduk,süreci en basindan sonuna kadar titizlikle takip ettiler,bilgilendirme ve yapmamiz gerekenler konusundaki yönlendirmeleri detayliydi,ozellikle özge hanim ve umut bey’e yardim ve desteklerinden dolayi cok tesekkur ediyoruz.

Esra Ü.

Birleşik Arap Emirlikleri için vize başvurusu yaptım. Sadece pasaport resmini gönderdim ve vize 1 gün içinde elime ulaştı. Herkese tavsiye ederim.

Fatih Telis

Dubai vizemizi yarim gun icerisinde alip bize yardimci olan ozge hanima ve salt visa danismanlik sirketine cok tesekkurederiz

EROL AKTUĞ

Saltvisa , ve Bizim danismanimiz Umut bey isini profesyonelce yapan cok basarili bir danismanlik sirketi. İlk 6 aylik ingiltere vizeme saltvisa araciligi ile basvurdum , ardindan sirasi ile 2 yillik ingiltere vizemi ve simdide , 10 yillik amerika vizemi aldim . Tum vize sureclerimiz , saltvisanin dogru yonlendirmesi ile basarili gecti . Profesyonel bir ekiple calismak istiyorsaniz kusku duymadan saltvisayi tercih edebilirsiniz . Hersey icin tesekkurler !

yağız ülken

Salt visadan Dilek hanımla görüştük.tüm evraklarımızla yakından ilgilendi.tüm sorularımızı sabırla cevapladı.sayelerinde kısa bi zaman içinde hollanda vizesini aldık.çok teşekkür ederiz

Fidan Aslanova

Kaliteli, samimi iletişim ve hızlı geri dönüşleriniz için çok teşekkürler.

zahir karaoğlan

İşini takip eden bir profesyonel ekip .
Umut beye özel teşekkürümü iletirim

Ferdi EBUBEKIR

Umut Bey, vize işlem süreci boyunca çok ilgili davrandı. Vize başvuru ve sonuç almamız 12 saaten daha kısa sürede sonuçlandı.
Teşekkürler

Fatih Ogul

Tüm vize işlemlerinizi smooth bir şekilde yöneten ender şirketlerden biri, kendilerine vize sürecimi kolaylaştırdıkları için teşekkürlerimi iletmek isterim.

Alican Özcan

Avusturya vizemizi SaltVisa sayesinde alabildik. Randevu bulmanın imkansıza yakın olduğu dönemde her gün bizim için randevuları takip edip bir yolunu bulup randevu almayı başardılar. VFS’deki tüm süreçleri de yönettikleri için oldukça kolay oldu süreç bizim için. Teşekkürler.

Ali İlhami ÖZTAN

Her zaman her konuda desteklerini esirgemeyen her durumda yanımızda olan Umut bey ve SaltVisa ekibine çok teşekkür ederim. İyiki varsiniz.

NURTEKİN YILMAZ

Süreçle ilgili hızlı sonuç alabiliyoruz, gayet ilgililer

Elif torunoğlu

Sürecin en başından itibaren çok ilgili ve yardımcı oldular kesinlikle tavsiye etmekteyim

Ömer Faruk Öztürk

SaltVisa hızlı bir şekilde vize işlemlerimizi yürütmüştür. Teşekkürler.

Fatma Seven

Arkadaşımın tavsiyesiyle ileşime geçmiştim, işlemlerimi en hızlı şekilde yapıp vizemi aldılar 🙂 iyi ki burayı tercih etmişim

selin yesilbag

Çok memnum kaldım, her soruma hem hızlı hem de etkili cevaplar alabildim. Tavsiye ederim, çok teşekkürler 🙂

TUĞBA DEMİRER

Vize almanın bu kadar zor olduğu bir dönemde kısa zamanda vizelerimizi aldık. Umut Bey her türlü sorumuzla ilgilenip bizleri yönlendirdi. Süreç boyunca dilediğimiz zaman kolay bir şekilde ulaşabildik ve ilgilerinden dolayı da kendilerine teşekkür ederiz.

Miraç Bostancı

Bu zor süreçte bile esnek iletişimleriyle ve tertemiz hizmetleriyle çok yardımcı oldular. 2. Defa hizmet alma şansım oldu, 1 yıllık vize ile sonuçlandı. Seneye tekrar görüşmek üzere diyorum.

Melih toklu

2 defa annem için Fransaya turistik/aile ziyareti vize başvurusunda bulunduk. Umut bey ile çalıştık 2 si de olumlu sonuçlandı.

kadir yolcu

Sürecin başından sonuna kadar, bizimle sürekli iletişim halinde olup kafamızdaki tüm soru işaretlerini giderdikleri için buradan birkez daha SaltVisa ya ve Umut beye teşekkür ederiz. Kesinlikle tavsiye ederim.

Büşra DURMAZ

Vize sonuçlarının olumsuz geldiği bu dönemde İngiltere vize başvurumu Saltvisa ile yapmayı tercih ettim ve vizem olumlu sonuçlandı. Özge hanıma evrakları özenle hazırladığı ve her adımda benimle iletişimde kaldığı için, Umut beye başvuru merkezinde bana eşlik ettiği için ayrıca teşekkür ederim. Gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz, bir sorunuz olduğunda iletişime geçip hızlı yanıt alabileceğiniz, işini özveri ile yapan bir ekip.

İlgar Zeynalov

ilk olarak schengen vizesi için başvurduk fakat sonrasında Çin Dubai gibi bir çok vizede bize yardımcı oldular vize ile ilgili işlemlerde tercih edeceğim tek firma

Zeynep Akyüz

Bu yorumu okuyan herkese merhaba
yakın çevremde duyduğum olumsuz ve zorlu vize başvurularının üzüntüsü içindeydim fakat
Fransa için yaptığım vize başvurusu SaltVisa sayesinde olumlu yanıt buldu,
Bu zoru ortadan kaldırdığı için SaltVisa acentasına teşekkür ediyorum. herkes gönül rahatlığıyla burada vize işlemlerini yapabilir.

Emrullah Mesken

İtalya vize başvurumuz için destek aldık, süreç boyunca çok yardımcı oldular, tavsiye ederiz.

Celal Can Besci

Salt Visa’yı google üzerinden bulmuştum, eşim ve benim için vize başvurusunda bulundular. Evraklarımızın toparlanması sürecinde ve randevu gününde son derece ilgililerdi, her konuda destek oldular.

Tüm emekleri için çok teşekkür ederim, herkese tavsiye ederim

Selenay Çifci

Cok memnun kaldim cok yardimci oldular tesekkurler herkese :))

Elif Yıldız

İtalya vizesi için tüm süreç boyunca ilgi ve titizlikle çok yardımcı oldular. Sonsuz sayıda sorularıma sabırla cevap verdikleri için ayrıca teşekkür ederim. Bir sonraki vize sürecinde de şüphesiz destek alacağımız ekip 🙏

Basak Erdogan

İtalya vizesi için destek aldık. Son derece profesyonel ve işini bilen bir ekip. Çok memnun kaldım. Herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

azim kalkan

Süreç boyunca ilgili ve titiz çalışıyorlar.Bununla birlikte aklınızda oluşan soruları etkin bir şekilde karşılayabiliyorlar.Tavsiye ediyorum.

Mert Başdemir

İnanın 1 gün bile olmadan ailecek vizelerimiz çıktı ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederiz bundan sonraki uçuşlarımız” saltvisa “

Mert Okan

Umut bey’den vize ve seyahat sigortası için birkaç kez destek aldık ve son derece hızlı bir şekilde işimizi halletti. Kendilerine teşekkür ediyorum.

Nur Askeroglu

Salt vize danışmanlık ile İngiltere vizemiz için ilk defa çalıştık ve bu süreçte arkadaşlarımızın sabrı ve profesyonellikleri için teşekkür ederim. Emeklerinize sağlık

Osman Şahin

İşlemlerimizi hızlı ve eksiksiz olarak tamamlayan SaltVisa’ya çoook teşekkür ediyoruz.

Mikail Yılmaz

Güzel bi süreçti. Teşekkürler…

Umut Yurtseven

İş seyahatimizde tercih etmiştik. Anlayışlı personelleri ile vize işlemlerini kolayca hallettik. Teşekkürler SaltVisa😇

Mustafa Akbulut

Bir çok vize başvuru işlemimizi hızlı ve güvenilir şekilde ilerlettiler.Çok memnun kaldık aldığımız hizmetten , tavsiye ederiz.

Elif Ecem Karaca

Sevgi Kuyumculuk şirketimiz bünyesinde çalışan 5 personelimizin her dönem Schengen vize başvurularını Salt Visa aracılığıyla yaptık, yapıyoruz. Sürecin en başından en sonuna kadar her soruna açıklayacı çözümler ve tavsiyeler sunan profesyonel bir işletmedir. Herkese tavsiye ederiz. Çok teşekkür ederiz.

selami sevgi

Başta Dilek Hanım olmak üzere bizimle ilgilenen herkese çok teşekkürler. Süreç boyunca hep iletişim halindeydiler. Çok memnun kaldık.

Selda KAÇAR

SaltVisa şirketine teşekkür ederim. Birleşik Arap Emirlikleri konsolosluk tasdik hizmeti aldım ve çok memnun kaldım. İlgili çalışanlarına da teşekkürler. Tavsiye ederim

Yiğit Can Eyüpoğlu

ilgili, hızlı ve profesyonel.Özelikle Umut bey gece gündüz durmaksızın her türlü şartlarda , nerede olursanız olun daima yanınızda olduğunu hissettiriyor.Iyi ki salt vize iyi ki Umut bey !! NET

kadir ırmak özer

Umut Bey’in inanılmaz derecede yüksek ilgisi, desteği ve her daim yardımı için çok teşekkür ederiz. Her an yanımızda olduğunu hissedebiliyoruz. Bizim işlerimizi her durumda aşırı kolaylaştırıp harika bir danışmanlık deneyimi yaşattırıyor. Tekrar teşekkür ederiz.

Banu Diken

Özellikle Türk vatandaşlarına çok zor verilen Kanada vizesini alabilmek için Umut bey e ve ekibine, çabaları için çok teşekkür ederim. Vize işlemi olan herkese SaltVisa Vize Danışmanlık Hizmetleri ve Umut bey i samimiyetle öneriyorum.

bekir paycı

Dilek hanıma çok teşekkür ederim vize işleminin başından sonuna kadar bize yardımcı oldu kendisine çok teşekkür ediyorum vizenin tek adresi

Ferhat Uğur

Umut Bey’e tüm yardımları için çok teşekkür ederim. Her zaman ulaşılabilir olması, ilgisi, tecrübesi, her konuda destek olması ve profesyonelliği sayesinde vizemizi sorunsuz bir şekilde aldık. Kafasında vize işlemleriyle ilgili soru işareti olan ve bu konuda danışmanlık hizmeti almak isteyen herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Ipek Bozkurt

Kibar ve ilgililer. Tesekkurler

Muzaffer Emre Gül

Çok memnun kaldık hizmetlerinden.

Marjan Mohammadi

Aldığım hizmet boyunca detaylı şekilde bilgilendirildim ve bütün süreç boyunca oldukça ilgililerdi.

Cagdas Kaya

Bütün vizelerimi artık Salt Vizeden alıyorum.Daha önce red yediğim ülkelere dahi kolaylıkla artık giriş yapabiliyorum.Vize alırken bu kadar titiz ve güvenilir şekilde belgelendirmeleri benim için çok büyük bir avantaj sağladı.Vize almakta hiç problem yaşamıyorum.Herkese de tavsiye ediyorum.Vize alırken kafanız rahat olsun:)

BAHAR BENSOY

Alanında bilgili ve yardımsever bir kurum. Gönül rahatlığı ile başvurabilirsiniz.

ece yelen (y.e)

Çok memnun kaldım, işlemlerim eksiksiz, sorunsuz ve zamanında halledildi.İlgili ve işine önem veren bir firma, bundan sonra da tercihim olacak. Herkese tavsiye ederim.

Defne Dükkan

Umut bey aracılığı ile 2. Dubai vizemizi de sorunsuz aldık. SaltVisa ekibine çok teşekkür ediyoruz:)

bilge cetintas

Schengen vizesi almak icin aileme cok yardimci oldular. Her sorumuza yanit verdiler ve sürekli ulasilabilirlerdi. Her adimda ilgilendiler. Cok kisa bir sürede ben VFS Global üzerinden randevu dahi alamazken, onlar annemin vizesini aldilar :). Güvenle vize islemlerinizde yardim alabilirsiniz!

Süheyla Kübra Krasniqi

Her zaman yardimci , her zaman ulasilabilir ve her zaman sonuc alan bir kurum 😊

EBRU CLEGG

Sürekli çalışacağım gerçekten kaliteli bir firma 👏

Mehmet Ali Sayan

Hollanda vize sürecim için Salt Visa ile çalıştım. Her şey söyledikleri şekilde ilerledi ve benim için süreci çok kolaylaştırdılar. Arayış içinde olanlara tavsiye ederim.

gökçe inan

İlk vize başvurum oldugu için tedirgindim çıkıp çıkmayacağı konusunda, ama Saltvisa o kadar profesyonel çalıştıki, sabırla aklımda olan her soruyu cevapladı ve detayları anlatarak bana yardımcı oldu, bütün çalışanlarına teşekkür ederim. Bir sonraki vizede yine ilk tercihim.

ferda kızılaslan

En kaliteli, en hızlı, en güvenebilcek bir şirket, kesinlikle tavsiye ederim , çok memnum kaldım, her elemana teşekkür ederim 🙌🏻

Aynur yusuf

İlk ailece Şengen vizemizi umutbeyin yardımları ve yönlendirmeleri ile tek seferde aldık kendisine ve arkadaşlarına özellikle çok teşekkür ediyorum ilgi ve alaka takip kordinasyon on uzerinden on emin olabilirsiniz diğer gezecegimiz ülkeler içinde tek adresimiz saltvisa

cıhan sahrshlde

Hızlı ve Profesyonel. Hata’ya mahal yok.

Ünlü Almali

Son derece ilgili alakalı ve güzel hizmet veren kaliteli acenta. Her konuda yardımcı oldukları için kendilerine teşekkür ederim.

Kerem Ozel

Australia vizemize salt vizeden başvuru yaptığımız için çok mutluyuz umut bey bizim vizemiz ile ilgilendi baştan beri ilgi ve alakası için çok teşekkür ederz bu sabah aile vizemizin onaylandiginin haberini verdi çok teşekkür ediyorum kendisine teşekkürler salt vize

Huseyin Asli

SaltVisa Vize Danışmanlık Ekibine, Özellikle Umut Beye ilgi ve alakalarından ötürü çok teşekkür ederim, profesyonel bir ekip ve işlerinde çok başarılılar.

sefa tarhan

Memnuniyetimi dile getirmem, yorum yapmam az kalır. Dubai de ikamet etmekteyim SaltVisa tüm işlemlerimi Türkiye’den süreci takip ederek, bildirerek diploma onayımı kısa bir süre içinde halletti. İlgi ve alaka için Umut Bey’e teşekkür ederim.

İlknur Değirmenci

Söz verildiği şekilde, ve beklenilen tarihte tüm evrak tasdik işlemlerini sizin adınıza başvurusunu ve takibini yapıyorlar. Çok başarılı buldum.

Seyhan Sapmaz

Yaklaşık bir yıldır çalıştığımız,her zaman operatif,lokanik ve çozüme odaklanan vize almamızda bize profesyonel destek olan Umut beye çok teşekkür etmek istiyorum.Ve ayrıca SaltVisa çalışanlarının hepsine tek tek minnettarım.Bu bir yılda her zaman sorularımızı anında cevaplayan,aradığımızda ulaşılır güler yüzlü bir ekip ve acenta bulduğumuz için Askay makina olarak çok mutluyuz.Şuana kadar hic bir vizemizde redd almadığımızın büyük sebebi,doğru evrak toplamak,mülakatlarda nasıl konuşacağımıza dair bütün detayları bize Umut bey tek tek sabırla her zaman anlattı.Teşekkürler 💐🙏🙏🙏

Zibahanım Akkuş

Herkese merhaba, İngiltere vize başvuru sürecinden benim kadar tedirgin olan var mıdır bilmiyorum ama hiç bu kadar rahat ve kolay olacağını düşünmemiştim doğrusu. Ta ki SaltVisa şirketi ile tanışana kadar. İşlerinde o kadar profesyonel davranıyorlar ki benim endişelenmemi gerektirecek hiçbir durum yaşanmadı. Herşeyden önce çok güvenilir bir şirket. Umut bey dikkatli ve ilgili. Piyasadaki saçma sapan yerlerde sakın paranızı ve zamanınızı harcamayın. Doğru adres kesinlikle burası. Hadi ben İngiltere ye kaçar 😍

ŞEBNEM ARZUM AYDEMİR

Çok başarılı, güvenilir ve hızlı bir hizmet

Mahmut Meral

Vize sürecimiz de en baştan sona kadar her konu da bıkmadan destek olan çok memnun kaldığım Salt Visa ve Umut beye teşekkür ederim.

Zekai Çiloğlu

Oldukça ilgili ve çözüm odaklılar. Hiç vakti olmayan biri olarak beni hiç yormadılar. Birkaç gün sürer diye düşündüğüm şey neredeyse birkaç iş saati içinde halloldu. Özellikle umut beye kibarlığı ve ilgisi çok teşekkür ederim. Tekrar tekrar görüşmek üzere

Banu Dericioğlu

Bu hizmetten yıllardır neden yararlanmamışım dedirten firma. Teşekkürler Özge hanım.

murat resul odabaş

Umut Bey’e yardımları için çok teşekkür ederiz.
Sorularımızı her zaman yanıtladı ve sürecimizde sürekli yanımızda oldu.

Oguz Kaya

Gerçekten işlerini özveri ile yapan güler yüzlü bir ekip ile saltvise den danışmanlık almaktan çok mutluyum Bundan sonraki tüm vize danışmanlık işlerimi Saltvise ile devam edeceğim.

Ufuk Simsek

İngiltere vize işlemlerimde gösterdikleri çaba için teşekkür ederim. Vize işlemlerimi bu kadar kolaylaştıracaklarini düşünmemiştim.
Mutlu müşteri, güven veren işletme.
Kendilerine benden 5 yıldız.
Tayfun…

Tayfun Gur

İtalya vizesi için kendileri ile çalıştım, çok ilgili ve profesyonel bir kurum. Hiç bir sorun yaşamadım.

Egemen Erbay

Umut bey ve ekibinden çok güvenilir ve yetkin bir yardım aldığımız Salt Visa’yı şiddetle tavsiye ediyorum.

Zohre

Süreç boyunca bilgilendirme ve iletişim çok iyiydi. Profesyonel bir hizmet sağlandı teşekkürler

Fatih Ocal

Evrak hazırlamadan pasaport teslimine kadar gecen tüm süreci profesyonel bir şekilde yönettiler. Italyan konsoloslugundaki gecikmeler nedeniyle umut bey surekli bilgilendirme yapti.İşinin ehli bir danışmanlık şirketi. Teşekkürler salt vize

orhan sarnıç

Salt Vize ile ilk defa çalıştım, süreç boyunca iletişim harikaydı. Her konuda destek olmaya çalışan ve sorulara hızlıca cevap veren bir ekip var. Vize, danışmanlık vs. işlerde hızlı ve sorunsuz bir hizmet arayan herkese Salt Vize’yi tavsiye ederim.

sefa onur cerrahoglu

Oncelikle Umut Bey ve ekibine cok tesekkur ediyorum. surekli vize danismanlik firmalariyla hasir nesir olan biri olarak daha once bu kadar hizli ve kaliteli bir hizmet almamistim. surec boyunca gayet sabirli bir sekilde tum sorularima cevap verdiler. tum sureci gayet seffaf yonettiler. ayrica surec boyunca samimi ve arkadasca davrandilar.

vize almanin bu kadar zor oldugu gunlerde yaklasik bir 12 gunluk kisa bir beklemenin sonunda 3.5 aylik hollanda schengen vizemizi aldik.

Tesekkurler SaltVisa

Mevlüt ÇİĞNİTAŞ

Oğlumun abd vize işlemlerinde vize almamıza her konuda net bilgiler sağlayarak bütün süreci takip edip tamamladılar. Güvenilir hızlı bir şekilde işlemlerinize başlatıp sonucunu bekleyebilirsiniz. Umut Bey e tekrar teşekkür ederim.

okay kahraman

Tek kelimeyle muhteşem ve profesyoneller. Dubai için diploma tasdiğini inanılmaz kısa sürede tamamladılar. Umut beye çok teşekkür ediyorum.

OSMAN SAHIN

Vize başvurumu çok kısa sürede hallettikleri için tebrik ediyorum. Çok ilgililer. Çok kısa süre içinde lazım olduğu için hergün yazmama rağmen hep yardımcı oldular

Gokay Cirit

Arkadasimin tavsiyesi üzerine SaltVisa sirketiyle calismaya basladim. Vize surecindeki arkadaslarin benle olan ilgisi ve is tecrubesi cok hosuma gitti. Vize cikarmak istiyorsaniz gönül rahatligiyla SaltVisa sirketini tavsiye ederim. SaltVisa ailesine ve benim vize surecindeki emegi gecen herkese tesekkur ederim.

Oguzhan YILDIRIM

Merhaba şuan bu yorumu büyük bir sevinçle yazıyorum 🙃an itibarı ile bomboş pasaporta 1.5 aylık Fransa girişli Shengen vizem onaylanmış durumda. Yaklaşık bir ay önce ilk kez Vize basvurusunda bulunacağım ve süreci hiç bilmedigim için bir uzman arayasina girdim.İnternetten Saltvisa danışmanlık şirketini bulup yapılan yorumlara güvenerek kapılarını çaldım😀Umut beyle yaptığımız görüşme sonrasında samimiyetine bilgi ve tecrübelerine güvenerek gözüm kapalı başvuru işlemlerini kendisine emanet ettim.Evrak hazırlama aşamasından bugünkü olumlu sonuca kadar her konuda çok profesyonel, yardımcı ve özverili davrandı.Samimiyetin den sabrından dolayı kendisine ve Saltvisa ailesine çok teşekkür ederim.Vize işlemleriniz için destek alabileceğiniz tek adres 😇

Yaprak Demir

Sirket olarak SaltVisa ile calisiyoruz.
Ekibimiz adina bireysel ve grup gezileri icin yaptigim tum basvurular sayelerinde kolaylasiyor.
Umut bey ve ekibine tum yardimlari icin cok tesekkur ederim. Gun-saat ne olursa olsun her turlu sorularimiza hemen yanit verdiler.
Tum surecleri sorunsuz hallediyoruz.

asli Glc

Umut Bey’e hizmetlerinden dolayı özel teşekkürler. BAE için belgelerimizin yasallaştırılmasına yardımcı oldu. Yeterli zamanımız yoktu ve bunu birkaç günlüğüne çabucak yaptı. Tavsiye edilen.

S. O

Dubai çalışma izni için diplomamı Konsolosluğa tasdik etmem gerekiyordu. Çeviri, noter, kaymakamlık onayı git gel nasıl olacak derken Salt Visa ile tanıştım. Bu konuda hizmetleri şahane. Bütün işlemleri tamamlayıp kapıma kadar kargoyla gönderdiler evrakı. İçerik ve fiyat konusunda çok seffaflar. Aklınızda soru işareti olmadan gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.

Özkan Yurdakul

Ilk defa Ingiltere vizesine başvuru yapacaktım ve endişeliydim. Çünkü çevremden çok fazla vize sorunu hikayesi dinliyordum. Vize acentası ıle başvuru yapmaya karar verdim ve arkadaşımın tavsiyesi ıle salt vize ile tanıştım. Salt vize temsilcisi ozge hanım alacak olduğum davetiyeden dilekçeye kadar güZel yönlendirmeler yaptı ve 6 aylık Ingiltere vizem onaylandı. Destekleri ıcın ozge hanıma ve salt vize ekibine çok teşekkür ederim.

Ceren Selcuk

Benim tam bir bilinmez olan vize işlemlerinde her türlü konuda çok yardımcı oldular. Hiç bir vize işlemimde sorun yaşamadım. SaltViza’nın doğru yönlendirmeleri, kibar yaklaşımları ve süreci üstlenip eksiksiz tamamlamaları beni çok memnun etti.

Cihangir Aysu

Umut bey başta olmak üzere tüm SaltVisa ekibine Hindistan vize başvuru sürecimizdeki desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Doğru yönlendirmeler ve hızlı çözümleriyle vize işlemlerimizi sorunsuz bir şekilde birkaç gün içerisinde tamamladık. Bundan sonraki başvurularımızda danışacağımız adres bellidir: SaltVisa 😊👍

Betul C

Salt Visa’dan 3 kez vize başvurusu için hizmet aldım. Bir çok kez vize başvurusunda bulunmuş biri olarak verdikleri hizmetten gayet memnun kaldım. Süreç boyunca sürekli iletişim halinde olduk. Kendilerine yardımları için çok teşekkürler ediyorum.

Rugeyya Aldım

Çalışanların ilgisi harika , tek kelimeyle gözünüz kapalı güvenebilirsiniz firmaya ,istediğimiz her dakika ulaştık, msj attığımızda hemen cevap alabildik süreci yakından takip edip ayrıntılı bilgi verdikleri için çok teşekkür ederiz her bir çalışanına .Sayelerinde eşimle beraber Parise gidebileceğiz .İlginize alakanıza teşekkür ederiz .

Yeliz Uysal

Vize almanın zorlaştığı son günlerde çok stresli bir şekilde SaltVisa firmasına ulaştık. Kendileri sürecin başından sonuna kadar çok ilgili davrandılar. Her sorumuza sabırla yanıt verdiler. Her aradığımızda , mesaj yazdığımızda kendilerine ulaşabildik. Kafamızdaki tüm soru işaretlerini , kuşkuları giderdiler. Bugün Hollanda’dan Schengen vizemizi aldığımız haberini aldık. Kendilerine bu süreçte yardımlarından dolayı çok teşekkür ederiz. Vize başvurusunda bulunacak herkese SaltVisa firmasını kesinlikle öneririz.

Can Uysal

Amerika vizesi için arkadaşımın tavsiyesi ile başvurduğum SaltVisa ekibine, özellikle Umut Bey’e, tüm başvuru ve randevu sürecinde kesintisiz bilgi akışı, her sorduğum soruyu cevaplamaları ve doğru yönlendirmeleri, profesyonel destekleri için çok teşekkür ediyorum. Amerika vizesi cepte, sırada almanya var ☺️

pınar kabişteke

SaltVisa, Rusya vizesi konusunda yardımcı oldular. Bu süreçte ne sorduysam anında cevap verdiler. Tıkandığımız yerde alternatif çözümler ürettiler. Ekspres başvuru yaptık, bir gün sonrasına randevu verdiler, randevudan sonra ertesi gün vize onaylandı. Gönül rahatlığıyla müracaat edebilirsiniz.

Serdar Gurbanov

Herkese merhaba, fuara gitmeye geç karar verdiğimiz için 10 acente yetiştiremeyiz cevabını verdikten sonra en son Salt Vize Umut Bey ile tanıştık. Sağ olsun bu yoğunluğun arasında bizi kırmadı ve telefonu kapatır kapatmaz evraklarımızı hazır edip başvurumuzu yetişirdi ve vizemiz onaylandı. Sabah 6.30’dan akşam 19.30 a kadar yılmadan,yorulmadan bizler için uğraşan Umut Bey’e tekrardan teşekkürlerimizi sunar,bundan sonraki tüm vize işlemlerimizi gözümüz arkadan kalmadan emanet edeceğimizi belirtmek isteriz.

Emre Tatar

Dubai vizesine sabah başvurdum mesai bitimine kadar sonuçlandı.. Umut bey sürecinden en başından beri çok hızlı dönüş yapıp, tüm sorularımı detaylı bir şekilde yanıtladı.. Bundan sonraki diğer ülkelere seyahatlerimde de saltVisa firmasından hizmet alacağım. Kesinlikle tavsiye ediyorum, çok profesyonel bir firma..

Kader Bnz

Yaklaşık 3 senedir çalıştığım, hizmetinden son derece memnun kaldığım vize firmasıdır. Umut Bey’in tüm işlem sürecini yakinen takip etmesi ve sonucunun olumlu olması adına yaptığı yönlendirmeler son derece güven sağlıyor. Firma arayışındaysaniz bi bakin derim. İyi ki Salt Visa

Dicle Alkış

Salt Visa firmasından Özge hanım ABD vize başvuru sürecinde gerekli tüm detayları eksiksiz ve titiz bir şekilde talep edip gerekli bilgilendirmeleri yaptıktan sonra belirtilen saatte gerekli evrakları hazırlamışlardır. Süreç içinde revize edilecek eksikleri aynı hızla geri dönüş yapmışlardır. Sonuç olarak vizem olumlu sonuçlanmıştır. teşekkür ederim

Ugur Camur

Banko İngiltere vizesi . İngiltere vizesi çok zor alınan bir vize olmasına rağmen parmağımı bile kıpırdatmadan SaltVisa sayesinde 2 yıllık vize aldım. Çoook teşekkür ederim çok profosyonel,çok güleryüzlü,işinin uzmanı bir ekip.

Sevda Baltacı

İngiltere vizesi konusunda kesinlikle çok yardımcı oldular. Özge hanım sürece çok hakim ve çok ilgiliydi. Doğru yönlendirmeleriyle İngiltere vizesi almamızı sağladılar.
Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Eren Yalçınkaya

Her zaman hızlı servis, başarılı iletişim ve güvenilir olduğundan dolayı çok memnun olduğum bir şirket. Başka şirketle çalışmayı düşünmüyorum bile. Kalite arıyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.

Merih Kurt

Firmamız çalışanları ve yöneticilerim için almak istediğim her vizede başarılı sonuca ulaştılar, ne zaman arasam ulaşabildim ve bilgi alabildim, çalışmaktan memnunum, desteğiniz için tekrar teşekkürler

Öz Ersoylar

Doğru yönlendirmeler ile hızlı ve isabetli kararlar aldık. Hem başvuru öncesinde hem de vize merkezinde her süreçte yanımızda yetkili ve ilgili kişiler vardı. İlk başvuruda ilk schengenimizi multi-30 aldık. Tekrar kendilerini tercih edeceğiz.

İrfan Bostancı

Harika hizmet kesinlikle tavsiye ediyorum. Umut Bey süreç hakkında oldukça donanımlı, sabırlı ve profesyonel.

Sinan Aksöz

Harika hizmet , ilk schengen vizemi sayelerinde çok kısa sürede aldım! Teşekkür ederim !

Ruslan

Profesyonel bir şekilde hizmet aldım. Süreci gayet iyi yönettiler. Teşekkürler

Rixos Sales

Doğru bilgiye ulaşmanın zor olduğu bir sektörde her zaman en güncel ve en doğru bilgileri alabileceğiniz bir adres. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Hikmet Kerem Özcan

Saltvisa çok teşekkür ederim Rusya vizem tek seferde çıktı çok iyi ilgilendiler kesinlikle tavsiye ediyorum

onur cengeltepe

Kuzenim emre darcabogaz vizesini buradan aldi sorun yasamadı tesekkurler

Hakan Deniz Grača

Salt Visa ile İstanbul’daki vize işlemlerimizi hallediyoruz. İlgileri, verdikleri bilgiler ve kibarlıklarıyla vizelerimizi alıyoruz. Özellikle Umut Bey’i tanıyorum ve kendisine işbirliğimiz için ayrıca teşekkür ediyorum.

Merve Celik

Bir arkadaşımın önerisi ile tanıştım SaltVisa ile ilk andan görüşmeden çıktıktan sonraki ana kadar her sorumuzu tek tek detaylı bir şekilde cevaplayıp tüm konularda hassasiyetle ilgilendikleri için kendilerine çok teşekkür ederim.
Bundan sonra soran çevremdeki herkese ilk soyleyebilecegim adrestir👌🏻.

Psikolog Zübeyde Ezgi Horzum

Saltvisaya google uzerinden ararken yuksek puanli oldugunu gorunce ulastim. Schengen vizemin oncesinde Saudi Vizesi icin basvurmustum 1 gunde geldi. Vize basvuru surecinde her daim cok yardimci oldular, evraklarimin teslim asamasinda, bilgilendirme surecinde cok ilgili ve ozenli bir is cikarttilar.
Bugun vizem geldi 1 senelik 😊
Tum destekleriniz icin cok tesekkur ederim. Bundan sonraki vize sureclerimde hep kendilerinden destek alacagim.

Pelin Göral

İspanya vize işlemimi 2 hafta kadar kısa bir sürede çıkardılar. Böyle zor bir dönemde hiç zorluk çıkarmadan tüm samimiyetleriyle yardımcı oldular. Çok memnun kaldım

Ezgi Canbaz

SaltVisa ailesine tüm sorularımı detaylıca yanıtlayıp, destek olduğu için Teşekkür ederim. 🙌

Tuba

Umut Bey’e yardımlarından dolayı teşekkür ederim. Dubai vizemin 1 günde elime ulaşmasını sağladı. Tavsiye ederim.

SEZER YILDIRIR

Salt visa ekibine gerek çözüm odaklı olmalarından , gerek her konuda yardımlarını eksik etmedikleri için çok teşekkür ediyorum… İyi ki sizi tanımışım 😇

Pınar Yeşilova

İşini bilen, tüm sorularıma hızlıca cevap aldığım, profesyonel bir ekip. Daha önce birçok kez vize danışmanlık hizmeti almış biri olarak güvenle öneriyorum.
Güncelleme: Vize almanın zor olduğu bu günlerde, SaltVisa danismanligi ile 3 hafta gibi kisa bir sürede shangen vize basvurum Almanya üzerinden multi giriş olarak onaylandı. Profesyonel yaklaşım hızlı sonuç için herkese öneririm. Teşekkürler SaltVisa ekibi.

Gülden Ya.

İlgili ve profesyonel bir ekip 👍 emekleri için kendilerine çok teşekkür ederim 😌

ayfer iskender

Vize işlemlerinde profesyonel çalışıyorlar, doğru ve zamanında yönlendiriyorlar, üstelik diğer firmalara göre uygun fiyatla. Ben çok memnun kaldım, işi olan herkese kesinlikle tavsiye ederim.
Siraç YÜCESOY

Hayatın İçinden

Dubai vizesinden sonra schengen vizesinde ki tercihimiz oldu sıkıntısız hallettik Umut bey özverili olarak ilgilendi Bundan sonraki tek tercihimiz salt visa olacak

Mücahid Aydın

Vize Danişmanlık işlemlerini profesyonelce yapan ciddi bir kurum tüm aşamaları çok dikkatli takip ettiler Avrupa ve Amerika vizemizi aldık , gerçekten işlemleriniz uzamasın hemen vizemizi alalım diyorsanız bu şirketle çalışmanızı şiddetle tavsiye ediyorum ben çok memnun kaldım çok teşekkür ederim

Hatice Taşdemir

Tüm süreci profesyonelce yönettiler, güvenilir bir firma, tavsiye ediyorum

Sirin Soyoz

Umut beyin vize almam konusunda desteği için çok teşekkür ederim.Son derece ilgili ve alakaliydi süreci takip etmem konusunda.Vizem çıktı teşekkürler salt vize ekibi 🌼

Muhteber Kılıç

Gayet ilgililer özellikle Umut Bey’e teşekkür ederiz sürecin başından sonuna kadar bilgilendirdi bizi.

uninilo

Dubai vizem çok hızlı bi şekilde onaylandı. Umut Bey çok ilgiliydi diğer vize işlemlerimi de salt visadan yapacağım 🙏🙏

Miray Canbolat

Hızlı ve güvenilir şekilde vize almamda payları büyük. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

Fatih Solak

İnternet sitesindeki yorumlara binaen eşimle birlikte Salt Visa’ya gittik.İnternetteki yorumların tam anlamıyla doğruluğunu yaşayarak teyit ettik. Her anımızda, her sorumuzda hemencecik yanımızdalardı. Umut Bey’in incelikli tutumu ve endişelerimizi dindirmesi ehil olduğunun bizim için en büyük göstergesiydi. Bize bir yol haritası çizdiler. Gitmek istediğimiz ülkeden (Avusturya) zor vize alacağımızı düşünerek İtalya üzerinden vize aldık. Sayelerinde iki ülke gezeceğiz. 😄 Vizelerimiz iki hafta içinde geldi. Evraklarımızı hazırlarken en ince ayrıntısına kadar dikkat ettiler. Biz seyahat tarihimizden birkaç ay öncesinde Umut Bey’le konuştuk, bu yüzden çok daha rahat süreci planladık. İyi ki varlar. Bundan sonra yapacağımız her işte ilk aklımıza gelen Salt Visa ekibi ve tabi ki Umut Bey. 😊 Kendilerine çok çok çok teşekkür ediyoruz. İlk vizemizi (Schengen) gönül rahatlığıyla aldık. ✌️😊

Temmuz 2024: İngiltere vizesini de Salt Visa ekibiyle yaptık. Umut Bey ve Özge Hanım bu konuda çok ilgiliydiler. Kendilerine çok teşekkür ederiz. Hazırladığımız evraklarda tek tek hataları inceleyip başvurmadan düzenledik. Gözlerinden hiçbir şey kaçmıyor. Vizemiz üç hafta dahi sürmeden geldi. İyi ki varlar. Amerika vizesini de kendileriyle başvuracağız. Kendilerine çok teşekkür ederiz. 😊

Mesut Sürer

İnternet sitesindeki yorumlara binaen eşimle birlikte Salt Visa’ya gittik.İnternetteki yorumların tam anlamıyla doğruluğunu yaşayarak teyit ettik. Her anımızda, her sorumuzda hemencecik yanımızdalardı. Umut Bey’in incelikli tutumu ve endişelerimizi dindirmesi ehil olduğunun bizim için en büyük göstergesiydi. Bize bir yol haritası çizdiler. Gitmek istediğimiz ülkeden (Avusturya) zor vize alacağımızı düşünerek İtalya üzerinden vize aldık. Sayelerinde iki ülke gezeceğiz. 😄 Vizelerimiz iki hafta içinde geldi. Evraklarımızı hazırlarken en ince ayrıntısına kadar dikkat ettiler. Biz seyahat tarihimizden birkaç ay öncesinde Umut Bey’le konuştuk, bu yüzden çok daha rahat süreci planladık. İyi ki varlar. Bundan sonra yapacağımız her işte ilk aklımıza gelen Salt Visa ekibi ve tabi ki Umut Bey. 😊 Kendilerine çok çok çok teşekkür ediyoruZ. İlk vizemizi (Schengen) gönül rahatlığıyla aldık. ✌️😊

Temmuz 2024: İngiltere vizesini de Salt Visa ekibiyle yaptık. Umut Bey ve Özge Hanım bu konuda çok ilgiliydiler. Kendilerine çok teşekkür ederiz. Hazırladığımız evrakları tek tek inceleyip hataları bulup başvurmadan düzenlememizi sağladılar. Gözlerinden hiçbir şey kaçmıyor. Vizemiz üç hafta dahi sürmeden geldi. İyi ki varlar. Amerika vizesini de kendileriyle başvuracağız. Kendilerine çok teşekkür ederiz. 😊

Ilknur Delice

Vize Danışmanlık dediniz mi saltvisa umut bey ve iş arkadaşları emeklerinize sağlık herkes adına teşekkür ederim ve yurd dışına çıkmak isteyen bütün arkadaşlara öneriyorum doğru adres burasi 💯👍

yunus boy

Öncelikle emeği geçen herkese çok teşekkür ederim vizem üç hafta içinde onaylandı süreçte başta Umut bey olmak üzere herkes ilgiliydi kesinlikle tavsiye ederim.

Bilal Gündoğdu

Saltvisa sayesinde italya vizemizi alabildik, sorduğumuz her soruya cevap verdiler, güvenilir bir kurum teşekkür ederiz.

Şeyma

28 nisan tarihinde saltvisayi İnternet üzerinden bulup yorumlara güvenerek danışmanlık hizmeti aldık. Tereddutluyduk çünkü seyahat tarihleri geçtiği için Almanya vizesinden Red yemiştik. Umut bey araciligi ile Hollanda vizesine başvurduk. Uçak biletlerini de onların söylediği tarih civarına aldık. 6 haziran tarihine randevumuzu aldılar. Ve tam tamına 14. İş gününde vizemiz geldi. Emeklerinize sağlık, teşekkür ediyoruz.

ilayda tekin

Merhaba ;
Saltvisa vize Merkez’i ile tanistigimiz ilk gün den bu güne kadar Güler yüzlü kadrosu ve çalisanlari bizlere en iyi sekilde hizmet verdiler, morel’imizi iyi tutmayi basardilar.
Saltvisa vize Ailesine Cok Teşekkür Ediyorum.
Çiğsem Vural

Dilara Çiğsem VURAL

Üstün hizmet,müşteri memnuniyeti,hepsi birarada olan bir şirket,kesinlikle tavsiye ediyorum,özellikle Umut beyin ilgi ve alakası için çok teşekkür ederim

Hüseyin Tuzlan

Kanada vizemizi kolaylıkla almamıza yardımcı olan SALTVISA ailesine; Umut Bey ve Özge Hanım’ a çok teşekkür ediyoruz…

GÖNÜL AKSU

Inanilmaz yardimci oldular. Hizlica vizem cikti. Ozellikle bu donemde.Tesekkur ediyorum hepsine.

Şule Doğan

Çok tavsiye ederiz. Her aşamasında ilgilenen ve destek olan bir şirket. Sonuçlar da hep pozitif. Tekrar teşekkür ederiz..

Aysen Akyurt

Gerçekten çok ilgili ve alakalılar,işinin ehli kişiler vize konusunda ellerinden geleni yapıyorlar kesinlikle tavsiye ederim ve her zaman tercih ediceğim yerdir. Teşekkürler saltvisa

Rojhat Aydın

Yardımlarınız ve ilginiz için çok teşekkürler.. Süreç sorunsuz bir şekilde ilerledi.

Anıl Şenvardar

Harika ilgi ve alaka. Süper deneyim. Resmen başvurudan 3 gün sonra vizelerimiz elimizdeydi😊 Umut Bey’e teşekkür ediyoruz👏

Özge Çelen Aydaş

Çok hızlılardı ve transit vizemiz hemen onaylandı teşekkür ederiz🌸

Merve Aydın

Umut Bey ve ekibine teşekkür ederim. Hızlı bir şekilde vize işlemlerimizde yardımcı olmuşlardır.

M.Kemal Palanci

Vize işlemlerimi Özge Hanım ile birlikte yaptık. Süreç hakkında oldukça bilgili ve profesyoneller. Amerika vizemi başvurudan bir hafta sonra oldukça hızlı bir şekilde alabildim. Bir daha vizeye başvuracaksam Saltvisa ile başvurmak isterim.

Burcu Çetin

İtalya vize başvurumuz için tercih ettik. Tüm çalışanlar çok ilgililerdi. Aklımıza takılan tüm sorulara hızlıca cevap aldık. Evrak hazırlık sürecinde çok yardımcı oldular. Vizemiz olumlu sonuçlandı. Bir sonraki vize başvurumuz için düşünmeden yine Saltvisa’yı tercih ederiz. Çok teşekkür ederiz.

Saadet Yedek

Merhaba Salt Visa,
İsrail ticari vizesi için çok kısa bir sürede sonuç almamızı sağladığınız ve gerekli tüm dokümantasyonda bizimle birlikte çalıştığınız için çok teşekkür ederim.

gülşah karadağ

Hizmetlerinden çok memnun kaldım.Baştan sona çok şeffaf ve ilgiliydiler.Herkese öneririm.

Kutluhan Kutlu

Çok hızlı ve sorunsuz bir şekilde vizelerimizi aldık. Teşekkür ederiz.

Serap Zel

Saltvisaya vermiş olduğu danışmanlık hizmetinden dolayı başta Dilek hanım olmak üzere tüm ekibe teşekkür ediyorum.Sayelerinde Fransa vizemizi sorunsuz bir şekilde aldık.Herkese tavsiye ediyorum.

ÖZGEN TAN

Harika bir firma evraklarımı eksiksiz ve problemsiz tamamlayıp çok kısa sürede sonuç almamı sağladılar.Kendilerine çok teşekkür ederim.

Ahmet Eren

SaltVisa Vize İşlemleri , son derece profesyonel şekilde işlemlerimizi oldukça ivedi şekilde halletti. Her şey için teşekkür ederiz

Abdurrahman Kaya

Diploma çeviri ve tasdik işlemi için Saltvisa’dan hizmet aldım. Süreç hakkında bilgilendirme yaptıkları ve ellerinden geldiğince hızlı ilerletmeye çalıştıkları için teşekkür ediyorum.

Duygu Chaturvedi

İlk schengenimi 2 hafta gibi kisa bir surede almami saglayan, sorularimi bikmadan cevaplayan Salt Visa ekibine cok tesekkur ederim

Sera Gündoğdu

SaltVisa ile iletişime geçtiğim ilk günden vizemi aldığım güne kadar hep iletişim halindeydik. Süreç çok hızlı ilerledi. Çok da memnun kaldım. Her konuda fazlasıyla yardımcı olduklarını düşünüyorum. Tekrar çok teşekkür ederim. 🙏

Merve Karagöz

Hızlı, kaliteli servis, ilgili çalışanlar başta Umut Bey ve Özge Hanım’a teşekkürler..

Chosen One

ABD vizesi sürecinde Özge Hanım çok yardımcı oldu. Eşimin vizesini ve benim J1 vizemi kolaylıkla aldık. Kendilerine kesinlikle güvenebilirsiniz, çok ilgililer. Sabırla sorularımıza hızlı dönüşler yaptılar. Çok teşekkürler.

Neslihan Gökmen

Internet uzerinden buldugum SaltVisa, taleplerim dogrultusunda ilgili islemleri bilgi ve tecrubeleri ile hizli bir sekilde halledip bana cok yardimci oldu. Karmasikligi ve hataya acikligi nedeni ile genellikle tedirginlige sebep olan bir surec esnasinda sorularimi da usanmadan ve hizli bir sekilde cevaplayan Umut Bey ve ekibine cok tesekkur ediyorum.

Serdar Simsekler

SaltVisa’nın danışmanlığında tüm süreçlerimiz çok hızlı ve düzgün bir şekilde tamamlandı. Dubai turist vizemiz 24 saat içinde onaylandı. Çalışma hızları ve özverileri muazzam. Babamın tavsiyesi ile bu firma ile tanıştım bundan sonra da muhtemelen tüm yurtdışı işlerimde kendilerinden destek alacağım. Kesinlikle tavsiye ederim.

Ahmet Yavuz

Süreçte çok yardımcı oldular 🙂 onlar sayesinde istediğim seyahat için vizeme sahibim 🙂 iyi ki saltvisa ❤️

Sinem KIRAL KABATAŞ

İlk schengen başvurumuz için Salt Vize’yi tercih ettik. Avusturya’dan başvurmuştuk, 2 hafta gibi kısa bir sürede multi vizemiz çıktı. Umut bey her sorumuzu itina ile cevapladı ve çok yardımcı oldu. Aynı şekilde Ali bey dençok yardımsever ve nazikti. Özverili çalışmaları için çok teşekkür ediyoruz.

Ayşegül Ö

Firmamız için gerek SaltVisa ekibi gerek Umut Beyin özverili desteği ile vize alım işlemlerimiz sorunsuz ilerlemekte. İletişimi hiç koparmadan bu süreçte yardımlarını desteklerini hiç esirgemediler. Profesyonel bir ekiple çalıştığımız için şanslıyız tekrar teşekkür ederiz

Ceyda Özkaya

Amerikan vize yenileme için hizmet satın aldım kendilerine teşekkür ediyorum çabuk ve pratik şekilde yardımcı oldular ve sorunsuz bir şekilde vize almama yardımcı oldular teşekkürler

Erkan Yıldızhan

Saltvize son zamanlarda hizmet sektörunde gordüğüm en başarılı çalısmalardan birisini sergiledi..Hızlı Vize randevusu alma, müşteriyi yonlendirme rehberlik ve genel iletisimleri cok iyi. Dilek Hanım’ın basvuru dosyası hazirlıgındaki çalısma metodu cok memnuniyet verici ve etkin idi. Tesekkurler.

o. yusufoglu

Salt visa ekibine tesekkurler, cok hızlı bir sekilde vizemizi aldilar, çok ilgilendiler çok teşekkürlee

Ebru Öndeş Büküş

Son derece hızlı, titiz ve ilgili bir danışmanlık şirketi. Tüm süreçlerde çok yardımcı oldular. Güvenle destek alabilirsiniz. Çok teşekkür ediyorum.

Cansın Meltem Kalaycı

Salt vizeye desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.İlk basvurumuzda ingiltere vizemizi aldık.

Deniz Sezer

İngiltere vizemi almamda süreci güzel yönettiler.Randevumuzu oldukça yakın bir tarihe aldılar.Vize basvuru sürecimde çok yardımcı oldular.Ingiltere vizesi almak için iyi ki sizi seçmişiz.Çok teşekkürler.Bundan sonra her zaman vize başvurularımzda sizi tercih edeceğiz.Kesinlikle tavsiye ederim.

Damla S

Saltvisa en başından profesyonel ve titizlikle davranarak süreci en hızlı şekilde tamamlamama yardımcı oldu. 15 gün içinde vizemi almamı sağladılar ve bütün detaylarıyla ilgilendiler. Çok teşekkür ederim.

Bigenur efe

Cok kaliteli, hizli ve profesyonel bir hizmet anlayislari var.
Umut bey e tesekkuru borc bilirim.

banu ilhan

SaltVisa Vize İşlemleri (Umut Bey), son derece profesyonel şekilde işlemlerimizi oldukça ivedi şekilde halletti. Sürecin ilerleyişi ile ilgili olarak da düzenli olarak bizleri bilgilendirdi. Yabancı konsolosluklarda evrak attestation ve onay sürecini yürütme ve sonlandırma hususunda son derece güvenilir bir firma, kesinlikle tavsiye ederim.

Ayhan TUĞRUL

Umut beye 12 de pasaportumu gonderdim, su an vizem geldi. Harika hizli hizmet. Cok tesekkurler

Ngg Jewelz

Salt visa ekibine sonsuz tşkler özellikle umut beyin ilgi alası için ayrıca tşk ediyorum. vizemizi sorunsuz olarak çıkardılar.

ADNAN TAŞ

İşlerinde gayet profesyonel ve kibar insanlar. Söyledikleri termin tarihlerine sağdıklar. İşlemim çok pürüzsüz ve bol geri bildirimli sonuçlandı. Tavsiye ediyorum.

Lütfi Osman

SaltVisa dan ilk defa vize danışmanlık hizmeti satın aldık. Çok ilgili, işinde uzman ve çok nazikler… Teşekkürler SaltVisa…

Kurtuluş İlkokulu

İlk vize deneyimimdi bomboş yeni pasaport a 1 hafta içinde shengen vizesi aldılar özellikle bu süreçte her sorumuzu sıkılmadan bıkmadan cevaplayan umutbey ve tüm ekibe çok teşekkür ederim UK vizesi içinde tercihimiz umutbey olacak iyiki varsınız
28/03/2024
İngiltere vizemizide aile boyu sıkıntısız bi şekilde aldık tekrardan teşekkür ederiz

Ayşe özge Yıerzhatı

SaltVisa, güvenilir, ilgili ve profosyonel çalışmanız için teşekkür ederiz. İşinin ehli, güvenilir birilerinin hala var oluşu güzel.

Yasin Yildiz

SaltVisa
kurumsal, samimi ve profesyonel ekibiyle önerebileceğimiz bir Vize Danışmanlık firmasıdır.

İlk andan son ana kadar destek ilgi ve özverilerini hiç eksik etmediler.

Eşim ve kendi adıma Hollanda vizesi için başvurumuz bugün olumlu sonuçlandı ve çok mutluyuz 😊

Başta Umut bey olmak üzere tüm ekibe çok teşekkür ederiz

İyi ki varsınız.. 🙏

Hasan Bilge Adam

Umut bey, her şey için çok teşekkür ederim. Emeğinize sağlık. Bir sonraki vize ihtiyacım olduğunda adresim belli artık

melike keles

Biz business visa için aynı şirketten3 kişi SaltVisa Danışmanlık firması aracılığıyla başvurumuzu yaptık. Süreci gayet hızlı ve bizler açısından gayet anlaşılır şekilde ifade ederek ilerlettiler. Gerekli evrak listesi gayet anlaşılır bir şekilde bizden istendi. Topladığımız evraklarımızda olan eksiklik ve yanlışları bizlere hızlıca belirtip tamamlamamıza yardımcı oldular. Hazırladıkları dilekçelerin netliği ve belgelerin düzenli olması dolayısıyla daha önce aldığımız vizelerden daha uzun sürelerde vize almış olduk. Firmamız olarak tavsiye ederiz.

Gözde Yaşar

SALTVİSA kibi sağolsun süreci hızlandırıp vizeyi hızlıca çıkarttılar ilgi ve alakaları için teşekkür ediyorum…

Canburak Çilekar

SaltViza danışmanlıktan aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Kendilerinden gerek belgeler konusunda gerek başvuru sürecinde dilediğim zaman destek aldım kendilerine çok teşekkür ediyorum

Melike Berru Yılmaz

Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Sonraki vize işlemlerim için de SaltVisa ile çalışmayı düşünüyorum.

Ogün Aykan

Umut beyin ilgisine alakaına çok teşekkür ederim ve aynı zamanda orda çalışan bütün ekibe.. ilgi alaka herşey 10 numara işlemleri ellerinden geldiğince hızlı çözüyorlar iyi bi teşekkürü borç bilirim. Bundan sonra bu işlemler konusunda ben ve çevremin ilk adresi SaltVisa olacaktır. Tekrar teşekkürler

Mert Çilekar

SaltVisa Danışmalık 1,ya da 2 ayda almayı düşündüğüm visayı 15 gün gibi kısa sürede aldı bunu hiç ama hiç beklemiyordum. Başta Özge hanım, olmak özere tüm çalışma ekibine ilgi ve alakaları için çok çok teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum. Bundan dolayı bana visa için kim ki tavsiyede bulunmamı isterse kesinlikle Salt Visa olacaktır.

Aydın Ciftsuren

Annemin İngiltere vizesi için danışmanlık hizmeti aldık.Gerek Umut bey gerek diğer SaltVisa ekibi üyeleri süreç boyunca hem bilgilendirme hem de yönlendirme konusunda çok yardımcı oldular kendilerine teşekkür ediyor ve bu bağlamda ihtiyaç duyan herkese tavsiye ediyoruz.

Sevim Deniz

İnternette ufak bir araştırma sonucu Umut bey ile tanıştım bana vize konusunda o kadar profesyonelce adımlarla yaklaştı ki takdir ettim süreçte full ilgili ve takipte kaldı ve bugün an itibariyle Schengen vizemi almış bulunmaktayım.Kendisine ve ekibine sonsuz teşekkürler ederim Herkese tavsiye ediyorum.🙏 Dedikleri gibi işinde Duayen🤝👏

Ahmet Dalgıç

Dubai vizesi için cuma günü öğleden sonra başvuru yaptım 3 saatte çıktı. Ben pazartesiyi bulur diyordum. Umut bey çok ilgili ve işini çok iyi yapıyor her konuda seve seve bilgilendiriyor. Çok teşekkürler 👏🏻👏🏻👏🏻

Eda Abat

İşlerini iyi biliyorlar. İtalya başvurumda son derece yardımcı oldular, düşünmediğim detaylari düşündüler ve 6 aylık multi vize alabildim. Herkese tavsiye ederim.

Ahmet Emre Aladağ

Umut Bey ve SaltVisa ekibine çok teşekkür ederim. Çok nazik ve profesyonel bir ekip, tüm süreçle yakından ilgilenip sorularımı cevapladılar. Bundan sonraki vize süreçlerimde de yine kendilerinden destek alıyor olacağım.

Nazlı Hızal

Çok deneyimli ve profesyonel bir firma. Saat geçte olsa bütün soruları içtenlikle yanıtladı. Fiyat da uygun. Kendisine teşekkür ediyorum

Yusuf Tekin

Bulgaristan vizemi Umut Bey sayesinde kolayca alabildim,son derece yardimci oldular.Bundan sonra tek tercihim Salt Visa olacak

Hakan Ezcan

SaltVisa, işini gerçekten çok profesyonelce yapan bir vize aracı kurumu. Ailece ABD vizelerimizi çok kısa bir zaman içinde yenilediler. Herşey çok kolay oldu. Kendilerine çok teşekkür ediyorum.
Dr. Alpaslan Özgün

Alpaslan ÖZGÜN

Saltvisa vize aracılık hizmetinde profesyonel ekip kadrosu ile beni gayet memnun etti evraklarımı yolladıgım tarihten itibaren bana tahmini teslim süresi verdiler ve hic aksama olmadan vizemi o tarihte teslim ettiler özellikle ilgi ve alakası için özge hanıma tesekkür ederim

emre ural

Saltvisa sayesinde 4 kişi Londra vizesini çok kısa bir sürede yaklaşık 3 haftada aldık.Özge Hanım çok ilgili ve güleryüzlüydü.Sorularımıza hemen cevap verip inanılmaz bir şekilde kolaylık sağladı.Burdan teşekkür etmeyi borç biliyorum kendisine🙏

Omer sahin

Burdaki yorumlardan çıkarak gittiğim SaltVisa sayesinde çok rahat vize almış olduk.Herşey için Umut beye ve diğer yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkür ederim.Aklınızda hiçbir soru işareti olmadan gidebilirsiniz.size çıkacak şekilde ne yapmanız hangi evrakların gerekli olduğu konusunda çok yardımcı oluyorlar 🌸

yasemin aşkın

amerika vize basvurusu icin kendileri ile bir arkadasim vasitasi ile tanistim. kesinlikle bu konuda bence istanbul un en iyisi olduklarini soyleyebilirim. ilgili alakali ve oldukca tecrubeliler.

hanife sapanoglu

ABD vizesi başvuru sürecimizde güvenilir ve profesyonel yaklaşımlarından dolayı SaltVisa ve Umut Bey’e çok teşekkür ederiz.

Zeynep Demir

Çok memnun kaldım.Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

Cansu Durmaz

Zorlu bir süreç olan Mısır vizesi konusunda hiç İstanbul’a gelmeme gerek kalmadan sorunsuz bir şekilde vizeyi almamı sağladılar. Süreç boyunca iletişim ve yardımları çok iyiydi. Rahatlıkla tavsiye edebileceğim bir firma.

Osman Altun

Arkadaşlarım vize işlemlerinin her zaman SaltVisa da sorunsuz halledildiğini ve tavsiye etkilerini söylediler. Benim vize işlemlerini de sorunsuz ve söyledikleri zamanda yaptılar. SaltVisa ya çok teşekkür ederim.

nersin özturk

Umut bey her konuda çok bilgili , yardımcı oldu. Daha önce yapılan hatalar ile aldığım vize redleri üzerine , doğru bilgilendirme ve yönlendirmeleri sayesinde Almanya schengen vizemi almış bulunmaktayım . Çok teşekkürler.

Mustafa Kınalı

Saltvisayı biz internetten bulduk; Açıkçası ilk defa gittiğimizde sanki yanlış adrese gelmiş gibi hissettim fakat Umut bey ve ekibinin profesyonel yaklaşımı , bilgi ve tecrübeleri bizi ikna etti ve doğru adreste olduğumuza inanmaya başladım. Boş pasaporta önce schengen vizesi sonradan da Uk vizesini başarılı şekilde aldı. Bu süreçte ne zaman ararsak usanmandan bıkmadan sorularımızı kapsamlı şekilde yanıtladı. Bu vesileye biz ailece saltvisa ekibine gönülden minnettarız sizi tanımak ayrıcalıktı. Teşekkür ederiz……..

IlkNur Sabirov

Vize başvurumun en başından
Vize çıkana kadar ilgilerini hiç eksik etmeyen özellikle umut bey e çok teşekkür ediyorum
Her konu da hep destek ve emek verdiler

Bekir Kılınç

Vize basvuru sureci boyunca cok iyi takip ederek surekli bilgi verdiler. Sorunsuz sekilde vizemi aldim. Ayrica cok guleryuzlu ve kaliteli bir yaklismlari var. Tekrardan tesekkurler.

Tugrul Metin

Yıllardır Özge hanımla çalışmaktayız çocuklarım ve ben..Mesuliyet duygusu ve dürüstlüğü ila gönlümuzü kazanmıştır..Herkes böyle olmalı..

yesim yilmaz

İlgili, güler yüzlü, arzu ettiğiniz hizmeti gereğiyle yerine getiren bir yer. Teşekkür ederiz kısa sürede vize işlemlerimizi hallettiğimiz için.

Onur Yilmaz

Tam 6 gün de İtalya vizesinin çıkmasına vesile olan SaltVisa’ya;
Sürecin en başından itibaren yapılabilecek desteğinde ötesinde yardımcı olan sevgili Umut Bey’e ve randevu günü yardımcı olan Ali beye en içten şekilde teşekkür ederim.

Yusuf SERT

Ben Hilmiye ark. Almanya akraba ziyareti vizesi için bana sağladığınız ilgi ve alakadan ötürü size gönülden teşekkür ediyorum.

Hilmiye Ark

Vize süreci içerisinde hem ilgilerine hem verdikleri güvene gerçekten teşekkür ediyorum.profesyonel anlamda olabilecek en doğru yöntemleri kullanarak Birleşik krallık vizemi onaylattılar onlara çok şey borçluyum teşekkür ederim 🙏🙏

İlkin Karacaoglan

Pakistan vize basvurumda cok hizli ve tecrubeli bir sekilde hizmet aldim.Bir sonraki gidecegim ulkenin vizesi icin nereye basvuracagimi biliyorum…

nazif akbas

Amerikan vizesi için danışmanlık hizmeti aldık.Başindan sonuna kadar son derece profesyonel ve eksiksiz bir hizmet aldık. Konsolosluk görüşme saatinde dahi bizi orada karşılayıp, yönlendirdiler.
Çok teşekkür ediyorum

A. BAŞ

Profesyonel ve kurumsal çalışma anlayışlarından çok memnun kaldım. Daha önce de İngiltere vizesi konusunda başka bir firma ile çalışmıştım ve çok sorun yaşamıştım. Salt Vize bana daha önce yaşadığım olumsuz deneyimi unutturacak şekilde güzel bir hizmet verdi. İleri tarihlerdeki vize işlemlerim için kesinlikle yeniden kendilerini tercih edeceğim. Teşekkürler kaliteli ve iyi hizmet anlayışları ve doğru iletişim biçimleri için.

Dilsad Celebi

Annemin yanıma gelmesi için vize hakkında araştırma yaparken tesadüfen internette SaltVisa’ya denk geldim. İlk başta tereddüt etsemde(çünkü malum dolandırıcılık haberlerini çok duyuyoruz) whatsapp üzerinden Umut Bey’le iletişime geçtim. Ve sonrası o kadar kolay gelişti ki bizim için annemin tek başına bu evrakları hazırlayıp randevu işlemleriyle uğraşması zor olurdu. Ama sağolsun Umut Bey her konuda çok yardımcı oldu ve 2 hafta gibi kısa bir sürede vizemiz geldi. Kendisine ve ekibine gerçekten çok teşekkür ederiz 🙏🌸💕

Hande Erol

Salt visaya başvurduğumda daha önce başka bir şirketle çalışmış olup hiç beğenmeyerek başvurdum ama çok şükür schengen vizesini almamda çok yardımcı oldular yolları açık olsun güvenle başvurabilirsiniz

mehmet han

İlk defa vize başvurusunda bulunduk ve onayımizi aldik. Basta işleyişe dair bilmediğimiz ve kafamıza takılan birçok mesele vardı. Tüm soru işaretlerimizi saltvisa danışmanlık ile giderdik. Özellikle umut beyin bizi sabırla dinleyip her sorumuza ilgiyle cevap vermesi ve tecrübesi bizi çok rahatlattı. Eğer vize almayı düşünüyorsanız kendiniz hiç uğraşmayın derim umut bey ve ekibi bu işi çok iyi yapıyor. Teşekkürler Saltvisa Danışmanlık💐

BUKET BA

Sürecin başından sonuna kadar tam anlamı ile profesyonel olarak yol aldık, ve uzun süreli schengen vizemizi aldık.çok teşekkürler
Semra Şirin

semra sirin

Umut Bey ve ekibi her adımda kibarca yardımcı oldular, özenle çalışıyorlar, aldığım vize danışmanlık hizmetinden çok memnun kaldım , teşekkürler

Selin Koybasi

SaltVisa, Umut Sayar ve tüm ekibe çok teşekkür ederim. Vize süreci boyunca ilgi, bilgilendirme ve takip konularında çok yardımcı oldular, danışmanlık ve yönlendirmeleri sayesinde hızlıca işlemlerim tamamlandı. bu konuda her zaman hizmet almak isteyeceğim bir adresim oldu.

kumru pinargozu

İngiltere vizesi için başvurduğumuz SaltVisa ailesine ve özellikle Umut beye yardımları için çok teşekkür ederiz..En başından sonuna kadar en ince detayına kadar bize yardımcı oldular..Ve sonunda sorunsuz bir şekilde vizemizi aldık..Tekrar teşekkür ederiz..😊😊😊

ceyda gazioglu Konak

SaltVisa danışmanlığa teşekkürleri bir borç biliriz…
Başta Umut bey olmak üzere, her görüşmemizde ismimizin hitab edilerek konuşulması, nazik ve güzel davranışlarından dolayı tüm ekibe teşekkür ederiz. 💐
Bizim daha önce red almış olduğumuz U.S.A vizemiz, sarf etmiş oldukları efor sayesinde onaylandı.🤲 Umut bey ve Gökhan bey’e tekrar tekrar teşekkür eder, herkese böyle güzel bir ekiple çalışmasını tavsiye ederiz.
SaltVisa sevgiyle kalın…☺

Mehtap Ayçiçek

Umut bey tarafindan vize danismanlik hizmeti aldim. Bu isle ugrasan diger vize sirketlerinin yaninda hizli ve guvenilir hizmet saglamaktalar. Tum soru ve problemlerime en kisa sure icerisinde yanit verip, yapmam gerekenleri ve onemli detaylari aktardilar. Musteri memnuniyeti ve ise verilmis ozenle karsilasmak icin birebir aracilik sirketi. Her sey icin tesekkurler.

Burak DENGİZ

Vize islemlerimiz sirasinda Umut Bey ile çalışma firsati bulduk.Kendisinin takipci sonuc odakli nazik ve titiz yaklasimi ile sorunsuz vizemizi aldik.Cok memnun kaldik.Salt vizeyi herkese tavsiye ederim.👍👍

Oya Unlukara

Super profosyenlik super hizmet ….
Uc kez ingiltere vizesi icin ailece ihtiyacimiz oldu her konuda hizli ve eksiksiz hizmet aldik ve islemlerimiz problemsiz olumlu sonuclandi
Yapilan hizmet kalitesine gore hizmet komisyonu piyasaya gore son derece makul
Tesekkurler salt visa …

seckin atilla

Salt visayı ben internetten buldum.Gerçekten ben ilgilerinden çok memnun kaldım .Bütün aramalarına ve mesajlarıma güleryüzle cevap verildi.Umut bey ve ekipteki arkadaşlar benimle özel ilgilendiler ve vizemizide çok kolay bir şekilde aldık .Tekrar görüşmek dileğiyle bütün çalışanlara sevgiler ….

Ayşe Demirköz

İlk defa vize almaya çalıştığım için saltvisa dan yardım istedim gerçekten işlerinde profesyonel ve içimizi ferahlatan bir kurum bütün aşamalarda yanımızda oldular emekleri için çok teşekkürler

zülfü çevik

Vize çıkarma işlemlerimiz SaltVisa sayesinde çok hızlı gerçekleşti , herkese tavsiye ediyorum , güvenilir ve çözüm odaklı bir firma , teşekkürler.

Feyza Erdem

Daha önceki vizelerimi herhangi bir vize merkezi kullanmadan hep kendi almış birisi olarak vize redlerinin arttığı bu dönemde işlemlerimi bir vize danışmanlık firması ile yürütmeye karar verdim. Bir arkadaşımın tavsiyesi ile SaltVisa ile tanıştım. Saltvisa’dan Umut bey bana yardımcı oldu. Kendisi ilk görüşmeden vizem çıkana kadar her sorumla yakından ilgilenerek vize başvuru surecimin sorunsuz tamamlanmasını sağladı. Kendisi gerçekten tecrübeli işini layıkıyla yapan birisi. Yardımları için sayın Umut beye buradan da bir kez daha teşekkür ederim

Burak Satılmış

Kesinlikle tavsiye ediyorum. Başta Umut bey olmak üzere SaltVisa ailesine çok teşekkür ederim. Daha önce red yemiştim ve buna rağmen Umut bey’in profesyonel iş deneyimi sayesinde vizem çıktı. Sonuçlanma sürecine kadar ilgi ve alakadar olmaları çok memnun edici. Çok teşekkür ediyorum ve kesinlikle tavsiye ederim.

faruk kara

SaltVisa Danışmalık, benim yurtdışında başvurup en az 15 gün içerisinde alabileceğim vizeyi iki gün içerisinde aldı, üstelik Umut beyle şahsen tanışmadan pasaportum havaalanından teslim alındı ve kaldığım otele teslim edildi. Müthiş bir servis. Tüm SaltVisa ekibine ve kurye şirketine, özellikle Umut beye çok teşekkür ederim. Vize almak isteyen herkese şiddetle tavsiye ederim, hiç kendiniz uğraşıpta hayal kırıklığına uğramayın, bırakın profesyonel SaltVisa ekibi sizin için yapsın 💪🏻🥇🏆

Bora Altunsecen

Abd vizesi icin basvuru surecimizde bize destek olan, titizlikle calisip, her zaman sorularimiza ictenlikle ve hizli bir sekilde cevap veren Salt Visa ekibine cok tesekkur ediyorum. Ozellikle Ozge Hanim ve Gokhan Bey sagolun. Kesinlikle tavsiye ediyorum, isinin ehli bir vize firmasi.

Sybille Cybill

BAE konsolosluğundan bazı onay işlemlerimiz için SaltVisa’yı önermişlerdi. Umut Bey gayet hızlı cevap döndü ve yol gösterdi sağolsun. Evraklarımızın şehirlerarası kargosu dahil bir haftada elimize ulaşmasını sağladı, tekrar teşekkür ediyorum ilgi, alakası için 👍

volgasimsek

almanya için daha önce başka firmalar aracılığı ile başvurdum ve ret aldım . bu sefer salt visayı tercih ettim ve reddime rağmen vize aldılar teşekkürler saltvisa

barış tümer

Çok profesyonel,işini gerçekten titizlikle yapan bir kurum.Özellikle tüm süreç boyunca sorularıma yanıt alabildiğim için çok memnun kaldım .Güvenilir olduğu için ayrıca tavsiye ediyorum

dila d

Umut Bey başta olmak üzere tüm SaltVisa çalışanlarına Amerika vize sürecindeki destekleri için teşekkür ederiz. Oldukça ilgili davrandılar, sorularımızı sabırla yanıtladılar. Danışmanlık hizmetlerinden memnun kaldık.

Beyza BOZİK

Hizmet kalitesi harika! Ne zaman ihtiyacınız olursa profesyonel bir şekilde yardımcı oluyorlar. Sonraki vizelerime de sizinle devam edeceğim kesinlikle 👍

Bilal Altay

Ticari vize için almış olduğumuz danışmanlık ile kolaylıkla işlemlerimizi tamamladık. Ayrıca Umut Bey’in ilgisi için teşekkür ederiz..

İrem Atac

Salt Visa Umut Bey,
Shengen visa basvurumuz icin cok kisa sure icinde en hizli sekilde basvurumuzu yaptirdi ve visa mizi aldirdi,
Anlasmali Kendi danismanlik sirketimiz olmasina ragmen o cozebildi vize problemimizi,
Cok tesekkurler,is ini iyi yapan insanlari seviyoruz🙏🏻

Yasir Aluç

Nato toplantısı olduğundan dolayı İspanya konsolosluğu kapalı olduğu halde çok hızlı alternatif üretip vize işlemlerimizi tamamladılar. Başta Umut bey olmak üzere özverileri için tüm ekibe teşekkür ederim işlerini profesyonelce yürütüyorlar.

Halil Hopa

Gana,Gabon ve Burkina Faso vize işlemlerimizde bize verdiği desteklerden ötürü Umut Bey’e teşekkür ederim hızlı işlemlerden dolayı da ayrıca teşekkürlerimi sunarım .

CİHAN CANTÜRK

Daha önce kendim yapmış olduğum schengen vize başvurusundan red yemiştim. Umut bey ve salt visa ekibi ile tanıştım. Umut bey ile ilk görüşmemizde, sorunumu dinleyip çözüm odaklı yaklaşmıştı, içimi rahatlatan bir görüşme oldu. Geçen hafta schengen vize başvurusunda bulunduk ve bugün İtalya vize başvurumun kabul olduğunu öğrendim. Umut bey ve ekibine çok teşekkür ederim. Bu süreç boyunca her türlü soruma anında cevap verdiler ve çok ilgiliydiler.

Hakan Köylü

Umut bey’den danışmanlık aldım. Tüm süreç boyunca sıkılmadan sorularımı cevapladılar sağolsunlar 🙂 Avusturya vizemi görüşmeden 5 gün sonra aldım. Ellerine sağlık.

hilal uğur

En üst kalitede hizmet alabileceğiniz işlerinde son derece uzman ve bilgili elemanların işlettiği harikulade bir kurum kendilerine çok teşekkürler

Kemal ISKAP

Gerçekten çok hızlı, süper bir servis aldım. Çok hakim, Malezya’dan diplomami Türkiye’ye ve çok güvenli bir şekilde BAE konsolosluğundan onaya sunuldu.

Dürüst olmak gerekirse çok hızlı ve mükemmel hizmet, müşteri ilişkileri ekibi o kadar etkili ve verimli ki ne yaptıklarını biliyorlar ve en iyi tavsiyeleri veriyorlar.
Eğitim sertifikamın BAE’nin Türkiye büyükelçiliği tarafından değerlendirilmesi gerekiyor, eğitim sertifikamı gönderdim ve çok kısa sürede çeviri dahil hallettiler!

Bravo

yusuf incekara

Almanya vize başvurusu için Umut beyden danışmanlık aldım. Zamanım kısıtlıydı bu sebeple sorularım için hızlı geri dönüşlere ihtiyacım vardı, kendisi çok yardımcı oldu. Doğru yönlendirmeleri sayesinde sürecim çok rahat ilerledi. Başvurum istediğim gibi sonuçlandı, Almanya vize danışmanlığı için SaltVisa’ya teşekkür ediyorum.

Figen Sirel

Kendilerine Dubai’de oturma izni için gerekli belgelerin Arapça’ya tercümesi ve konsolosluk onayları için başvurdum. Ek olarak kaymakamlık ve apostil işlemlerim için de sağolsunlar destek oldular. Umut Bey’in özverisi,takibi ve hızlı geri dönüşleri sayesinde sürecim çok hızlı ve kolay şekilde tamamlandı. SaltVisa yurtdışı vize danışmanlık, doküman çevrimi, konsolosluk işlemleri gibi tüm ilgilenmeniz gereken işlemler için kesinlikle önereceğim bir firma.Ben çok memnun kaldım,tüm takıma ve Umut Bey’e teşekkürü borç bilirim.

Deniz Pazarcioglu

SaltVisayı internetten bulup araştırdım. Hemen benimle iletişime geçip, tüm sorularımı usanmadan sıkılmadan anında cevapladılar. Günün her saatinde ulaşabildim Umut beye, vize işlemlerimizle ilgilenen danışmanla.

Bu süreci sıkıntısız bize yaşattıkları için sonsuz teşekkürler 🙏🏼

Seda Bicak

Daha önce hiç yurtdışına çıkmadığım halde İspanya (schengen) vizesi başvurumda çoook yardımcı oldular ve süreç boyunca tüm sorularımı açık şekilde yanıtladılar. Çok teşekkürler, tavsiye ederim.

Tolga Kütükçü

İngiltereden turistik başvuru için ret aldıktan sonra başvurduğum firma. İlk konuşmadan sonra olan canlılıkları ve içtenlikleri ile devam ettik. Ret sonrası kabul aldık. Danışman şirket arayanlara tavsiyedir.

gülnihal babur

Vize işlemleri sırasında gösterdikleri ilgi ve güven için saltvisa ya teşekkür ederiz. Kendilerinden Dubai ve Fransa için hizmet aldık. Her sorumuza sabırla yanıt verdiler ve çok ilgili davrandılar. Kısa sürede Fransa vizesi alabildik. Amerika için de kendileriyle çalışmaktayız. Gösterdiği ilgi için Umut bey’e teşekkür ederiz. Gönül rahatlığı ile saltvisayı tercih edebilirsiniz.

Nurseli Cerrah

Londra ve schgen vizeleri almak İçin internetten tesadüfen buldum firmayı. Fakat iş disiplinleri ,
Bilgi ve tecrübeleri ve iş yapış şekillerini çok profesyonel buldum .O nedenle Amerika vizesi için de kendinlerine başvurdum .

BANU DENİZ AKAR

Almanya ziyaret vizesi başvurumuz için SaltVisa bize yardımcı oldu. Evraklari hazırlarken çok yardımcı oldular. Kendilerine buradan teşekkür ediyorum. Sonraki vize işlemleriniz için de SaltVisa yi tercih edeceğiz.

Güneş Ark

İngiltere grubumuzun vizelerini problemsiz alan şirket.
İngiltere vizesinin zor alındığını duyuyorduk. Aracı şirketten hizmet almaya karar verdik ve bir tanıdığımızin referansı ile salt vize ile tanıştı . Özge hanım bize yardımcı oldu ve yol haritası hazırladı. Uzun bekleme süresi sonrasi ekip üyelerimizin 6 sar aylık İngiltere vizeleri herhangi bir problem çıkmadan onay aldı.
Vize işlemlerimiz için bizlere sabırla yaklaşan bu firmaya özellikle Özge hanıma ve umut beye çok teşekkür ederiz.

Doğa Yurduneri

Online Dubai vize başvurusu için Saltvize’yle çalıştım.Fiyatlari görüştüğüm pek çok firmaya göre uygun, verdikleri hizmetten de memnun kaldım. İstanbul da Dubai vizesi için acenta arayanlara tavsiye edebileceğim bir firma.

sahra sahra

İlk yurtdışı seyahatim olduğu için Almanya vizem için saltvisa’dan yardım almıştım. Calışma şekillerinden memnun kaldım. Hızlı çalışıyorlar ve güven duymanızı sağlıyorlar.
Son olarak Amerika vize işlemim de yardımcı oldular. Hem randevu tarihimi değiştirdiler hem de süreç boyunca beni bilgilendirdiler.
Tüm sorularıma sabırla yanıt verdikleri ve işlemlerim sırasında gösterdikleri özen için Özge hanıma ve Umut beye çok teşekkür ederim.

Özgür Güçlü BAŞTUĞ

Umut Bey vasıtasıyla BAE apostil işlemlerimi beklediğimden de hızlı tamamlayan SaltVisa danışmanlık firmasına çok teşekkür ederim. Çok profesyonel ve deneyimli bir şekilde işlemlerinizi soru işareti bırakmadan tamamlıyorlar

Tevfik Fikret Aydemir

Hizli geri dönüş yapan ,Dürüst Prensipli ve ciddi bir firma. Şirketimizin tum vize işlemleri ile baştan sona ilgilenen Umut bey’e ve tum personellere teşekkür ederiz 🙏

SRP SADID OTOMOTIV D.A

Muhteşem hızlı ve samimi bi ekip oldukları İçin öncelikle kendinizi özel hissettiğiniz bi bünye.çok hızlı ve olumlu sonuçlar aldım.bugün itibariyle 10 yıllık ABD vizem onaylandı emekleri için teşekkür ediyorum

•Daimond Alex•

SaltVisa, bizim tatilimizi mükün yaptı.Misira gitmeye 1 ay daire ve uçak biletimizi almiştik ve vize gerekiyor diye bilmiyorduk.
Malesef 2018 Misira artık girmek içi vize gerektiğini öğrendik.
Eşim alöan vatandaş ve o havva linanida ala biliyor be malesef vize Misir konsolusunda, almam gerekti.
Bizim zamanimiz çok az kalmişti sadece 10günümüz.
SaltViza bulduk ve whats updan yazdık ve hemen cevap yolladılar.
Benim için ne kerekeceyini yazdklar ve gerçekten 6 günün içinde vizemi taöamladılar.
Tatilimi kurtardılar.
Burdan tekrar SaltVizaya çok teşekkür etmek istiyorum ve Misirda, selamlarimizi sunuyoruz.

Çok önemli, başka şirketletede yazmiştik, bize geri dönüş yapmadılar.

Saygılarımızla ve sevgimizle her zaman gine SaltVisa tercih ederiz.

Arife & Oliver

Arife Njoku

İşim geregı Dubai’ye sık sık seyahati eden biriyim.Salt vize ile internet üzerinden tesadüfen tanışdım.Bilgilendirmeleri,tecrübeleri ilgi ve alakalarından cok memnun kaldım.Du bai vizemi belirttikleri sürede almam bu şirkete güven duymamı sağladı Özge hanıma emekleri yardımları için teşekkür eder , saltvizeyi gönül rahatlığı ile herkese tavsiye ederim..İyiki varsınız

Akın Gr

Merhaba, vize bilgileri araştırırken sayfalarınızı inceleme fırsatı buldum. O kadar gereksiz bilgi ve yazı içeren siteler var ki Biraz. sizin. sitenizi inceleyip ders. almaları gerekir. Gerçekten. bu kadar faydalı bu kadar detaylı bilgileri. paylaştığınız için. teşekkür etme ihtiyacı. hissettim. Bir iş ancak bu kadar saygılı ve profesyonelce yapılır. Gerçekten tebrikler ve teşekkürler Özcan Işık . ( Yorum yazabileceğim herhangi bir sayfanız varsa seve seve olumlu yorum yazmak isterim.)

Öcü

Öncelikle başta Umut bey olmak üzere çok teşekkür ederim saltvize ekibine.İlk defa vize için başvurdum ve tüm sorularımı çok iyi dinleyip benimle iletişimi mükemmel kurdu.Kendimi o ekibin bi parçası yani ailesi gibi hissettirdi.En önemlisi güven hiçbir şey için beni tereddütte bırakmadı.Umut bey sayesinde Mısır vizemi aldım.Çok teşekkür ederim umut bey gerçekten çok saygılı bir şirket ve çok saygılı bir insansınız.Her zaman yardımcı oldular ve çok sabırlıydı ve çok ilgiliydi
Saltvize harika ve hepinize onlarla seyahat etmenizi tavsiye ederim.
Not : Bundan sonra ne zaman yurt dışına gitsem bu sizinle olucak 🙂
اشكركم كثيرا علي مجهودكم وشكرا لأستاذ أوموت

على طريقتي

Vize müracatı için güvenilr bürolardan bir tanesi SaltVisa tek adrestir süper hizmet ve güvenilir adrestir. Bütün Personale ve özellikle Umut beye teşekkür ederim.

Ayfetin Özbek

Benim vize işlemlerimle ve sigorta sürecimle ilgilenen Umut Bey’e çok teşekkür ederim. Güvenerek işlemlerinizi yapabilirsiniz, tavsiye ediyorum.

Damra

Çok stresliydim ve pek çok yeri araştırıp kafa karıştırıcı birçok şey duyduktan sonra Salt Visa’yla karşılaştım. İlk günden itibaren her şeyiyle ilgilenip, bütün sorularımı yanıtlayıp, stressiz bir süreç geçirmemi sağladılar. Hep çok bilgilendirip yardımcı oldular. Yine başvurmam gerekse başka herhangi bir yer düşünmem, herkese de hiç şüphe etmeden tavsiye ediyorum, salt visa’ya bütün iç rahatlığınızla güvenebilirsiniz.

Irem Acikalin

Avusturya turistik vize başvuru sürecinde Umut Bey ile çalıştık. Düzenli, itinalı olduklarını ve süreci çok iyi takip ettiklerini söylemeliyim. Bir sonraki seyahatimde de onlarla çalışmayı planlıyorum. Tavsiye ederim.

BEYZA NUR YILMAZ

Abu dhabi vizesi almak için müracaat ettim en kısa sürede hizmet aldım, tavsiye ederim.

Bihter Molla

Umut Bey İspanya vizem için benimle çok ilgilendi. Kendisine o kadar yazdım ve soru sordum ki… Sabırla yardımcı oldu, hiç aklıma gelmeyen detaylar hakkında bile beni bilgilendirdi ve şuan vizem çıktı!!! Tüm süreç boyunca hep iletişimdeydik. Dosyamın tesliminden, pasaportumun gelmesine kadar. Güvenle SaltVisa ile başvurunuzu yapabilirsiniz.

Selin Arslanturk

Ne iş yaparsanız yapın önce güven. Saltvisa güvenebileceğiniz adres. Aylar önce sadece bilgi almak için bir kere aramıştım. Aylar sonra vize işlemlerim için aradığımda direk ismimle hitap ettiler çok hoş bir durumdu işlerini sizi önemsediklerinin göstergesi gibiydi. Söyledikleri gibi 3 günde dubai vizemiz geldi hiçbir aksama yanlışlık olmadan. Vize sürecinde merak ettiğim tüm sorulara anında yanıt alabildim. Teretdüt yaşamadan pişmanlık duymadan zamanında ve doğru şekilde tüm sorularınıza yanıt alabileceğiniz vize işlemlerinizi kusursuz şekilde halledicek bir firma arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Dilek Basancelebi

Bana pek zor gelen, gözümde büyüyen vize işlemim kolayca halledildi.
Hızlı ve prensipliler
Umut beye SaltVisa ya teşekkürler.

Ayse Emre

SaltVisa vize ve danışmanlık hizmeti aldığım birebir ilgi ve alaka gösteren işini tecrübeli bir şekilde yürüten ve güleryüzünü esirgemeyen çalışanlarıyla süreci yönetmek daha rahat ve kolay oldu… Umut Bey emeğiniz ve pozitif enerjiniz için teşekkür ederim.

Tuğça ZEYLAN

Öncelikle Umut beye çok çok teşekkür ederim. İlk defa vize başvurusu yapacağım için tedirgindim yanlış eksik olur diye ama o kadar çok yardımcı oldular ki bütün tedirginliğim yok oldu gitti. Her sorumu sıkılmadan şikayet etmeden her defasında en ince noktasına kadar cevap verdiği için çok teşekkür ederim. İşini çok titizlikle yaptığı için gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz 👍

Sinem ŞAHİN

Salt visa danışmanlık hizmetlerine ilgi alakasından visa işlemlerimi hızlı bi şekilde geciktirmeden vermiş oldukları güvenlerinden dolayı çok çok teşekkürlerimi saygılarımı sunup minnettarım saltvisa danışmanlık hizmetleri veren ekip çalışanlarına ayrıca başarılarının devamını dileyip teşekkür ediyorum saygılarımla ASLAN_bey

Aslan Bey

Umut bey’den almış olduğumuz hizmet gayet iyiydi çok ilğilendi kendileri 3 kişiye bir gün olmadan vize çıkardı güvenle tercih edeceğiniz bir adres ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederim umut bey ve salt visa ekibi

Gülseren Gül

Dubai vizesi için 3 arkadaş başvuru yaptık,internette de baya araştırdık sansımıza Salt Visa dan Umut bey ile iletişime geçtik gerçekten güvenilir işini hakkıyla yapan birisi kendisine ve firmasına teşekkür ederiz 2 günde sürecimiz tamamlandı ve kusursuz ilerledik

Alev Piral

Umut bey’den(SaltVisa) Vize danışmanlığı hizmeti aldım. Ben bugüne kadar ilk defa bir vize danışmanlık şirketinin ilgili ve kurumsal olduğunu gördüm. Gerçekten güvenerek hizmet satın alabilirsiniz.

Berkay Dinçer

Öncelikle ABD vize yenileme işlemimin olumlu sonuçlanmasındaki emekleri için çok teşekkür ediyorum. Umut bey ve çalışma arkadaşları hem vize başvurusundan önce hem de başvuruyu yaptıktan sonra çok ilgilendi. Hem annemin hem de benim vize sürecimde titizlikle çalıştılar. Ailemizin vizecisi diyebilirim.Herkese tavsiye ediyorum. İşlerini hakkıyla yapan bir ekibe sahipler.

Ekin Berivan İpek

Hali hazirda UK’de oturma izni olan bir ciftiz. Turkiyede dogan cocugumuz icin dependant vizeye, kayinvalidem icin ise ziyaretci vizesine basvurmak adina Salt Vize ile calistim. Bu konuda Ozge hanim bana yardimci oldu. Isini garantiye alan biri. Basvurularimi benden daha fazla sahiplendi ve oyle ugras gosterdi. Her iki vize basvurumuz da sorunsuz bir sekilde olumlu sonuclandi. Ilgi alaka is disiplini 5 yildiz, fiyat diger firmalara kiyasla makul fakat fiyatlar dolar olarak belirlendigi icin ucret suan daha yuksek olabilir. Tekrar calisir miyim? Kendi ailem icin de onumuzdeki aylarda ziyaretci vizesi almam gerekecek. O gun geldiginde ilk tercihim muhtemelen Salt Visa olacak. Bu surecte yukumu hafiflettikleri ve sorunsuz bir vize basvuru sureci yasamama yardimci olduklari icin Ozge hanima ve Umut beye tesekkur ediyorum.

sehzadegul

Misir vizesi icin kendileriyle calistik ve surec basariyla sonuclandi. Normalde misir vizesi oldukca zor cikiyor bu yuzden basvururken endiseliydik. Daha once basvurdugumuz sirketler surec konusunda yeterli bilgiye sahip degillerdi, ozellikle karsilastigimiz uslup kaba ve ilgisiz olabiliyordu ama salt visa ilk gorusmeden itibaren son derece profesyonel ve kibardi. Ilgileri icin tesekkur ederiz.

NUR NAS

Daha önce başka bir şirketle çalışmaya çalıştık ama hem profesyonel değillerdi hem de herşeyi zorla yapıyor gibilerdi. SaltVisa calışanları en başından itibaren hem çok profesyonel hem de çok samimi davrandılar. Gün ve saat fark etmeden her aradığımızda ve her mesaj attığımızda hemen döndüler. Vizenin çıkması için ellerinden geleni yaptılar. Tüm çalışanlarına çok teşekkür ederiz. Baska seyahalerde de yine gözümüz kapalı SaltVisa ile çalışacağımızdan eminiz. Herkese kesinlikle tavsiye ederiz.

Sehadet Nisa

Umut Bey’e çok teşekkürler. Amerika Vizem için uzatma başvurumu yaparken çok yardımcı oldu, mesajlarıma hemen geri dönüş sağladı , evraklar için destek oldu. Acıkcası ben daha zorlu bir süreç olacağını düşünmüştüm ama umduğumdan kolay geçti.
Ailem ve diğer vize işlemlerim için yine Salt Visa ile çalışmaya devam edicem.

Dila Ozer

Sevgili Umut bey Schengen vizemizi almamıza yardımcı oldu. Hiç bir sorumuz cevapsız kalmadı. İşini dürüst ve profesyonelce yapan bir şirket. Tavsiye ederim.

Elif Sanchez

Merhaba burdan herkese ilk yurt dışı deneyimim olacak ve karşıma SaltVisa-Vize Danışmanlığını karşıma çıkartı Umut beye ve diğer çalışma arkadaşları o kadar ilgili ve alakadar oldular ki kısa zaman içerisinde üstün deneyimşerinden dolayı Vizemi almama Yardımcı oldular ve bugün çok mutluyum emeği geçen Salt vize çalışanlarına çok ama çok teşekkür ederim ayrıca da şiddetle tavsiye edeceğim 🙏💐👍

yeliz yazgı

ABD vizemi tam 1 haftada yenilettiler. Tüm sorularıma anında cevap verip, sabırla ilgilendiler. Toplam 30 dakika ayırarak 10 senelik ABD vizesi aldım.. Çok sağ olun gerçekten.

Erdem Atalmış

ABD vize randevumun tarihini daha erken bir tarihe almam gerekiyordu. İş arkadaşımın tavsiyesi üzerine Saltvisa’ya danıştık. Saltvisa çalışanlarına ve Umut beye çok teşekkür ederim çok hızlı bir sürede sonuca ulaştık.
Vize işlemleri için Saltvisa’ yı rahatlıkla herkese tavsiye edebilirim. İleriki süreçlerde de kendileri ile çalışmayı kesinlikle düşünüyorum.

Unal Tiryaki

Seyahat etmeyi çok seven fakat Ülkeler arası gidiş gelişleri çok imkansız ve zor gibi düşünen biri olarak yazıyorum bu yorumu 🙂 salt visa ile tanışmam sayesinde tüm sorularıma cevap bulabildim ve ofislerine bile gitmeme gerek kalmadan bana verdikleri güven sayesinde uzaktan ödemelerimi yaparak vize işlemlerimi hızlıca sonuçlandırdılar günün her saati hangi ülkeye gidiş hakkında bilgi almak istediysem üşenmeden yanıtladılar ve bugün istediğim vizeler istediğim süre aralıklarında bana ulaştı teşekkür ediyorum 😘

Berrin Kaya

Merhabalar ben Dr. Korhan Cengiz. Şu an Birleşik Arap Emirliklerinde Öğretim Üyesi olarak görev yapıyorum. Doktora diplomanın onaylanması sürecini SaltVisa Vize Danışmanlık Hizmetlerinden Umut Bey devraldı. Bu süreçte, her telefon aramama, whatsapp yazışmama çok hızlı bir şekilde cevap aldım. Süreç ile ilgili çok profesyonel bir biçimde adım adım bilgilendirildim ve gerçekten çok kısa bir zamanda sürecim tamamlandı (Burada Umut Beyin kişisel eforları da oldukça fazla) Ve en önemlisi bunların hepsini yurtdışından takip ettim. Bu bağlamda, özellikle Umut beye ve çalışma arkadaşlarına çok teşekkür ediyorum, iyiki varsınız. Saltvisa Danışmanlık Hizmetlerini herkese tavsiye ediyorum ve benden onlara 5 yıldız.

Korhan Cengiz

Saltvisa- vize danışmanlık hizmetini internet üzerinden buldum. Tabi bu danışmanlık hizmetini bulana kadar bir sürü danışmanlık hizmetiyle görüştüm. Ya çok pahalılardı yada çok ilgisiz. Ancak Umut bey, her soruma sabırla geçte olsa cevap verdi. Hiç bir sorum havada kalmadı. Bazı konularda bilgim olmadığı için gerek videolu gerek fotoğraflı desteklerle bilgilendirdi. Ve sonunda tam 1 hafta 2 gün içinde vizelerimiz elimize ulaştı. hiç bir aksilik yaşamadan hemde. Kesinlikle şüpheye düşmeden yardım alınabilecek danışmanlık hizmetidir.
Tekrar tekrar teşekkür ederim.

Neslihan Westphal

BAE’ye yerleşim sürecinde gereken tüm evrakların tasdik işlemlerini SaltVisa Umut bey ile gerçekleştirdik. Oldukça çabuk tüm işlemlerimizi sonuçlandırdılar. Kendilerine çok teşekkürler.

Can Ozturkeri

Saltvisa danışmanlık tereddütsüz tercih edilecek bir acenta. Umut Bey ile ile Hollanda vizesi için
çalıştım. Müşteri memnuniyeti,Samimiyet ve profesyonellik bir arada çok memnun kaldık

Ekip çok hızlı ve güvenilir.Şiddetle tavsiye ediyorum.

Ali Kızmaz

Yurt dışı vize işlemlerim için başvurmuştum. Çok kısa süre içinde bütün işlemlerimi hallettiler. Verdikleri hızlı hizmetten ötürü kendilerine teşekkür ederim. Herkese tavsiye ediyorum.

Aykut Doğan

Çok yakında Polonya’ya gideceğim için vize işlemlerini halletmem gerekiyordu ama bu konuda en ufak fikrim de yoktu açıkçası. İnternette böyle bir yere denk gelince hemen bilgi almak istedim ve aradım. Sağolsunlar gayet güzel ilgilendiler Umut Bey ve Özge Hanım. En kısa zamanda da vize işlemlerini halletmiş olacağız umuyorum. Sahiden titizlikle ve karmaşaya meyil vermeden ilerleyen bir süreç oluyor. Teşekkürler SaltVisa.

Beyza Nur Atasoy

İsviçre öğrenci oturumu (D vize) için uzun arayışlardan sonra bulduğum işini gerçekten iyi yapan danışmanlık bürosu. Vize başvurusu sürecinde birçok kişi ile görüşmüştüm ve gerek fiyat gerek iletişim konusunda SaltVisa gerçekten en iyisiydi. Öncelikle konuşabileceğiniz ve her türlü sorunuzu çekinmeden sorabileceğiniz insanlarla çalışıyorsunuz. Bence bu sürecin en önemli noktası buydu. Bütün sorularıma ve tedirginliklerime, her zaman açıklayıcı, çözüm odaklı ve anında cevaplar geldi. Vize randevusu günü tüm belgelerin eksiksiz ve hatta ekstra çevirileri ile birlikte hazır olması beni gerçekten memnun etti. Emeklerine teşekkür ediyorum. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Beyza

SaltVisa’dan aldigimiz hizmetten cok memnun kaldik. Esimin Dubai’de calisma izninin cikarilmasi surecinde dokumanlarimizin tercumesini ve elcilik onaylarini cok hizli ve dogru sekilde yaptilar. Umut bey, tercuman bulunmasi zor olan Latince dokumanlarimizin bile hizli bir sekilde tercume edilmesini ve elcilik onayi alinmasini sagladi.Destekleri icin cok tesekkur ediyorum

Koray Yildiz

Saltvize danismanlik sirketine ben ve eşim adına , göstermiş olduklari ilgi,alaka,dürüstlük ve hizli surede islem yapmalari ve geri dönüşleri icin. Teşekkür ederiz.Ayrıca işlemlerimizi yapan ve takip eden aldığı bilgileri hemen aktaran UMUT beye ayrıca eşim ve şahsım adına hersey icin teşekkür ederiz.Kesinlikle güvenilir ve konuya hakimler

Rasit Gunaydin

Diplomalarımın; tercümesi, noter onayı, valilik onayı ve nihayetinde konsolosluğa sunulup oradaki sürecin takip edilmesi gibi sıkıntılı bir süreci yerimden kalkmadan yapmamı sağlayan, saygılı ve güvenilir bir firma.
Yüzyüze görüşmeden sadece telefon üzerinden böyle komleks bir işi hallettmek büyük konfor.
Teşekkürler ve başarılar.

Akın Saka

Merhabalar , ben Kerem Ağralı , sanatçıyım…Almanya Berlin de katılacağım bir karma sergi var . Ben de orada bulunmak istedim , lakin kendi yoğunluğumdan dolayı evrak işlerine koşturacak vaktim yoktu.
Bu nokta da SaltVISA şirketinden haberdar oldum , ve tüm detay işlemleri kendilerine emanet ettim. Daha evvel görüştüğüm bir kaç firma , mevcut kovıd vb sebeplerden dolayı işimin zor olduğunu dile getirdiler. Fakat sonradan SaltVısa şirketinden görüştüğüm Umut Sayar bey işi tamamen ele aldığını ve çekincem olmaması gerektiğini söyledi.
Kendisinin istediği , ve tüm detayları barındıran evraklarla beraber başvurumuzu yaptık , benim neredeyse hiç bir şey yapmam gerekmedi .Günün sonun da Alman konsolosluğundan , 1 hafta gibi kısa bir sürede vizemin onaylandığına dair pasaportum geldi.
Umut Sayar bey ve SaltVısaya ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyor , ve başım ağrımasın diyenlere burayı kesinlikle tavsiye ediyorum.

swullzi 77

Almanya vizesi almak için tanıştım.Süreç boyunca çok iyi ve doğru yönlendirildim. En yoğun dönemlerinde bile geri dönüş yapacaklarını belirterek yardımcı oldular. Bundan sonraki vize işlemlerinde SaltVisa ile daha kolay ve sağlıklı bir başvuru yapabileceğimi düşünüyorum her zaman ilk tercihim olacaktır.

Serkan Altın

Sağolsunlar 3 gün gibi kısa süre içerisinde vizem onaylanmış şekilde pasaportumu bana ulaştırdılar.Profesyonel iş takipleri ve cana yakın yaklaşımları sebebiyle kendilerine teşekkürü borç bilirim.

semih kıymaz

Bir çok vize sirketinden hizmet almis birisi olarak salt visa deneyimlerimi paylaşmak istedim. Kendileri ile Romanya vizesi almak için temas kurmustum. Temas kurduğum andan itibaren gorevlilerin güven verici davranış sergilemesi, samimi ve açık sözlü olmaları Salt Visa’nin beni etkileyen yanları oldu diyebilirim.
Ayrıca pasaportumu güvenle teslim alabilmem için Özge hanimin gösterdiği çabayı da kıymetli buldum. Umarım bu güzel özelliklerini korumayı başarırlar.
Yardımlarınız için bir kez daha teşekkür ederim.

Arda Diben

İlk defa vize başvurusu yapıyorum Umut bey le tanıştım çok hoş ve naif bir insan sabırla size son noktasına kadar yardımcı oluyor. Ve en garip olanı da hayatınıza bir dost daha ekliyorsunuz. Umut bey her şey için teşekkür ediyorum.

AHMET ERDOĞAN

Pandemi döneminde ABD vize işlemlerimi mükemmel bir şekilde hallettiler. Herşeyi en ince detaya kadar bizi bilgilendirdiler. Konsolosluğa gitmeden on gün içinde vizemizin elimize ulaşması gerçekten mucize. Umut Sayar beye özellikle çok teşekkürler.

Nük S

Almanya vizesi almak için internetten bulduğum bir sitedir saltvisa. Umut beyle ilk görüşmemde hem eski bir dost gibi sohbet ettik hem de bütün sorularımı sabırla cevapladı. Evrakları gonderdikten bir hafta sonra vizem çıktı. Bu arada her telefonumu her mesajımı sabırla yanitladilar. Çok ilgili, profesyonel ve deneyimli bulduğum bir yerdir. Umut bey çok nazik, çok sıcakkanlı, harika biri. Daha önceleri boşuna kosturmusum vize için. Bundan sonra sadece saltvisa diyorum.

Serpil Surav

Gerekli işlemleri son derece hızlı bir şekilde gerçekleştirdiler ve tüm süreç ile ilgili en başından itibaren çok iyi bir şekilde bilgilendirdiler. İşini son derece iyi yapan güvenilir bir firma. Her zaman ulaşılabilirler ve sorularımıza çok hızlı yanıt verdiler. Hiç tereddüt etmeden çalışılabilir.

Bahadir Guner

İnternet araştırmasından bulduğum salt visa danışmanlık firmasından Mısır vizesi için başvuru yaptım , ilk görüşmemizden itibaren kurduğumuz olumlu diyaloğumuz , hızlı ve profesyonel şeklinde aldığım hizmet ile devam etti . Ayrıca çalışanların ilgisinden ve devamlı bilgi vermesinden çok memnun kaldım , bundan sonraki vize başvurularımı salt visa dan yapmayı düşünüyorum.

Hamit Nazar

Saltvisa benimle eşimin ABD vizesini kısa sürede sonuçlandırdı. Yetkilisi Umut bey, iş takibi ve süratli çalışması ile tam bir profesyonel olarak hizmette bulundu.

Nesim Azuz

ABD turist vizemin yenileme islemleri icin temas ettigim Salt Vize Danismanlik, son derece titiz, profesyonel ve samimi hizmet veren bir kurumdur. Surec boyunca cok hizli ve etkili iletisim kurdugum calisanlar, her konuda eksiksiz bilgilendirme yaptilar. Hicbir sorun yasamadan vizem yenilendi. Kesinlikle tavsiye edecegim Salt Vize Danismanlik ile hic teredddut etmeden calisabilirsiniz.

Ecenur Ergin

Mısır çalışma vizesi sürecimde konsolosluk işlemleri icin cok ilgili konusunda uzman ve her aramada iki calista cevaplayan inanilmaz profesyonel ekip. Ozellikle benim gibi cok soru soran, cok detay dusunen mukemmelliyetci kisiler buradan hizmet alabilirler. ( cok kibar cok saygin konusuyorlar 👍🙏)

D E

Bütün süreç çok iyi yönetildi, her şey için teşekkürler

Aycan Özgültekin

Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim gayet memnun kaldım kısa bir süre içinde benim Rusya vize işlemi mi hallettikleri içinde ayrıca tekrardan teşekkür ederim aradığım vize danışmanlık merkezini bulduğum için mutluyum

Onur Durmuş

Umut beye Özge Hanıma çok teşekkür ederim, çok ilgililer 3 günde bütün işlemleri hallettiler. Emeklerine sağlık. Güvebilirsiniz. Samimi ve özenle her işlemi yaptılar.

ezgi s.

Aşırı ilgililerdi. Doğru şekilde yönlendirme ile uzun yıllar vizem oldu. Salt Visa ailesine teşekkürler😍😍

Mihrinaz Ozcelik

İLK BAŞVURUM, SIKINTISIZ VE TERTEMİZ BİR SONUÇ. EMEĞİNİZE SAĞLIK SALT VİSA EKİBİ. HARİKA BİR KURUM PROFESYONEL BİR ÇALIŞMA , TEBRİKLER …

Ozan ALBAYRAK

Güvenilir ve hızlı bir şekilde vizemi aldım, ilgi ve alaka için Özge hanıma çok teşekkür ederim .

Sehnaz /İsmail Güçlü

Çok değerli ve güzel bir çalışma sistemiyle bize yardımcı olan umut bey ve salt vize çalışanları çok memnun kaldık vizemiz geldi ve kendilerinin vermiş oldukları emek herşey çok güzeldi herşey için teşekkür ederim saltvisa 🙏😊

İmparator kk

Salt Visa çok tsk ederim hersey için.Cok güzel ilgilendiniz.nasil olup bitti anlamadim bile.emekleriniz için hepinize ayrı ayrı tsk ederim.🙏

Halime aslan

Vize başvurusunu ilk yaptığım ilk andan ve süreç tamamlanıncaya kadarki süreçte çok iyi bir şekilde ilgilenildi. Her şey için teşekkür ediyorum.

Hasan Kaya

Gerçekten işlerini çok iyi yapan bir firma. Özellikle Ozge Hn sağolsun her konuda yardımcı oldu. Kesinlikle tavsiye ediyorum

NEZIH GURKAN ZIHNA

Vize sürecinde expres vizeyle kısa sürede Umut Bey yardımcı oldu ve vizemizi aldık kendisine çok çok teşekkür ediyorum.Sürekli sorularınıza samimi cevap veren ve ayrıca Özge hanımada teşekkür ederim🙏🏻🙏🏻

İsmail Yılmaz

Schengen Turistik vize başvuru sürecinde bilgileri, deneyimi ve detaylara verdikleri önemle baştan sona iyi iş çıkardılar . Aldım vizeyi .

MENDERES DUYAN

İtalya vizem için başvurdum ,İlk vizem olduğu için çıkmaması konusunda tedirgindim ama kolayca vizemizi aldık, ilgileri alakaları için teşekkür ediyorum 🙏🏻

dilara ünal

Umut beye teşekkür ederim, çok ilgili ve profesyonel bir ekip ve sonuç mükemmel
Tekrar çalışmak dileğiyle.

chamnaz Mihandoust

Bugüne kadar çalıştığım en iyi danışmanlık firmasi… İlgililerini alakalarını esirgemeyen çözüm odaklı vize danışmanlık firması.. kendilerine buradan da çok teşekkür ediyorum.

Burçin Çanakkale

Dubai vizesi için kendileriyle çalışma şansım oldu. Süreç beklediğimden kısa sürdü ve çok yardımcı oldular. Umut Beye yardımları için ayrıca teşekkür ediyorum.

Bertan Dadaşoğlu

İngiltere vize başvurum için Umut Bey yardımcı oldu ve hiç bir sorun yaşamadan vize başvurum onaylandı.

Abdi Hızal

Ailece vize işlemlerinden
Çok memnun kaldık herkese tavsiye edebilirim tüm ekibin
ilgi alakalarına teşekkürler….

catak dernegi37

Kendilerine çok teşekkür ediyorum! Üzerimden bütün yükü alıp süreci hızlandırıp vizemi almamı sağladılar. 🙌

Veysel Turkel

ABD vizelerimizin yenilenmesi için kendilerinden servis aldık; işini çok iyi takip eden profesyonel bir ekip var. İletişimi çok iyi. Tavsiye ederiz.

Alper Toker

Vizem saatler içinde çıktı, çok memnun kaldım, çok teşekkür ediyorum ilgileri için🙏🏻☺️

Ülgen Demirbaş

Umut beye çok teşekkür ederiz . Emeğinize sağlık çok ilgilendi. Herkese tavsiye edilir . Profesyonel bi hizmet.

Rıdvan KOYUN

Sürecin başından itibaren her konuda titizlik ile ilgilendiler. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Seda Oğuz

Umut bey’in ellerine sağlık olmayacağı oldurdu ve 1 günde dubai vizemizi çıkarttı

Anıl Çaydam

Müşterileriyle yakından ilgilenen, ABD vizesi için mutlaka başvurulması gereken bir yer. İlgilendikleri için çok teşekkür ederiz

Bektaş

Çok başarılı ve ilgili bir firma almanya vizesi aldık hızlı ve güvenilir gösterdikleri ilgi alaka icin teşekkürler

Hasan Yavas

Salt Visa’ya çok teşekkür ediyorum… Amerika vizem bugün itibarı ile onaylandı… Çok ilgililer ve çok hızlılar… Teşekkürler Salt Visa… 👍❤️🙏

TATSİANA MATAFONAVA

Herşey için teşekkür ederiz, çok memnun kaldık.

Bunyamin Yigit

Sadece 3 günde tüm çeviri ve tasdik işlemlerini yaptıkları için, kendilerine çok teşekkür ederim.

Zeynep ARSLAN

Daha önce çok yerden vize aldım bu kadar ilgilenen ve işinin hakkını veren konuşmaları samimi gelen vize danışmanlığına rastlamadım SALTVİSA ya çok teşekkür ederim

Necati Amak

Umut Bey’in hizli, pratik ve limitsiz yardimlari uzun ve zahmetli görünen evrak sürecini inanilmaz surede bitirmemizi sagladi, cok tesekkurler.

Selen Kaydar

Bizimle baya ilgiliydiler sağolsunlar vizelerimiz çıktı emeği olan herkese çok teşekkürler içten bir şekilde herkese öneriyorum.

Sude Yavuz

Şiddetle tavsiye ediyorum 24 saatten az sürede vizemiz geldi. Umut beye çok teşekkür ederiz. İletişim hızları çok çok iyi.

Berkçe Sertdemir

Güvenle işlem yaptirabileceginiz . Pasaportlarını gönderebileceğiniz özel bi firma .
Kendilerine teşekkür ederim destekleri ve ilgileri için

Nurhan ÖR

Dubai vizesi için başvuru yaptım çok kısa sürede halledildi müşteri memnuniyeti harika

İrem Akyüz

Mükemmel danışmanlık.Bizzat tanışmasakta saygılı,nazik ve profosyenel çalışanlar en önemlisi güvenilir insanlar.Teşekkür ederim saltvisa ve çalışanları…

Atay Simsek

Yardımları için çok teşekkür ederiz. <3

Batuhan Gezer

Arkadaşlar gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz, önceleri şüpheyle yaklaştım ama şimdi yani bugün iyi ki sizinle iletişime geçtim diyorum.herşey için çok Teşekkür ederim 🙏🏻

Yusuf Takı

Çok kısa bir sürede abd vize islemlerimiz sorunsuz bir şekilde tamamlandi çok teşekkür ederiz emeğinize sağlık

Civan Yilmaz Tunc

Kisa surede tum islemlerimizi sorunsuz tamamladilar. Vize islemlerimizde memnun kaldigimiz bir sirket.tesekkurler.

Esma

Islerini cok iyi yapiyorlar tecrubelerine gonul rahatligi ile guvenebilirsiniz.

Umut Akdemir

Şans eseri bulduğum bu acente kısa sürede Rusya vizemi almamda büyük başarı sağladı dönüşte Şengen vizesi için yine bu acente tercihim. Herkese tavsiye ediyorum arkadaşlar

Mehmet Bağator

Gerçekten çok güvenilir ve işinin ehli insanlar kaç gündür uğraştığım vize ve diğer tüm evrakları hızlı bi şekilde yaptılar TEŞKURLERRR

Erkan Aydın

Gerçekten çok hızlı ve kalite servis veriyorlar, herkese tavsiye ederim. Çok kısa sürede evraklarımızı Türk ve Yabancı yerlerde tasdiklediler. Umut bey çok ilgili ve bilgili her konuda

Yiğit Güleç

SaltVisa teşekkür ediyorum gerçekten çok ilgililer çok yardımcı oldular özelikle umut sayar bey çok teşekkür ederim visa işi olan tüm arkadaşlarıma sizi önerecem

Selahattin Torcan

Harika bir hizmet, hızlı çözüm 🙂

Servet Çaglayan

İşini uzmanlikla yapıyorlar tam bir profesyonel ler ilgi alaka geri dönüş gerçek bir danışmanlık istiyorsan Salt Visa_ vize 👍👏

Mesut Aksoy

Romanya vizemi salt visa danışmanlıktan aldım gerçekten memnun kaldım her sorumu açık bir şekilde ifade ettiler.

Yakup Bolcal

İlgi ve hizmetten çok memnun kaldık. Üzerimizden bir yük alindi vize başvurularında. Teşekkürler

taxlitvl

Umut bey ve tum calisanlar cok yardimci oldular her konuda gercekten cok guzel bir ajans saltvisa vize danismanlik gercekten harika cok memnun oldum⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Ali Erhalac

Umut Bey’e destekleri için çok teşekkürler. Sorunsuz ve hızlı bir şekilde işlemlerim halledildi. Her adımda bilgilendirildim.

Erkmen Altuntas

Umut beye Vize surecindeki profesyonel ve ozverili tavri ile samimi destegi icin cok tesekkur ederim…

Ilknur krp

Vizem çok kısa zamanda hiç problemsiz halledilir.Çok teşekkürler

Armağan CANOVA

Salt Visa ekibine Özge Hanım’a Gökhan Bey’e emekleri için çok teşekkür ederim.

Begum Demir

Dubai vizesi ihtiyacımız oldu ,saolsun salvia çok hızlı bir şekilde çıkardı çok memnun kaldık teşekkür ediyorum kendilerine

Serkan Doodoeoso

Her defasında harika bir deneyim için bu mükemmel ekip ile çalışmanız gerekmekte

Doğukan UTKU

Çok memnun kaldım. Vize işlemleri için tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz.

Ömer Yılmaz Özdemir

Eksiksiz bir biçimde işlemler tamamlandı, kesinlikle tavsiye ederim.

Ufuk Ozkan

Vizem çıktı çok memnun kaldım.SaltVisa ekibine teşekkür ederim.

Eren

İlgi ve duyarliliginizdan dolayı çok teşekkür ederim ben ve ailem size minnettarız işlerinizde başarılar dilerim.

Ibrahim Genceeler

Çok kısa sürede USA vize işlemlerimizi sorunsuz bir şekilde halletti. Teşekkürler SaltVisa👏

Neslihan Kekeme

Çalışanların ilgisi, bilmediğiniz konularla alakalı detaylı açıklamaları, faydalı tavsiyelerde bulunmaları ve kaliteli hizmet anlayışlarını tebrik ediyorum 👍

Yasin M. Ozkasapoglu

Belge tasdik konusunda çok yardımcı oldular ve bütün işlemlerimi en kısa sürede tamamladılar.

Mehmet Kuyar

Gerçekten çok hızlı ve gayet ilgi alakalı oldukları için Saltvisa ailesine çalışanlarına çok teşekkür ederim

Nezir Ertaş

Vize alma süreciyle alakalı bütün sorularımı yanıtlayan,yol gösteren ve yardımcı olan Umut beye teşekkürlerimi sunuyorum.

Osman Omay

Cok profesyonel davranildi ve soylenen zamanda islemler halledildi. Tavsiye ederim.

Kadir Ozmen

Kısa süre içerisinde tüm sorularıma hızlıca samimi bir şekilde cevap verildi.Tüm düşüncelerim,sorularım bir yanıta vardı.Çalışmalarınızın kalitesi ve hızlılığı beni etkiledi.Teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

Emre Erzurum

İtalya vize başvurusu için yardımcı oldular, memnun kaldım. İlgileri için buradan da teşekkür ediyorum.

Aybüke Sayar

Fazlasıyla yardımcı oldular. İşlemleri hızlı yürüten bir şirket.

Another Human Being

Cok hizli bir sekilde islemlerimiz tamamlandi.

Süleyman Bozoglan

Çok memnun kaldım ilgi ve alakaları dan dolayı çok memnun oldum tşkler

Zeynel Bozgeyik

Yardımlarınız için cok teşekkür ederiz baya ilgilendi sağolsun herşeyi hazırlamışlar vizeyi de kolayca aldık.

Batuhan Enes

İki kere red aldığım vizeyi tek seferde çıkardılar. Gerçekten işinin ehli insanlar.

Murat Taş

Süper hızlı işlem

Sevgi Arslan

Aldığım hizmetten memnunum.Iletisim çok iyi… Teşekkür ederim

Tek Nokta

Amerika turist vizesi konusunda çok yardımcı oldular. Vizemi sorunsuz bir şekilde aldım.

Fatih Colakoglu

Uzun zaman visa almak için uraştim bir çok şirketin yapamiyacagi işi yaptilar, teşekkür edeyorum 😍😍

Mehdi Bashiri

Muhteşem

Samsung Kara

İsveç vizesi için başvurdum, hızlı ve kolay bir süreç oldu, teşekkürler

Keremuslular

Çok ilgili bir firma, her konuda yardımcı oluyorlar, herkese öneriyorum.

Tugce Ozturk

Ben çok memnun kaldım, herkese tavsiye ederim.

Hasan Samancı

Güler yüzlü ve hızlı bir deneyim

Tolga kazancıoğlu

Arkadaşımın tavsiyesi üzerine vize işlemlerim için başvurmuştum. Özge hanım’a ve Umut bey’e çok teşekkür ederim.

Mehmet Baser

Çok ilgili ve naziklerdi, çok teşekkürler

Eda Candan

Çok hızlı ve kolay bir şekilde vizemi almama yardımcı oldular. İlginiz için teşekkür ediyorum

Baran Firat

Vize işlemlerini hızlı ve sorunsuz bir şekilde hallettiği için teşekkür ederim

Zasty Çağan

Vize işlemlerimiz oldukça kısa süre içerisinde halledildi teşekkür ederiz

Ekin Benal

Firmanın verdiği tüm hizmetlerden memnunuz. Çözüm odaklı ve hızlı bir firma. Teşekkürler.

Bilal

Emek ve destekleriniz icin tesekkur ederiz.Disiplin ve hızınız harika,aldigimiz hizmetten cok memnun kaldık.tesekkurlerr 🙏

Ahmet çetin007

Gayet hızlı bir şekilde işlemim halledildi. Çok memnun kaldım

Efe Doğukan Güler

Vize işlemlerimiz çok kolay ve sorunsuz sonuçlandı çok teşekkür ederiz.

Deha Derya POLİTOĞLU

Çok profesyonelce ve süper ilgi ,alaka.
Şiddetle tavsiye ediyorum.

Mehmet Yeniay

Memnun kaldım , tavsiye ederim

Kaan Mutluol

Kısa sürede abd vize işlemlerimizi hallettiler çok memnunuz çok teşekkür ederiz.

Damla Efe

2 saatte de vize çıkaramazsınız arkadaş, EFSANESİNİZ!!!!!!

Simla Semin

Vize konusunda çok yardımcı oldular. Çok teşekkür ederim

Merve Gode karataş

Ortalama iki günde çıkan Cezayir vizesi için teşekkürler.

HUZEYFE GELMEZ

Her isi kendileri hallediyor. Siz sadece gidip parmak izi veriyorsunuz. Iyi hizmet.

Yusuf Demirci

Umut bey teşekkürler
Çok kısa sürede Dubai vizesi aldık

Mehmet Ay

Vizem 2 günde çıktı teşekkür ederim.

Nurcan Coşkan

Çok ilgililer ve çok yardımcı oldular vize almamıza

Abdullatif

Umut bey e çok teşekkürler hızlı çözüm için tek adres

Tuncay Karatas

Teşekkür ederiz vize işlerinde gösterdiğiniz yakınlık ve yardımlarınız için

Mustafa EL

Vize sürecinde her adımda bilgilendirildim ve çok memnun kaldım.

Ayli Heydari

Titiz çalışıyorlar aklınız kalmıyor. Burdan tekrar teşekkürler

Barış Ulu

Aradigim ilk andan vizem cikana kadar her detayla cok ilgilen Umut bey ozelellikle tesekkur ederim.

Evren Oktay

Kısa sürede vize işlemlerimizi hallettiler çok teşekkürler 😊🤗

Erman Taysi

Kisaca, hizli, etkili ve profesyonel bir hizmet veriyorlar. Kesinlikle tavsiye ederim.

Hasan Oral

Umut beye destekleri için teşekkür ederiz çok memnun kaldım.

Utku Kaymaz

Özverili çalışması sayesinde vizemizi aldık teşekkür ederiz 🙏

Filiz Erdem

Her türlü sıkıntımla ilgilendiler. Teşekkür ederim, çok memnun kaldım.

Tuğçe Yıldırım

Her şey için çok memnun kaldık ilgileriz için teşekkürler

Aygul Alkis

Çok ilgililer en onemlisi guvenilir olmalari hersey icin tesekkurler

BORA KULNAR

Sagolsunlar Amerika vizesi icin yardimci oldular 👍

Burak Berk

Herşey için teşekkürler, Umut bey 🙂

Güler Haşhaş

Gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ediyorum

Kaan_ Mete_23

Çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim

Sinem Eren

Çok yardımcı oldu çok iyi biri tam işinin ehli

Güvencan Ege Güven

İlginiz ve işinizi güzel takip ettiğiniz için teşekkürler

Serpil Geçgel

Umut Bey’in ilgisi için çok teşekkür ederim

Cayit Yuksel

Her şeyden çok memnun kaldım. İlginiz için teşekkür ederim.

Yagmur Akcay

Çalısmalarınız ve ilginizden dolayı tebrik ediyorum.

Füsun Yordamlı

Elerinden gelenin en iyisi en hızlı şekilde yapıyorlar teşekkürler

Mehmet Sarıhan

Hızlı ve kaliteli hizmet

Burak Toptaş

Hızlı, güvenilir ve çözüm odaklı

Decortie Export

İşini bilen, sizi vizesiz göndermeyen bir işletme

Ugur Islim

Teşekkürler

Şükrü Dumlu

Çok ilgililer tavsiye ederim .

Yahya Teymur

Öneririm, ilgili ve güvenilirler

Arman Balçık

Teşekkürler.

Bilal Seyhan

Teşekkürler

Orhan Servet

Diploma tasdiki yaptırmamız gerekliydi. Bilmediğimiz bir konu olduğu için araştırmalara başladık. Şans eseri Salt Visa ismini duyduk ve bağlantıya geçtik. Umut Bey ile tanıştık. Titiz çalışmaları sayesinde işimizi kısa sürede hallettik. Salt Visa işini profesyonelce yapan bir şirket. Teşekkür ediyoruz. Herkese tavsiye ederim.

Serkan Ersoz

Başta Umut Bey olmak üzere içeride hizmet veren bütün herkese teşekkür ediyorum.İlk defa vize başvurusunda bulunacağım için çok heyecanlı ve tedirgindim fakat İşlerini o kadar iyi yapıyorlar ki tanıştıktan sonra bir an tereddüt ettirmediler.SaltVisa ailesine teşekkür ederim herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim gidin tanışın ve işi ehline bırakın 🖐️

Salih Bilikli

Herkese selamlar vize süreçlerimde herzaman saltvisa ile ilerlerim kendilerinin bu profesyonel yardımları için herzaman teşekkürederim

Yunus Çakar

Büyük emeklerinden dolayı Umut Bey’e ve ekibine teşekkür ediyorum. BAE’deki işverenim çok kısa sürede vizem için onaylı eğitim sertifikası istedi ancak Umut Bey ve ekibi bunu inanılmaz derecede zamanında yapmayı başardılar. Ayrıca bana zaman zaman durum hakkında bilgi veriyordu ki bu muhteşemdi. Her şey için gerçekten minnettarım. Saltvisa’yı tereddüt etmeden şiddetle tavsiye ediyorum.👌🏻🙏🏻

Ygt Cvs

Salt Visa’yı şiddetle tavsiye ederim. Hizmet harikaydı, çok düzgün, uygun fiyatlı ve çok hızlı. Çok profesyoneller. Tüm süreç tam anlamıyla onlar tarafından yürütüldü. Yurt dışına seyahat etmeyi planlayan arkadaşlarıma zaten tavsiye ettim ve gelecekte de kesinlikle kendileriyle çalışacağım.
Çok teşekkür ederim SaltVisa!

Fateme Parhizkari

Umut bey ve ekibinden çok güvenilir ve yetkin bir yardım aldım. Çok merhamet. Tereddüt etmeden tavsiye edebilirim.

Alper Tengüz

Şimdiye kadarki en iyi vize başvuru merkezi, dubai vizemi 3 saatte aldım

Eray Yazgac

Mükemmel servis ve destekleyici personel! Vizemi zamanında aldım. Herkese tavsiye edin! 👏

Murat Nuriyev

İyi hizmet

Khaled Shirzad

Diplomaların çok kısa sürede Arapça çevirisi, valilik, noter, ve elçilik onaylarını halletiler. Her aşamada Umut bey detaylı bilgi veriyor. Kendileri ile gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz.

Ökkeş Özdemir

İşini en iyi şekilde yapan hızlı ve güvenilir bir kurum.Samimiyetleri ve nazik tavırları için çok teşekkürler.Vize işlemlerimizi 1gunde halledip bizim için işleri kolaylastirdilar.Detayli bilgilendirmeleri ve heran ulaşılabilir olmaları çok güzel.Bundan sonra her türlü vize işlemi için ilk calacagimiz kapı SaltVisa olacaktır.

Gökcen Dogru

Vize işlemlerimiz sorunsuz bir şekilde halloldu. Güvenilir ve titiz bir ekip. Belgeler her koşul düşünülerek büyük bir dikkatle hazırlandı.

Cihan _

Bulgaristan vizesi başvurumuzda oldukça yardımcı oldular. Süreç boyunca detaylı bilgilendirmelerine ek olarak, sayısız sorumuza oldukça hızlı ve sabırlı yanıt verdiler. Ulaşılabilirllikeri ve güler yüzlü tavırları için çok teşekkür ederiz. Bundan sonraki tüm vize başvurularımızda tercih edeceğimiz güvenilir bir kurum bulduğumuz için çok memnunuz. Vize başvurusunda destek almak isteyen herkese öneriyoruz.

Memduh Hüsünbeyi

İlk kez yurtdışı deneyimi yaşayacağım için bu konuda bilgim oldukça azdı, SaltVisa hem vize alımı konusunda hem de seyahat içinde bilmem gereken, bana sorun yaşatacak durumlar hakkında oldukça bilgi verdi. Diğer danışmanlık şirketlerinin aksine gideceğim yerdeki süreçler hakkında oldukça bilgililerdi, çok memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Sevim Eftal Akşehirli

Kendilerini internette buldum ve gerçekten çok kaliteli ve hızlı bir şekilde sürecimi yöneterek beni çok büyük bir işten kurtardılar. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

İsmail Altuntop

SaltVisa firmasını, internet üzerinden yaptığım arama ile buldum. Birleşik Arap Emirliklerinde yaşıyorum, üniversite diplomamın tasdik işlemlerini yapmaları için kendileri ile irtibata geçtim.
Profesyonel bir firma, işlemlerimi çok kısa sürede hallettiler. İşlemler içerisinde, tercüme, yerel makam onayı, Birleşik Arap Emirlikleri İstanbul konsolosluktan tasdik işlemleri vardı.
Kendilerinden memnun kaldım, herkese tavsiye ederim.

TANER CETINKAYA

Samimiyet ve alakaları süper işlemlerim çok hızlı yapıldı güvenilirlikleri ayrı güzel böyle bir ekiple çalışmak harika benim gibi evrak olayını sevmeyenler için ayrıca tavsiye ederim tüm işlemlerde mutlak destek veriyorlar karşınızda her an mutabınız var üç gündür uğraşıp beceremdiğim vizemi aynı günde sonuçlandırıldı. Teşekkürler saltvize ailesi

Nazlı İmre

Profesyonel calisanlar , güzel hizmet , güleryüz , her sey harika . Tavsiye ederim.

Kadir Yuceayvaz

Güvenilir, samimi, işi bilen , karşınızda daima bir muhatap bulabileceğiniz ve sorularınızı en hızlı doğru şekilde yanıtlayan kurum. Rahatlıkla danışabilirsiniz.

Mehmet

İnternetten bulduğum Salt Visa’dan beklentimin çok üstünde bir hizmet aldığımı söyleyebilirim. İlk araştırdığımda ülkelere göre ayrı sayfaları olması garip gelmişti ama gerçekten de bir anlamı varmış. Dubai için diploma tercüme ve tasdik işlemlerimi çok profesyonel ve özellikle kısıtlamaların olduğu bu dönemde hızlıca gerçekleştirdiler. Üstelik yurtdışında olduğum için tüm kargo takipleri de dahil anahtar teslimi bir hizmet aldım ve bu süreçte Pazar dahil sürekli iletişime açık oldular.
Başarılar!

Mr Kaydar

Vize için kritik acil bir evragımız vardı, hızlı organizasyonları ve geri dönüşleri ile evrağı formata uygun ve zamanında yetiştirebildik. Güvenilir hizmetinden dolayı tekrar teşekkür ediyorum kendilerine.

Cihan Palta

İngiltere vize işlemlerimi başarıyla tamamlayan salt visa ailesine çok teşekkür ederim başarılarının devamını dilerim son derece güvenilir ve başarılı bir şirket tebrikler salt visa

Meral Başaran

Salt vize ailesine teşekkür ediyorum. Çok memnun kaldım benim vize işlemlerim sırasında çok samimi ve gayet başarılı şekilde yürüttükleri için bence en profesyonel şekilde çalışıyorlar.

Müzeyyen Parlak

Çok ilgili,iş bitirici ve güven veriyor

Azra Ada&Ece Mira Eğlenceli Çocuk

Tecrübeli ekipleriyle güvenilir hizmet herkese nasip olmuyor. Bana oldu sizleri tanıyıp hayallerimin peşine gitmeme katkınız çok büyük. Tüm pürüzlükler güven ve samimiyetle aşılabildiğini öğrettiniz. Harika ekip harika çalışma. Profesyonellik bu.

Yunus Morgül

Güler yüzlü işçileri ve aradığım soruya detaylı şekilde bilgilendirme yaptılar ilgilerinden dolayı çok tesekur ederim🤗

Fidan Kurt

Gayet iyiler biz memnun kaldık adamlar bu işi gerçekten biliyor bu kadar diyebileceğim.

Yakup Dizlek

Bence başarlı ve işlerine sadık bir kurumdur bana çok yardımcı oldu şüphesiz başvurabilirsiniz.

Muhammet Can

Birçok yeri aradım, lakin burası kadar samimi içten bir görüşme görmedim aşırı yardımcı olduğunuzu söylemek isterim.

Ayberk Bolat

Saltvisa ile iletişime geçtiğimde hemen yardımcı olmaya çalışan ekiple karşılaştım. Profesyonel ve sağduyulu olarak yönlendirmeler yapmaları sizin süreçte rahat olmanızı ve daha az hata yapmanızı sağlıyor. Kendilerinin bu alanda başarılarının devam etmesini diliyorum.

Genç Bilge Yayıncılık

Her sorumuza vakitlice ve detayli sekilde cevap verip ilgilendiler. Calisanlari cok ilgili ve bilgili, ihtiyaciniz olmasi durumunda cekinmeden iletisim kurabilirsiniz, biz cok memnun kaldik.

Afra Aslan
logo6 – SaltVisa
Google Değerlendirme Notu
4.9
915 yoruma göre
js_loader